pax

1

164 w oficjalnych spotkaniach

pax

2

Nie ma takowej, Laliga podaje na oficjalnej stronie statystyki asyst od 10 lat, niektóre wcześniejsze podawała Marca, są też prestiżowe portale piłkarskie prezentujące statystyki zawodników, jak znajdę czas to przepiszę swoje i rozbiję wynik na każdego zawodnika z pierwszej 7 sezon po sezonie.

pax

1

Rzut wolny - idealna pozycja dla Messiego (z tego miejsca strzelał wolne Casillasowi czy ostatnio w reprezentacji z Nigerią) a to szacuneczek dla kapitana i rzut wolny wykonuje Xavi.

pax

2

Ronaldo jest 7 z 59 asystami , przed nim jeszcze Navas z 62

pax

1

a kto mógł zaliczyć
Messi dwie
Alves jedna

pozostałe dwie bramki padły po stratach obrońców i jedna po dobitce interwencji bramkarskiej

pax

18

ASYSTENCI WSZECHCZASÓW LA LIGA
Xavi 104
Messi 102
Alves 81
Iniesta 66
Villa 65

pax

2

6 asyst w lidze i 5 goli

pax

1

Idealna wrzutka z pierwszej piłki, klasa światowa

pax

1

obrażać, wyzywać to Twój poziom jak widać. Napisałem że jedna sytuacja na minus i wiele na plus, ty nic nie napisałeś

pax

1

Alves świetna klepka z Messim to powinien być strzał na bramkę

pax

1

no wiadomo, nazwisko, kolor skóry

pax

0

NIe miał głupich strat, raz stracił przy dryblingu 25 metrów od bramki przeciwnika, ale nikt oprócz Messiego nie próbuje dryblingu, pozostałe straty to niecelne próby prostopadłych podań, ma bardzo dobre wrzutki dzisiaj, w obronie oprócz jednej sytuacji bezbłędny

pax

0

Pewnie kolor skóry

pax

0

nic konkretnego nie napisałeś

pax

0

znowu hejt bez oglądania meczu ?? napisz konkretnie co ci się nie podoba ? dobre wrzutki, niezłe klepki z messim, bardzo dużo biega, walczy

pax

0

Jak na razie dzisiaj najbardziej kreatywny zawodnik

pax

0

Na razie miał 4 wrzutki, jedna była słaba,

pax

0

źle gra jak na razie ??

pax

0

jak na razie wrzutki Alvesa na plus

pax

0

dwie straty i 2 odbiory, walczy, biegha, straty przy dryblingu i przy klepce z Messim, jak na razie najbardziej aktywny, wrzutki 2 i dwie niezłe

pax

0

W to nie wątpię :-)

pax

1

Ja bym chciał przy korzystnym wyniku zobaczyć np. w drugiej połowie takiego meczu ze słabszym przeciwnikiem na własnym boisku Halilovicia. Swoje szanse dostał Munir, Sandro, Samper, może czas na Halilovicia. Oczywiście w tym meczu nie jest powołany nawet, więc to luźna dywagacja, ale jednak można by zobaczyć co chłopak potrafi. Może w CdR dostanie szanse.

pax

2

Destro nie napisał nic o Alvesu !!!

wow, wow, wow :-)

pax

15

Popatrz na bramki ronaldo. Praktycznie ani jednej nie wypracował. Strzały do pustej bramki czy karne. Messi robi wszystko w ataku i pomocy. Jego gra jest bardzo dobra, raczej gra iniesty, neymara, pedro, rakiticia, munira nie satysfakcjonuje.

pax

1

Niestety grałem i to nie jest problem dla zawodowca, szczególnie w sytuacji gdy Barcelona jest 75% czasu w posiadaniu piłki.

pax

1

Iniesta jest bez formy od kilku miesięcy.

pax

2

Alba ma mecze w kratkę, raz gra dobrze raz tragicznie. W obronie często nie wraca i daje się ogrywać, często go Mathieu ratował a nawet Busquets a wczoraj Bartra, ale nie zawsze boczny obrońca usposobiony ofensywnie zdąży wrócić, to normalne. W ofensywie też oprócz dwóch ostatnich meczów grał słabo. Dużo goli nie leciało strona Alvesa, w ubiegłym sezonie gdy Alves był już niby pod forma nie miał więcej błędów po których padały gole od pozostałych zawodników. Alves robił na trzech pozycjach i nie zawsze zdążył wrócić, prawym pomocnikiem był Xavi który schodził od razu do środka i prawej pomocy w ogóle nie było, dlatego Alves wypruwał płuca a jego stronę czasami asekurował Pique lub Bartra. Alves miał dużo więcej asyst, ale w meczu z Villareal mógł mieć 4 gdyby koledzy wykorzystali prawie 100% sytuacje.

pax

1

Chciałbym w takim meczu jak z Granadą, gdzie gramy u siebie, przeciwnik nie jest zbyt mocny, gdzie zawodnicy wyjdą zmotywowani to zatarcia słabej postawy z ostatniego meczu wyszedł Halilovic zamiast Iniesty. W takim meczu można by go spróbować. LE już dawał pograć Douglasowi, Munirowi, sandro, Samperowi to może teraz czas na Halilovicia ?

pax

1

Z ta akcją z Alvesem to przesadziłeś, a nazywając nieszablonową to grubo przesadziłeś, Alves łapał rozpaczliwie piłkę wrzuconą za mocno i za głęboko, zbijał piłkę z linii końcowej.
Ostatni mecz chyba potwierdza moją diagnozę gry pomocy, czy nie ?? Oczywiście dla mnie taka gra nie jest nowością, bo widzę marazm w pomocy od miesięcy. Nawet gdyby Inieście czy rakiticiowi zdarzyła się jakaś jedna asysta to raczej incydent niż jakaś fala wznosząca. Oby się to odmieniło, ale przynajmniej od przełomu marca/kwietnia tak wygląda gra Iniesty.

pax

2

A kto wczoraj nie grał statycznie, oprócz Alby, któremu niewiele wychodziło ale grał, biegał, starał się. Reszta grała bardzo statycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?