pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale 14 meczów bez bramki i asysty, a ostatnio nawet bez jednego kluczowego podania ?? Jest bez formy od miesięcy. Nie porównuj Munira do Iniesty, Andres był na takim poziomie który niewiadomo czy Munir kiedykolwiek osiągnie,
0
pytanie z podtekstem ??
0
do tego można się przyzwyczaić
4
nie chodzi tylko o wyniki, ale ogólna grę zespołu i jego formacji. Chwalisz za defensywę ale o ofensywie ani słowa. Tu pomocnicy nic nie grają. Rakitic gra asekuracyjnie, Iniesta bez formy od miesięcy nic nie gra, Busquets - defensywny pomocnik gra najlepiej z pomocników w kreacji. To początek sezonu, ale widać już co nie gra i gdzie są rzeczy do poprawienia.
1
Następny mecz gramy u siebie z dość słabą Granadą. Pewnie wyjdzie mocny skład aby zamazać obraz z Malagą. Wolałbym, aby nie było świętych krów. Jak ktoś nie ma formy, albo zagrał słaby czy przeciętny mecz to próbujemy zmiennika. Jak Alves gral dobrze z Elche, Villareal i Apoelem ale dość słabo z Levante to poszedł na trybuny, teraz po widocznym braku formy kilku zawodników bym chętnie zobaczył rotujących, zwiększając konkurencję co zapowiadał LE. Jeżeli był już "testowany" Douglas, Samper, Sandro, Munir to chciałbym zobaczyć przynajmniej w meczu na własnym stadionie w spotkaniu z słabsza drużyną Hallilovicia, który zagrałby za pozostającego od kilku miesięcy bez formy Iniesty. Oczywiście Andres to geniusz i za pewne niebawem się obudzi z letargu i warto aby zagrał za tydzień z PSG, to jednak z Grenadą widziałbym (chciałbym) Hallilovicia.
4
Zależy przez kogo był wychwalany. Od miesięcy pisałem że najgorszą formacja jest pomoc i z tego powodu przegraliśmy końcówkę ubiegłego sezonu a w tym nie jest różowo od pierwszego meczu.
1
Nie, nie załapałem, bo Hiszpan tego nie robił, więc niepotrzebnie piszesz cos co nie odpowiada rzeczywistości - nie robił przewagi, nie wchodził w pole karne, nie dryblował (2 dryblingi, 0 kluczowych podań). Iniesta od miesięcy jest bez formy i nie ma co zwalać na Alvesa. Z Montoyą było podobnie - Iniesta - 2 dryblingi, 0 kluczowych podań. Iniesta nic nie robił wczoraj w ataku oprócz oddawania piłki do Alby i to było wszystko, czasem zagrał do tyłu.
1
Ja mam fioła ?? Przecież to ty o nim napisałeś po meczu w którym nie grał obarczając go winą za fatalna grę pomocy. Inieście się nie chce samemu cokolwiek robić i chiałby mieć w konstruowaniu kolege w postaci rakiticia, ale rakitic gea przez Alvesa nie na tej pozycji na której według ciebie powinien grać więc kicha. wina Alvesa że Rakitic nie konstruuje nic bo gra za głęboko i wina Alvesa że Iniesta nie konstruuje nic bo jak rakitic to i on sam nie będzie. O to ci chodziło ??
1
Tak tak wszystko wina alvesa
1
Jeżeli messi strzeliłby przypadkową bramkę i barca wygrała 1:0. To wszyscy wychwalaliby wynik nie widząc problemu w słabej pomocy i iniescie bez formy od miesięcy.
1
Jakby messi strzelił przypadkową bramk ęvi barca wygralaby 1:0
0
A co Messi zrobił ??
2
Messi nie przewraca bez dotknięcia rywala.
1
ale mieli kilka masowych celnych strzałów :-)
0
masz rację nie ma sensu
1
Możemy narzekać na fatalnego Pedro, Naymara, Iniestę, ale w Barcelonie brakuje kapitana, brakuje Puyola, który by ustawił do pionu 3/4 skałdu.
1
bo co ............. ??
1
ma 4 słownie CZTERY
1
Pomoc gra bardzo słabo, bez pomysłu, podanie do najbliższego, Neymar i Pedro wychodzą na pozycję, piłek nie dostają, co innego czy by wykorzystali, ale nie ma prostopadłych podań, pomoc nie robi przewagi w strefach boiska (raz zrobił Rakitic ale dostał za mocne podanie od Iniesty).
5
Tak jak w poprzednich spotkaniach najsłabsza formacja jest pomoc. Busquets się nie włącza do akcji ofensywnych, rakitic kilka strat, ale przede wszystkim brak strzałów i podań do przodu, Iniesta - jeden drybling na 45 minut w środku pola, a tak wciąż podanie do tyłu lub najbliższego czyli do Alby. Oby Iniesta odzyskał formę.
1
Bravo też nikt piłki nie odebrał i co z tego ??
3
Iniesta tylko do Alby - bo najbliżej. Pomoc od miesięcy najsłabsza, dzisiaj atak też raczej słabo.
1
teraz zwolnił akcję
0
Akurat ta ostatnia piłka łatwa nie była i miał 2 obrońców na plecach i tak dobrze ze doszedł do piłki
1
6 asyst messiego w lidze, a ma 4, ehh, redaktorki
5
Pique - zagrał w dwóch meczach ale tylko raz :-)
0
czemu ?? NIecelna wrzutka.
3
pogadaj o tym z Luisem
1
On nie musi asystować ani strzelać bramek - 0 udziału przy bramkach Barcelony w tym sezonie, 0 asyst i bramek od 13 oficjalnych spotkań, kluczowych podań jak na lekarstwo. Wszyscy uwielbiamy Iniestę dlatego wiemy że on nic nie musi. Po prostu komentarz przedszkolny.
2
Gdybym sugerował się twoja opinią nie stalibyśmy jako oponenci w prawie każdej dyskusji :-)