0

To ile razy go będą rejestrować? Przecież już wczoraj była ta informacja?

0

40 baniek + miejsce w FFP, ale Lewy jest zbyt ambitny by zgodził się na odejście. Można zapomnieć.

0

@Keisor Przecież było jasno napisane, że porozumienie istnieje między piłkarzem, Barceloną i jego agentem. Nie było wzmianki o całkowitym porozumieniu z City. Jeśli agent przekazuje klubowi zainteresowanie innego klubu to nie jest jednoznaczne ze złożeniem oferty przez klub zainteresowany. Barca czekała, a może nadal czeka, na łaskawość "jego eminencji" Tebasa i miejsce w FFP, by piłkarza móc zarejestrować. Jeśli gdzieś się pomyliłem, to z pewnością ktoś sprostuje.

0

A może jednak lepiej będzie zajrzeć tutaj jutro, zamiast czytać wzajemnie wykluczające się newsy.

0

@kejdzi Prawda, ale też i Barca oddała Fatiego nie mając pewności, że ktoś za niego przyjdzie, wiec Atleti z pewnością nie popuści. Arabom go oddadzą, oni zapłacą.

0

@ViscaBarca123 Nie przejmuj się. Ja nawet nie podchodzę, bo już zapomniałem z kim w zeszłym roku grali...Ba, nie pamiętam niektórych wyników spotkań, które oglądałem z trybun, a potem jeszcze z odtworzenia.

3

Odchodzi Lenglet, Ansu, są gwarancje, a i tak nie ma miejsca dla Cancelo. Co za burdel w tych przepisach.

1

Mam nadzieję, że Barca wyjdzie z tej grupy, w innym przypadku byłaby to kompromitacja po całości. Najmocniejsza wydaje sie być grupa F, City z kolei ma spacerek, podobnie jak rywale z SB.

0

Tak być powinno ale na jak długo?

0

@Kazragore Nie więzadła a łąkotka była problemem Ansu, przede wszystkim jej leczenie i rehabilitacja.

9

Talent, czy wyprowadzanie kasy? Śmierdzą te transfery Juliana Araujo, Faye, a teraz jakiś noname z MLS. Modny kierunek na robinie transferów swoją drogą obrał sobie prezes. 20 latek powinien już zacząć pukać do dorosłej piłki, jeśli istotnie ma jakieś walory. Może i człowiek przesadza z tym, że wszędzie widzi przekręt, ale poprzedni zarząd zostawił trwały ślad na psychice kibiców Barcelony, a i obecny nie jest krystaliczny.

0


De Jong vs Villareal i dlaczego kopiuje mi się tyle zbędnych informacji, że zapytam.

1

@mientusek1407 Akurat jeśli chodzi o Eto'o i Alvesa, to ci panowie byli obiektem zachowań rasistowskich, ale żaden z nich tak nie skomlał jak Vini, nikt nie powoływał żadnych komisji. Dani sytuację z bananem wręcz obrócił w żart, po prostu go zjadając.

0

O co chodzi z tymi funduszami, dlaczego nie wywiązują się ze zobowiązań? Może ich po prostu nie mają i dla szerokiej publiczności płynie jakiś fałszywy przekaz?

1

To w końcu Xavi czy Mendes z Laportą wiedzą lepiej, kto ma biegać po boisku? Portugalczyk jest w takim wieku, że jeszcze da radę go "wyprostować". Jeśli ma olej w głowie, to sam spojrzy krytycznie na swoje błędy, które popełniał w dotychczasowej karierze, więc tak do końca skreślać go nie wolno. Ściąganie go tutaj to jest jednak spore ryzyko. Jeszcze byłby do przyjęcia, gdyby został Ansu, ale jeśli ma przyjść w miejsce Fatiego, to ja podziękuję.

0

Żeby jeszcze był dostępny, byłoby super. Zobaczymy, jak zostanie odciążony po przyjściu PO.

1

Ej, Fabrizio "here we go", a ten Cancelo to gdzie?

0

Można było się spodziewać, że wyleje się tu zaraz szambo na młodego gracza, kto by sobie nie chciał poużywać. Gówniarz, którego kariera jest pod ścisłą kontrolą zachłannego ojca. Sam od siebie też dorzucił swoje trzy grosze, czego ponosi dziś konsekwencje. Nie ma nic gorszego dla uzdolnionego gracza jak odsunięcie od składu i to, że niewiele klubów się nim interesuje jest dla niego najgorszą karą.

0

Drugi gol nie padł przypadkiem po błędach Alonso i Christensena? Czy to nie była akcja prawą stroną Villareal, gdy Alonso zawędrował do połowy boiska, a potem wracał jakby chciał, a nie mógł? Ale nawet pomimo tego jeden gol jest na konto Alonso, drugi Duńczyka. Alonso jednak miał najwięcej interwencji w obronie. Skąd zatem większa nota u Duńczyka? Czy nie należałoby dać im jednakowej noty? I to pytanie: skąd miał Xavi wiedzieć, że Roberto zagra tak słabo? A kiedy ostatnio Roberto zagrał przyzwoite spotkanie?

19

Niech się chłopak zapiera rękami i nogami. Któregoś dnia w końcu dojdzie do zdrowia i do pełnej sprawności i ja w to wierzę. Felix tu potrzebny jak dziura w moście. Mendes nie wie co zrobić z Felixem i chce koniecznie go wcisnąć do Barcelony. Dlaczego żaden poważny klub nie chce wziąć Portugalczyka?

0

Jeśli piszecie, że odchodzi, znaczy to, że transfer jest pewny. Jeśli nie jest pewny to może wypadałoby napisać "może odejść". No i pewnie wszyscy ciekawi, na jakim etapie jest transfer Cancelo, który miał już być w Barcelonie od wczoraj.

9

Kandydat do Senatu w okręgu 46, czyli kto? Ano ochroniarz Krzysztofa Bosaka. Polityka jest urocza.

1

@GeneralXavi Ronnie, Dinho, Leo,, Geri, Flaco

1

Bitwa o Lengleta to niecodzienne wydarzenie.

4

Bardzo interesujący jest przebieg tego transferu.

4

Ferran nadal powinien wchodzić jako joker, choć Xavi z meczu na mecz powinien dawać mu coraz więcej minut. Na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem wystawienie go w pierwszej 11 z Osasuną, bo jeśli mu nie wyjdzie to usiądzie na ławce na dłużej. łatwo jest spalić piłkarza, trudniej "sprowadzić" do właściwej formy. Na razie ten progres Torresa jest spektakularny i zasługuje na uznanie. Pokazuje wszystkim krytykom, w tym i mnie, że nie należy nikogo skreślać, zwłaszcza w tak młodym wieku. Jeszcze dwa tygodnie temu wyganialiśmy piłkarza z klubu, dziś chcemy go widzieć w pierwszym składzie od 1 minuty.

7

Gol Lewego wiele nie zmienia w kontekście jego gry, a jeśli chodzi o Alonso, paradoksalnie miał najlepsze cyferki spośród wszystkich obrońców, choć przyczynił się do straconych 2 goli. Jednak taki Roberto w statystykach miał w kluczowych rubrykach 0. Zero podań kluczowych, zaro przechwytów, zero interwencji. I to jest kapitan, który dawać ma przykład. Będąc honorowym powinien oddać tę opaskę komuś innemu i zgodzić się na rolę 3-4 kapitana.

4

Najtrudniej jest mi ocenić w tym meczu Alonso, który miał kilka dobrych interwencji, kluczowe podanie, ale też wydawało się chwilami, że facet to sabotażysta. Jego zachowanie przy drugim golu to był kryminał. Również Gavi zaczyna mnie drażnić, gość fauluje bez piłki rywala przy linii pola karnego. Ewidentnie coś ma z głową ten chłopak. O Lewandowskim napisano już wiele sprawiedliwych i mniej sprawiedliwych opinii. Ja nie byłem zwolennikiem tego transferu i niech tak zostanie. Szkoda klawiatury na powtarzanie głupot mniejszych czy większych. Bez względu na grę i postawę piłkarzy jedno nie ulega wątpliwości: ubliżanie piłkarzom czy trenerowi powinno być karane banem długoterminowym. Krytyka to jedno, chamstwo i arogancja są natomiast niedopuszczalne.

2

Żenujące jest to, że Xavi wciąż trzyma się swojego schematu i wygrana nie zmienia tu niczego. O tyle dobrze, że dziś dał Ferranowi więcej niż 10 minut.

0

Szkoda, że Ferran nie zapytał ile minut będzie potrzebował Villareal, by strzelić po błędach kapitana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?