1

W 7 przypadkach wystawiłem identyczne oceny jak Redakcja. Cancelo dostał ode mnie 8,5 i też uważam, że powinien zostać MVP, choć wybór Czytelników się broni. Jedynie Balde dostał ode mnie notę wyższą o 1,5 punktu, co może faktycznie jest oceną nieco za wysoką.

3

Pozycja Felixa do strzału była cholernie trudna, a mimo to zmieścił piłkę w bramce. Warto zwrócić uwagę jak układał stopę do tego strzału. Widać to dokładnie na powtórkach. Nie każdy to potrafi. Na razie są pochwały ale żeby Portugalcom nie odbiło.

4

Niech najpierw zarejestrują tego Roque, potem będą myśleć o innych wzmocnieniach.

20

Sami doprowadzają do takich sytuacji. Czy to normalne, że kibic, który chce zobaczyć mecze Barcelony musi wykupić Eleven+Canal+Sport? Czy to jest w porządku polityka?

13

Nie odbieram radości ani sobie, ani innym po wczorajszym spotkaniu, ale poczekajmy na serię trzech, czterech takich spotkań, po których będzie można powiedzieć, że wreszcie idzie lepsze. Takich pojedynczych występów było już sporo, a po nich powrót do tzw. normalności i wylewanie pomyj na piłkarzy czy trenera.

3

Niech wraca i miejmy nadzieję, że tym razem już bez problemów do końca sezonu.

1

Do tego wszystkiego ładne zachowanie kapitana, który wstrzymał się z wyprowadzaniem piłki, gdy po drugiej stronie kolega po fachu nabawił się urazu. Potem bardzo powolne wprowadzanie piłki do gry. Niby drobiazg, niby oczywistość...

6

Ja wybrałem Cancelo, ale równie dobrze mógłby zostać nim Lewy. Wybór Felixa jest jak najbardziej słuszny. Chłopak sporo pracował również w defensywie ale widać, że musi popracować nad wydolnością, bo w 2 połowie widać było po nim zmęczenie. Po pierwszej połowie wybór dla mnie był raczej oczywisty, o czym pisałem wskazując na Felixa. Druga połowa przyniosła trochę zmian i ten wybór nie był już tak łatwy, ale każdy będzie miał uzasadnienie. Różnica między Roberto, a Cancelo jest kosmiczna, nawet nie przypuszczałem, że to aż taka przepaść. Roberto powinien oddać MATS-owi opaskę 1 kapitana i zadowolić się opaską vice. Kapitan powinien być obecny na boisku w każdym spotkaniu.

20

Lubię ten Betis. Przyjeżdżają, nie murują, grają otwarty futbol, dostają "piątaka" i wracają do domu bez żadnej spiny, narzekań na sędziego, czy inne dolegliwości. Świetny mecz Cancelo, który z Lewym i Felixem mogą rywalizować o MVP. Wreszcie jakiś PO z prawdziwego zdarzenia. Wszyscy trzej zagrali dziś tak jak się od nich oczekuje. Oczywiście Betis mocno ułatwił sprawę dziurawą obroną, ale nie ma co umniejszać w/w piłkarzom. Również Rafa pokazał się z bardzo dobrej strony, a Ferran jest autorem pierwszego gola z rzutu wolnego od czasów Messiego. Mecz łatwy, lekki i przyjemny, dlatego zalecana jest wstrzemięźliwość w niektórych przypadkach.

2

Jest i nasz ulubieniec, ciekawe co wywinie. Poza tym nie bardzo rozumiem tę zmianę w komplecie z Inigo.

3

Szkoda mi trochę tego Pellegriniego, chłop ewidentnie nie ma szczęścia w spotkaniach z Barceloną i to przez całą karierę, z jednym wyjątkiem.

0

Chyba śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że póki co Felix wyrasta na MVP spotkania, a "najsłabszym" ogniwem jest dziś Frenkie. Ale mecz jeszcze się nie skończył...

0

Felix w obu sytuacjach pokazał swój ogromny potencjał piłkarski. Jeśli tak wygląda jego początek, a dalej ma być lepiej to posypuję głowę popiołem, nawet mogę odszczekać o braku sensu tego transferu, ale sezon jest długi, a rywalem dziś Betis, który zwyczajnie Barcelonie pasuje. Natomiast Cancelo... Z tym gościem to jest zupełnie inna gra. Tylko strasznie go do środka ciągnie, jak i Felixa zresztą i robi się tam mały tłok. Myślę, że Cancelo gra jeszcze bardziej ofensywnie jak Dani. Grafika pokazywała jak Barca bije rożne i aż 48% idzie na drugi słupek. Dlaczego nikt tego długiego słupka nie obstawia, nikogo tam nie ma? 48 idzie na pierwszy, a tylko 4 % na środek pola karnego. Poza tym kapitan dziś klasa sama w sobie.

6

Klasyka - idę do klopa i pada gol. Muszę chyba częściej chodzić...Piszę komentarz - pada kolejny.

1

Isco przy Gavim to sobie nie pogra...

0

Fabrizio Romano już go sprzedaje do Arabów.

0

Prosimy o więcej takich materiałów.

0

@kejdzi Xaviemu bardziej leży profil Lamine, dlatego jest spore prawdopodobieństwo, że wystawi go również i dziś. Zgadzam się jednak po całości.

0

@ViscaelBarca2007 Może jak Lewy już wyrzucił z siebie wszystko, co mu leżało na kręgosłupie, będzie mógł skupić się na swojej pracy. Nie wyobrażam sobie, by Xavi bez względu na formę Polaka wciąż z niego korzystał. Może oprócz tych sensacji z wywiadu, krytyki na prawo i lewo, ktoś zapamiętał, że Lewy mówił też o zmęczeniu. Skoro piłkarz jest zmęczony, powinien odpocząć bo wnosi więcej złego jak dobrego do zespołu. Miejmy nadzieję, że Xavi weźmie to pod uwagę. Bez względu na mój negatywny stosunek do tego transferu uważam, że Lewy jest drużynie potrzebny w tym momencie bo zwyczajnie nie ma go kim zastąpić. Albo go Xavi odbuduje, albo niech go sprzedadzą, bo dzisiejszy Lewy to obciążenie dla drużyny i dla klubowej kasy.

0

Ze wstydem muszę przyznać, że nazwisko/imię Unai mówi mi niewiele.

4

@Kgorecki2500 Może sobie wbijać Memcen gdzie chce. Jeśli to nie było spotkanie, na które trzeba było mieć zaproszenie, to każdy miał prawo w nim uczestniczyć i zadawać pytania. Petru jest polskim obywatelem, a nie ruskim szpiegiem. Co znaczy nieproszony gość na otwartym spotkaniu w demokratycznym kraju? U Tuska na spotkaniach wielokrotnie pojawiają się ludzie innych opcji, często nawet prowokatorzy. Petru jest nie tylko politykiem ale także obywatelem. Czym różni się od innych? Widzę, że standardy PiS mocno zakorzeniły się w naszej świadomości, a to tylko/aż 8 lat. Chyba, że spotkanie było zamknięte, to zmienia postać rzeczy.

2

@bartoszplucinski Cały tekst również, ale to już norma u Darka.

0

1

Jaki romantyczny ten Carvajal...

0

To nawet trzyma się kupy, o porozumieniu między Danią, a Barceloną piszę. Christensen nie wystąpił w łatwym meczu z San Marino, ale z Finlandią, która jest trudniejszym rywalem już tak. Jaki był cel tego porozumienia? Gavi grający na swojej pozycji to zupełnie inny piłkarz. Xavi powinien wyciągnąć wnioski. O Lewym napisałem wszystko przed jego przyjściem do Barcelony. Mam trochę satysfakcji, że sprawdza się co do joty. Ale przynajmniej nie jestem rozczarowany. Lamine Yamal - mogliby ostrożniej przydzielać mu minuty, zarówno Xavi jak i De la Fuente. Ferran- może to właśnie rola ekskluzywnego rezerwowego pasuje do niego najlepiej? Rafa - powinien wrócić do podstawowej. Felix - nie odbieram mu talentu i umiejętności, transfer wbrew moim oczekiwaniom, choć po odejściu Ansu "zło" konieczne. Ze względu na swoje walory, mam nadzieję, że mnie wyjaśni, a Xavi znajdzie dla niego miejsce, na którym piłkarz będzie czuł się dobrze.

0

Arabskie kluby: tutaj ma całkowitą rację. A czy zamiast "naklejek" nie powinno być "kalek" w sensie "kalka", nie "kaleka", rzecz jasna.

1

Po czasie okaże się, że było całkowicie na odwrót. Masip to gość, który bez mydła wkrada się w najciemniejsze zakamarki ciała Laporty. Takich poklepywaczy to nawet pasożyt Bartomeu nie miał u swojego boku.

0

Javi Miguel, a nie sztab medyczny Barcelony? To teraz Miguel daje zielone światło do gry?

4

Santos budżetu PZPN nie zrujnuje, zrobi to sam związek.

1

Pomijając wszystko, to długowieczność tej kapeli jest czymś niewytłumaczalnym. Goście po "siedemdziesiątce", którzy wciągnęli kilometry kresek, wypili hektolitry alkoholu wciąż bawią siebie i ludzi, nagrywając i koncertując.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?