yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co? Nie wygra z tak wzmocnionym Realem ligi. LM to trochę loteria inaczej w finale nie było by BVB i Realu. I go pożegnają co będzie się łączyć z koniecznością wypłaty wielkich odszkodowań.
Marquez jest w klubie i zapewne jak z Xavim da się z nim dogadać nad rozwiązywaniem kontraktu w przypadku braku wyników.
0
@Rupert_Haubica gdyby on tyle nie kosztował to pewnie warto było by próbować.
Ale niestety jest za drogi.
0
Jak taki genialny piłkarz środka pola jak Xavi nie ma pomysłu jako trener, jak rozgrywać piłkę w tej formacji?
Przecież to jest żart, żeby mając takich technicznych piłkarzy nie umieć utrzymać posiadania w środku.
Przecież każdy praktycznie trener w Hiszpanii wystawia lepiej taktycznie drużynę niż nasz trener. W meczach z nami oni nagle mają pomysł na gre. I tylko klasa i jakość piłkarska robią różnice.
Jak nas taka Almeria powinna rozjechać manitą prawie, do tylu sytuacji dopuszczamy. A dziś ni jest lepiej.
Dramat.
3
Nasz gra wygląd strasznie. I dlatego Xavi powinien odejść. Jeśli my u siebie nie potrafimy zdominować Rayo w środku, to jest jakieś nieporozumienie.
Mając takie tuzy w pomocy nie jesteśmy w stanie ich przegonić 2 razy od lewej do prawej i w drugą stronę? Więcej....to oni rozgrywają atak pozycyjny i mają ruch z przodu. A to już jest po prostu tragedia.
0
Mlody, z niskim kontraktem, ograny. Drużyną potrzebuje też takich rezerwowych, bo nie gra tylko 11 zawodnikami pierwszego składu.
Jeśli będzie dobra oferta można sprzedać. Ale z drugiej strony i tak w jego miejsce trzeba kupić kogoś.
Nie oszukujmy się. Po pokazaniu się Adresa na DM nikt go nie sprzedać. Bo potrzebujemy zawodnika kryjącego nam DM nawet jeśli takiego kupimy. Zostaje nam Cubarsi Arujo Kounde (bo zakładam że Cancelo w końcu wróci na prawa), 4 miejsce na środku dla Erica. Wolałbym wyzbyć się Inigo.
0
Czekaj Dest jak to było...Nigdy nie wrócę do Barcelony?
1
Najgorsze?
Kryminał obrony. Nawet grając w 10 powinniśmy stracić dwie bramki. Nie po ich super sytuacjach. Tylko po kryminalnych błędach obrony.
W pierwszej połowie to już w ogóle drama. Każde wykopanie zgrane na drugiego napadtnika/pomocnika i piłka na wybieg. Widać że trenowane. A my jak szczeniaczki uczniaczki.
Arujo powinien też się ogarnąć. Kumam że można poleplnic błąd ale do choleryk wjeżdża typowi w nogi. I się jeszcze kłóci 3 min, że czysto. Przyjąć na klatę i gramy dalej. Zdarza się. VvD też po sezonie top3 miał dramatyczny sezon. Popracować nad głową, pozycjonowaniem .
3
Jeśli w sezonie gwiżdże się spalonego Ferrna na 11 metrze przy golu Felixa. To nie mam pojecia jak można tego nie odgwizdać?
Kibicuje Barcie ale takich goli nie powinno uznawać się nikomu. Zawodnik metr od bramkarza. Nawet jeśli jest ustawiony za nim, to na 100proc. go absorbuje i wplywa na ocenę możliwości wykonania rzucenia się. Tym bardziej, że nawet uchyla się przed lecącą piłką.
Sorry ale to mega błąd sędziego.
8
Pedri jak pachołek 3 razy się odbija i 3 razy gubi jakikolwiek krycie.
On i Fdj w tym sezonie ze swoją grą defensywną to jest jakieś nieporozumienie.
0
@laikike1 pomijając że to PO i na tą pozycję go sprowadzono.
0
Lucas Vasquez zawodnikiem meczu.
0
Grajmy o 3 bramkę. Jest warta 1 punktu na musiku. Bo jeśli skończymy z taką samą liczba punktów to przy 3:1 wygramy Ligę. A jednak Real ten bilans ma dużo lepszy niż my.
0
@4Fabregas4 odnośnie piłki w bramce nie masz racji. Na podstawie żadnej powtórki nie dało się stwierdzić, że piłka całym obwodem przekroczyła linię. Na żadnej którą pokazali. Najbardziej uprawdopodobniająca jest ta w której widać Łunina w bramce ale zasłanaia on całą piłkę.
W takim przypadku skandalem było by uznanie tej bramki. DLa mnie jako kibica Barcy z tego co widzieliśmy wyglądało na to, że bramki nie było, niż na to że przeszła.
0
Wychodzi brak poważnych rywali w lidze i trudnych meczy gdzie trzeba odrabiać i walczyć na serio. Na wyjeździe spokojnie powinny dać radę z dobrym nastawieniem
2
@Lordzi to trzeba umieć. I mieć szczęście, że ci zawodnik nie trafia w bramkę mają ją w 3/4 wolną i 11 metrów do niej.
0
Guardiola przekombinował w 2 połowie dogrywki. CIty straciło całkowicie kontrolę nad atakiem po wejściu Kovacevica. Niby Kevin nic nie grał ale odpowiednio sterował drużyną.
0
Widać że City ma niechęć wracania do obrony. Jak Real idzie z kontrą to źle City wygląda.
1
City ciśnie cały mecz. Ale przy rożnym zawodnik potrafi wybiec w 2 sekundy na 30 metr przed bramką aby nacisnąć przeciwnika.
2
@Orłoś bo Real to Real. Patreząc na grę City ma ogromną przewagę, ale sytuacji jak kot napłakał. No i to czego my nie umielismy. Real zamknął przedpole. Woli ryzykować wejścia Bernardo i Doku, niż strzały z przed 16.
1
Umarł. Trzeba go nieść?
0
@Matheu12 my też mieliśmy szczęścia w 1 połowie gdy nie trafiał Dembele, później Ruben. Ale dopadł nas pech przy strzale Vithini. No ale szczęście sprzyja lepszym. A takie było wczoraj PSG. BYło mineło.
0
Real nie istnieje. Praktycznie 90min w obronie. Czy ktokolwiek by narzekał gdybyśmy zagrali gorzej a dowieźli podobny wynik?
1
@Szklaner Real to ma szansę jedynie ze swoich genialnych kontr coś strzelić. Opcjonalnie jak obrońca City kopnie się w czoło.
Dziś na szczęście w grze nie istnieją. ALe niestety to zespół który potrafi wepchnąć z niczego.
2
@agrad0 to prawda. Dodatkowo Erling to "drwal". W polu karnym nieoceniony. Ale sztywny poza nim. Mało ma takich goli gdzie wkręca rywala i strzela coś ala strzał KdB z przed chwili. Albo bramka Fodena z Bernabeu.
On ma akcje sam na sam. Albo z obrębu 11. A ostatnio nawet wrzutki mu nie wchodzą. Ewidentnie pod formą.
1
@Veysel Nie ma co go tłumaczyć. Aczkolwiek CIty z mocnymi rywalami gra dawnym stylem....bez środkowego napastnika.
1
@szkudi7 też uważam, że lepiej było stracić bramkę. Ale już w trakcie meczu napisałem, że nie winił bym Arujo. Obejrzyj powtórkę. Urugwajczyk liczył widać, że tamten wejdzie z nim w pojedynek i go przepchnie. Więc go zamiatał rękami. Ale przeciwnik zdążył się ustawić przed nim. I Arujo po prostu wpadł w niego nogami. Bo to nogi faulowały, a nie łapiące ręce.
Klasyczne wbiegnięcie w tor biegu obrońcy. Jak cię dotknie faul. Albo musi zwolnić i cię puścić. Wyszło najgorzej jak mogło.
Ale nadal mieliśmy 2 bramki przewagi. Nie takie wyniki ugrywały zespoły słabsze niż my.
6
Wy serio zarzucacie Realowi grę defensywną przy korzystnym wyniku? To jak nazwać to co my pokazaliśmy do momentu czerwonej kartki? 2 kontry, 1 bramka. Ale w piłką którą kontrolowaliśmy za połowę, to wyszliśmy 2 razy. A później tragedia. Oni przy żółtej kartce Carvajala od razu zaregowali i nie bronił on na Grilisha.
1
@abram3k my mogliśmy grać taki antyfutbol. NIc nie stało na przeszkodzie stanąć w 9 ustawieniem 1450 i czekać na ich wrzutki. Zamiast tego wpuściliśmy ich skrzydłami na wysokość pola karnego i zostawiliśmy wolny środek. No i zapłaciliśmy cenę.
0
@Azglahal bzdura. Suarez umierał od pociągnięcia za ramie w meczy z PSG 6:1. To że zawodnik czuje kontakt i po prostu wykorzystuje nadażającą się sytuację to nic dziwnego. Canelo trafił w nogi i tyle. To, że dotknął najpierw piłki nie zmienia tu nic.
DO Vithini i Mbappe nikt się nie czepia. Bo tu nie grali. Natomiast do Dembele pretensje za granie dla swojej drużyny. No cóż.
1
@Culer9002 raczej marzenia ściętej glowy ale dopóki piłka w grze...już ich miało nie być po grupie. Później dwa razy nie byli faworytami.
Wiec czemu nie. Przygodo trwaj.
W sumie każdy byle nie Real. Nawet nie chodzi o to że to Real. Tylko o ten nasz kompleks, że też musimy, który nas wpędził w długi z chora ambicja Barto.