pax

1

Wiem, wiem jest genialny nawet jak nie gra w piłkę :-)
No, właśnie tego nie widać, jeden drybling na mecz, czasem 1 kluczowe podanie, zero asyst i bramek. takiego pecha ma wielu, gdyby kluczowe podania Messiego były wykorzystane miały już 18 asyst.

pax

0

zaskoczony moimi ocenami ??

pax

3

Swoje zdanie można mieć, krytykować zarząd, zawodników za coś co się uważa za złego można, ale ty hejtujesz. Wyzywasz zawodnika , przy każdym jego newsie się pojawiasz i zaczynasz watek od ataku na niego. Jeśli sprawdzisz moje wpisy o Alvesu to 90% z nich to odpowiedzi na hejterskie wpisy z wyzwiskami i kłamstwami, praktycznie nie rozpoczynam nowych wątków. Ty krytykujesz go za wszystko, od fryzury, śpiewu, butów.

pax

3

Postawiona teza może być obraźliwa lub prowokacyjna. Mógłbym napisać że jesteś analfabetą funkcjonalnym i podawać przykłady na nie umiejętność zrozumienia przez ciebie tekstu. Uważasz że byłoby to obraźliwe czy jedynie teza o której dajesz o sobie poznać. Jakbyś sprawdził moje oceny albo moje wpisy odnośnie tego meczu zauważyłbyś że zawsze chwaliłem Albe a ocene pomeczowa dostał taka sama jaką ty mu wystawiłeś - czyli 7. Dalej nie rozumiesz o co jest dyskusja. Nie ja pisałem pierwszy o defensywie tylko destro, ja skomentowałem jego wpis że w defensywie nie było tak różowo jak on pisał (jeden świetny odbiór w 10 minucie), gdyby destro pisał o ofensywie bym mu przyklasnął.
"po prostu nie umiesz oddać honorów Albie" - czyżby to znowu "nie prowokująca" teza czy już stwierdzenie ??
Jak chcesz normalnie dyskutować to dyskutuj. Ty jednak piszesz pojednawczo "Chciałem normalnie podyskutować", by potem znowu atakować, "Taka widać kultura a właściwie jej brak". Zastanów się więc jakiej dyskusji chcesz.

pax

3

Destro ciagle piszesz o Alvesie, o jego filmikach, śpiewaniu, wrzutkach, grze, wakacjach, butach a ludziom wmawiasz że inni tak robią. Ja broniłem Alvesa przed wyzwiskami, a nie przed krytyką. Prześledź moje ostatnie 50 wpisów i zobaczysz ile tam jest o Alvesie, w twoich jest większość więc przestań raz pisać bzdury.
Jak oceniam grę Alvesa ?
Przecież możesz sprawdzić moje oceny - dałem mu o pół stopnia niżej niż redakcja (Jezu nie dałem mu 10!!!, LioNey99 w to nie uwierzy i jeszcze gorzej oceniłem go niż redakcja) - dałem mu ocenę przeciętną i taka była jego gra. Inieście dałem dobry z minusem bo uważam że niczym szczególnie nie zachwycił a jedno świetne podanie (do Messiego) to za mało na takiego grajka.

pax

1

Zgoda, gość ma swoją własna skalę "kocham-nienawidzę", a co do Alvesa to najsłabszy w tym sezonie na pewno, z ostatnich 20 spotkań słabiej zagrał tylko z Realem w lidze wygranym przez Barcelonę 3:4, ale tam zagrał w obronie słabo.

pax

4

Piszesz prowokacje a potem masz pretensje gdy ktoś napisze prawde że jesteś hejterem. Jeżeli ktoś oficjalnie przyznaje się do nienawiści wobes drugiej osoby to jest hejterem, większość tu wyzywa Alvesa ale nie przyznaje się do tej nienawiści. ty to robisz oficjalnie na forum, więc nie zostajesz tak samo potraktowany. Uważasz, że twój tekst nie był prowokacyjny ?? Ty masz widocznie jakiś kompleks Alby...co na to powiesz, że wszystkie w pole karne itd ?
Jak sam widzisz nie odniosłeś się do moich uwag, iż wmawiasz mi wiele rzeczy, odnieś się do swoich kłamstewek.

pax

1

NIe chodzi aby tu krytykować Albę bo zagrał bardzo dobrze w ofensywie, tylko skomentowałem post destro który chwali Albe za gre w defensywie, a ta gra tam za bardzo nie wyglądała, bo Alba rzadko się cofał, Levante rzadko atakowało.

pax

3

I pisze to człowiek który nienawidzi. Przypominam Twoją wypowiedz: """O mojej nienawiści do Alvesa to mógłbym książkę napisać". Czytaj czasem ze zrozumieniem - komentowałem to co napisał destro - on napisał o grze defensywnej Alby i ją skomentowałem, w innych postach chwaliłem Albe za ofensywę. Gdzie tu zestawiam Albe i Alvesa ?/ Naprawde szkoła by się przydała, czytanie ze zrozumieniem hejterku. Nie napisałem że nie miał nie celnych wrzutek, tylko skomentowałem ich wymyślona ilość przez destro. Nie chcę uwłaczać Twojemu rozumowi dlatego nic osobistego pisać nie będę.

pax

1

NIgdzie nie pisałem o mało agresywnym Inieście, raczej mało kreatywnym Inieście. NIe zarzucam mu niczego w obronie, bo tu jest dobra gra. Widzę jedynie jak spowalnia grę, nie grał tak wcześniej taki cofnięty, a jest najbardziej kreatwnym pomocnikiem, ale od miesięcy tego nie pokazuje. Gra Iniesty szczególnie zastanawia przy grze z autobusami - gdy trzeba podać prostopadła piłkę, wejść dryblingiem między obrońców, stworzyć przewagę w sektorze boiska - Iniesta dla mnie coraz bardziej przypomina xaviego, z bardzo asekurancka grą.
Podanie do Pedro nie było na sam na sam z bramkarzem, było troszkę za mocne, piłka odchodząca od bramki, a Pedro jakby ja przyjął to na plecach miałby obrońcę. W sytuacji z Alvesem to wrzutka Iniesty jest za głęboka i Alves praktycznie ratuje piłke wślizgiem z linii końcowej - więc nie widzę tutaj sytuacji które powinny skończyć się golami.

pax

4

Alba w obronie pojawiał się jak śnieg na Wielkanoc, czasami ale nie za często. Na jego stronie przebywał Mathieu, w ofensywie owszem Alba aktywny, ale ty go chwalisz za defensywę, ile strzałów miało Levante ? I po której stronie było zagrożenie ?
Co do Alvesa to nie ma sensu pisać - miałeś podane 12 wrzutek, ale co tam napiszesz 20, jutro już może będzie 50. Alves nie zagrał dobrych zawodów, ale po co wymyślać ? Iniesta najlepszy w pomocy ?? Jedno kluczowe dogranie w meczu w którym zespół strzela 5 bramek ??

pax

0

Ten mecz nie zagrał dobrze, jednak w poprzednich wrzucał lepiej.

pax

1

Nie chodzi aby Leo obniżać, tylko moim zdaniem gra Iniesty nie była na "bardzo dobry minus", dwa dobre zagrania na godzinę gry to malutko. Poza tym mało wejść, dryblingów, mało kreacji, słaby przegląd pola. Od 13 spotkań w Barcelonie brak bramki lub asysty. Jeszcze jeden argument - https://x.com/erMESSIdi/status/513823992742817792/photo/1
Iniesta to ofensywny pomocnik mający uruchamiać cały atak, on nie przyczynił się w zdobyciu ani jednej bramki w tym sezonie. Super że Leo rozgrywa, nie super że nie robi tego Iniesta.

pax

0

NIe, nie o to chodzi, bo pokazuje jego statystyki. Nie miał udziału w żądanej bramce od początku sezonu, bardzo słaba końcówka ubiegłego. Oprócz mojego nie widzę tutaj nawet ryski krytyki pod jego grą. Iniesta to były najlepszy asystent ligi, był w pierwszej trójce do Złotej piłki, zawsze w pierwszej jedenastce LaLiga, w ubiegłym sezonie nawet do drugiej się nie dostał, teraz 13 meczów bez bramki lub asysty, w meczu ma 1-3 podania które robią grę. Iniesta jest bez formy. Popatrz na to zestawienie https://x.com/erMESSIdi/status/513823992742817792/photo/1
Widzisz tu gdzieś Iniestę ? Piszesz wchodził dryblingami w pole karne - liczba dryblingów w całym meczu - 1. $ podania powinny zakończyć się golami - czyli podawał na czyste pozycje - przedłużył do Neymara, podał do Messiego przy karnym a pozostałe dwie sytuacje ??
Tu jest mowa, że Lucho natchnął we wszystkich nową motywację, jak dla mnie nie we wszystkich.

pax

0

A kto tak napisał ?? dziwne, rzeczy ludziom wmawiasz ?? Z tego co czytam ty piszesz więcej komentarzy o Alvesu niż ja, więc to raczej Twój Alves.

pax

1

Nie ma. Messi strzelał a sandro dobił piłkę po interwencji bramkarza.

pax

5

Ale to ty zacząłes tak negatywnie pisać.

pax

2

Myślę że oglądam. Super zdanie. Jak na razie w przeciągu tyc4 spotkań to zagrał pierwsze słabo. Z elche dobrze w defensywie, z villareal świetnie w ofensywie - 6 sytuacji bramkowych stworzył. Pisz konkretnie co i gdzie zagrał źle.

pax

1

Oceny dobre. Jednak różnica 1,5 punktu między messim a iniesta znów zastanawia. Iniesta dwa dogrania w meczu w tym jedno do neymara do najbliższego lepiej ustawionego, tylko przedłużenie piłki.1 kluczowe podanie, 13 mecz z rzędu bez bramki lub asysty, brak udziału przy jakiejkolwiek bramce od początku sezonu. Fajnie że bez strat ale brak formy w rozegraniu od miesięcy.

pax

2

Czy ja cię obrazam? Nie potrafisz kulturalnie dyskutować? Wymień inne słabe mecze alvesa.

pax

3

Ale czy ja go tu bronię ? Wmawiasz sobie coś. Jedynie myślisz że jak kogos przedstawisz negatywnie to pokazesz swoją inteligencję.

pax

1

Pierwszy słabszy mecz alvesa w tym sezonie.

pax

0

Chyba nie ten mecz.

pax

15

Jak zawsze merytoryczny komentarz

pax

11

Sam się dojeżdżasz swoimi komentarzami, jeszcze wnioskuj o obniżenie oceny za kolor butów.

pax

1

Messi ma 4 w lidze i 1 w lidze mistrzów. 2 z bilbao, 2 z levante i 1 z apoelem.

pax

2

Messi ma 5 asyst a nie 6.

pax

3

Nie jesteśmy uzależnieni od iniesty bo on od miesięcy jest bez formy.

pax

3

Jak narazie wszyscy zawodnicy grają tak samo albo lepiej oprócz iniesty który od miesięcy jest bez formy. Miejmy nadzieję że lucho i jego zmotywuje.

pax

3

Bez hejtu na alvesa byś nie przeżył dnia. Kolor butów ci przeszkadza - 90% piłkarzy na świecie gra w czarnych, ale te od niego są czarniejsze od innych czarnych a do tego są alvesa. Kiedy zaczniesz komentować jego bieliznę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?