pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja uwielbiam czytać hejty, z krytyką przeważnie się zgadzam.
1
Popatrz na powrórke w momencie przygotowania do dośrodkowania trzech graczy jest przy mascherano, gdy piłka jest już nad polem karnym, mascherano jest sam a trzech graczy poszło do piłki. Podobnie mascherano zachował się przy bramce Mirandy w decydującym meczu o mistrzostwo w ubiegłym sezonie.
1
A kto pisze o dupie asyście ?/ Zastanów się nad tym co ja napisałem a potem weź oddech i dopiero coś napisz. Nie napisałem że miał asystę. TYlko nie stwierdzenie że nie miał prostopadłych dograń napisałem że miał jedno super zagranie które przedłużył obrońca.
1
Alba grał lepiej od Alvesa, albo Iniesta ??
1
Przełamał się w 15 meczu bez asysty.
1
Przy bramce Munira w pierwszym meczu miał super zagranie, ale że piłka od głowy obrońcy to nie było asysty.
1
uwielbiam czytać hejty na Alvesa. Nie zagrał dobrego spotkania, ale czytanie wielu bzdur wprawia mnie w nostalgiczny nastrój politowania.
0
Ty jak zwykle braki z umiejętności czytania ze zrozumieniem - gdzie ja napisałem że Alves zagrał niezły mecz? czy tak uważam czy nie to inna sprawa, ale napisz gdzie ja napisałem że Alves zagrał niezły mecz skoro dało ci to możliwość ataku na mnie ?
1
Kto zawalił bramki ??
Indywidualne błędy czy dobra gra PSG ??
1
przestań pisać głupoty, kilka wrzutek miał niezłych, zaliczył asystę, jego stroną nie szła praktycznie żadna akcja, jak go za brakło poszły 4 akcje prawą stroną. Nie był to jego bardzo dobry mecz, ale spokojnie można wymienić kilku którzy zagrali gorzej.
1
Nie przetłumaczysz, tam do pomocy Munirowi był Rakitic, ale wina jest Alvesa bo to Alves, a on zawsze jest winny wszystkiemu.
1
Popatrz jak to wyszło. Miałeś do niego ZARZUTY (liczba mnoga) o jego grę defensywną, te zarzuty (ich waga) powinny skutkować odesłaniem go na ławkę rezerwowych nie mówiąc już o obniżeniu noty !!!. W trakcie dyskusji wyszło, że zarzucasz mu jedynie w jednej sytuacji (liczba pojedyncza) brak pokrzykiwania na kolegów z drużyny i brak przewidzenia sytuacji w której dwóch zawodników Barcelony nie poradzi sobie z jednym zawodnikiem Grenady.
Tu nie chodziło, że Alves jest zwolniony w tym przypadku, on zajmował odpowiedni sektor boiska, gdyby jakiś zawodnik próbował wchodzić z drugiej linii, poza tym akcja była dynamiczna i Munir popędził za zawodnikiem Granady, Rakitic go asekurował. nie możesz winić gościa który jest trzeci w kolejności do piłki i zawodnika, a nie widzieć dwóch pozostałych. Wyobraź sobie że Alves idzie do tej sytuacji i idzie podanie wzdłuż linii pola karnego - cała stron jest wolna. W momencie oddawania strzału Alves ma dwóch zawodników z plecami, (gracza z 8 i gracza który dośrodkowywał), gdyby piłka inaczej się odbiła i wróciła w tą strefę nie byłoby tam gracza Barcelony. Nie możesz nie widzieć błędu Munira, możesz mu przez jego brak doświadczenia szybciej taki błąd "wybaczyć" ale nie udawać że go nie było i zrzucać całą winę na innego zawodnika.
1
Musisz mieć straszny kompleks jeśli chodzi o moja osobę, albo ostatnia dyskusja była dla ciebie takim ciężarem że nie potrafisz jej do dnia dzisiejszego strawić. Włączasz się do dyskusji, nie po to aby dyskutować na temat prowadzonej dysputy, ale na mój temat.
1
Nie wyzywaj od hejterow jak nie znasz znaczenia tego słowa. Tzn. Że twoje wpisy są naznaczone osobistą nienawiścią do danej osoby, albo bardziej potocznie wpisy są pełne wyzwisk i nieprawdziwych sytuacji mających postawić daną osobę w niekorzystnym świetle. Wskaz w moich tekstach takie sytuacje. Wciąż piszesz o mnie a nie o sytuacji będącej przedmiotemtej dyskusji.
1
Na nikogo się nie uwzialem. Jeżeli piszę krytycznie to podaje statystyki, argumenty. Pisałem o villi w kontekście konkretnych spotkań czego skutkiem był opublikowanyfelieton.ostatniopisałem o iniescie i pokazywalem statystyki. Ostatnie 14 spotkań bez bramki lub asysty. Jeżeli mam uwagi do gry jakiegoś zawodnika to nie wymyślam ale piszę merytorycznie.
1
Wiesz to jest śmieszne co piszesz. Luis za takie odpuszczenie wywalil delu. Nikt za alvesa nie pracuje. Munir wziął się za pressing i popełnił błąd ale to wina alvesa. Ty chcesz aby alves krzyczał: nie broń, odpusc go, wracaj na pozycję w ataku. Różne bzdury na temat alvesa czytałem ale obwinianie go za sytuacje bo nie krzyczał i nie ustawił taktycznie zespołu mnie zaskoczyło.
1
O jakiej ty sytuacji piszesz? Bo na pewno nie o tej o której jest dyskusja. Tu sjesy strzał nogą
1
O alvesie trzeba pisać złe słowo, byleby pokrywalo się z rzeczywistością.
1
To już przynajmniej doszliśmy do sytuacji w którejwina alvesa za zawaleniem sytuacji przez munira i rakiticia polega na braku krzyku i braku daru jasnowidzenia. Ok. Tu się zgodzę powinien krzyczećl i opieprzac każdego, też masz rację z jasnowidzeniem, alves powinien mieć taki dar i przewidzieć że dwóch zawodników barcelony na jednego grenady to są mało. Popatrz na sytuacje z innej strony, co robił tam munir, wszedł w pozycję alvesa?
1
Nie lubią rozmawiać bo piszą bzdury a ja te bzdury im punktuje. Asekuracja była w osobie rakiticia. Rozumiem że alves popełnił błąd bo nie asekurował rakiticia który asekurował munira
1
Nie chodziło tylko że był w strefie, tylko że między nim a zawodnikiem z piłką było dwóch innych zawodników. Rozumiem że ma być nostradamusem i przewidzieć że oni są za słabi? Winisz tego najbardziej który miał najdalej. On nie dał się objechac, on nie odpuścił krycia , ale to alves więc jego wina.
2
Całej sytuacji z strzałem 60 munir, 20 rakitic i mathieu, z dośrodkowania jeśli brać to osobno to 75 munir 25 rakitic. Jak ktoś bierze indywidualne krycie i daje się objechac to nie ma litości - jego wina. W decydującym meczu ubiegłegosezonu z atletico mascherano przy rzucie różnym indywidualnie kryje mirande. Pada bramkai nie ma ytłumaczenia że jest o głowę niższy.munir jak wziął się za krycie indywidualne to i ponosi za błąd odpowiedzialność.to jest barcelona a nie juvenil.
3
Naprawdę szukasz na siłę jednego przykładu i podajesz taki w którym alves nie ponosi żadnej winy. Gdyby munir nie krył tego zawodnika alves by go pewnie przejął. Munir go kryje bardzo krótko do tego rakitic który w pewnym momencie odpuścił. Alves był w swojej strefie, ale ustawiony bliżej pola karnego bo ta przestrzeń była pusta. Rozumiem że munir nie powinien przekraczać środka boiska bo z góry można założyć że jest zbyt słaby i trzeba go najmniej dwoma zawodnikami asekurować. Na siłę szukasz winy alvesa. Pamiętasz finał cdr i strzał neymara z środka pola karnego w słupek? Pewnie to była wina messiego bo on gra na środku a neymar to skrzydłowy. Nie było winy alvesa, może zamiast krzyku alvesa to munir powinien krzyczeć - jestem słaby, jestem napastnikiem, jestem młody, biegne ale nie wiem po co bo i tak nie dam rady, niech ze trzech pomoże.
2
Zastanów się i nie pisz bzdur. Jaka tu była wina Alvesa ?? Piszesz o zarzutach a podajesz jedną sytuację w której Alves po pierwsze jest na obronie po drugie zawodnik który wchodzi w prawa obronę ma przyklejonych dwóch zawodników Barcelony - po co trzeci? To wina Alvesa że krycie 25 metrów od bramki odpuszcza Rakitic a Munir daje się objechać ? Wojna na Ukrainie, Strefa Gazy i w Iraku tez przez Alvesa pewnie. Brak słów.
9
Chyba wszystkie oceny dzisiaj naprawdę bez zarzutu. Dobra robota.
1
zgadza się, moja pomyłka :-)
2
Pewnie tak. Ja do Martina nic nie mam ani do Alvesa. Nie jestem fanem Alvesa, ale broniłem go przed wyzwiskami.
2
Wszystko w porządku ??
12
UDZIAŁ POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKÓW PRZY BRAMKACH BARCELONY
Elche
1.Odbiór Busquets-Messi
2.Rakitic-Bartra-Rakitic-Munir
3.rzut wolny Messi-Alves-Messi
Villareal
4.Odbiór Alves-Neymar-Messi-Sandro
Bilbao
5odbiór Busquets-Messi-Neymar
6Messi-Busquets-Messi-Neymar
Apoel
7. Rzut wolny Messi-Pique
Levante
8 Rakitic-Busquets-Messi-Neymar
9Alves-Messi-Alves-Rakitic
10Odbiór Busquets-Messi-Neymar
11Alba-Sandro-Alba-Pedro
12odbiór Messi
Granada
13Odbiór Neymar
14Alves-Munir-Messi-Rakitic
15Neymar-Xavi-Messi-Neymar
16Mascherano-Xavi-Alves-Messi
17Adriano-Xavi-Messi-Neymar
18Odbiór Messi
3
Fajnie jakby Iniesta się wreszcie przełamał i zagrał jakiś dobry mecz. Jak na razie 14 meczów z rzędu bez bramki lub asysty, W tym sezonie nie brał udziału w żadnej akcji bramkowej. Jest megacrackiem, czas aby odzyskał formę której nie ma od pół roku i pokazał że wciąż jest najlepszym ofensywnym pomocnikiem świata.