pax

1

bo oglądałeś mecze innej drużyny

pax

0

Alves zagrał świetną wrzutke na Neymara który ja koncertowo zmarnował i Alves uratował Barcelonę od straty gola. Poza tym nie miał za bardzo gdzie rozpędzać się na skrzydle , do tego faul po którym padła bramka był chyba na nim.

pax

1

Kolejny raz, po raz czwarty zawiodła druga linia w kreacji, Roberto asekuracyjnie do najbliższego zawodnika, podobnie xavi, samper wiadomo zadania defensywne, rafinha wchodzi i zero pożytku oprócz groźnych strat przy niepotrzebnych dryblingach, jedyny plus, ale mały to Iniesta, który wciąż nie odzyskał formy sprzed co najmniej roku, świetnie rozpoczął grę, kilka szybkich podań, by następnie przez 15 minut być równie niewidoczny jak reszta pomocników. Drugą linia przegraliśmy końcówkę ubiegłego sezonu, oby teraz Lucho wycisnął z nich lepszą grę.

pax

2

Rafinha gra gorzej od Roberto, ale krytyka jest na roberto, bo .... nie kreował zgoda, tylko który pomocnik grał dobrze dzisiaj ? Iniesta wprowadził trochę ożywienia na początku, ale teraz od 15 minut również dopasował się do poziomu pozostałych pomocnikow.

pax

0

a co powiesz o pomocy ??

pax

0

Kiedy ostatnio Barcelona zagrała świetny mecz z Atletico ?? Cos ci się pomyliło.

pax

0

Gdyby Alves tak dograł w pole karne jak Iniesta to by sępy miały pożywkę

pax

4

brzmi normalnie, w tym sezonie i w końcówce ostatniego miał wiele takich

pax

0

Alves Barcę ratuje, forum go hejtuje

pax

0

Oj, widziałem , ruszył się, kłamiesz.
Ciągle hejtujesz Alvesa który gra dobrze, biega na całej długości, wchodzi za linię obrońców, ma bardzo mało strat, jest pierwszym przy pressingu. Czy ty tego nie widzisz ?

pax

0

Tylko o Alvesu piszesz. jakiś kompleks czy nerwica natręctw ?

pax

0

Tylko o Alvesu piszesz i jakos Alves ani nie ma złych wrzutek, ani strat, ale ty i tak widzisz to co chcesz zobaczyć.

pax

0

Rakitic gra na prawym skrzydle a Xavi schodzi na srodek zostawiając to skrzydło puste gdy Alves pełni rolę skrzydłowego.

pax

0

Ostatnie (od kilku miesięcy) Iniesta niestety jest pod formą. Miejmy nadzieję, że ja szybko odzyska

pax

0

W meczu z Villareal Alves wykreował 6 sytuacji bramkowych, dzisiaj mało dogrywa - 2-3 wrzutki, jednak prawie nikt mu się nie pokazuje, czasem robi szybka klepkę z Messim, a co zrobił Montoya że piszesz że grał świetnie ? Podłączał się do każdej akcji, dużo wygranych dryblingów, kluczowych podań, kreacji sytuacji ?

pax

1

Gra dobrze, asysta, świetny strzał z pierwszej piłki i niezły z rzutu wolnego, drybluje, ale gra praktycznie sam na zagęszczone zasieki, on ma ciagle 4 obrońców obok siebie a i tak stwarza sytuacje. messi jest najbardziej widocznym zawodnikiem w meczu

pax

0

Messi gra świetnie - ale gra sam z przodu praktycznie bo druga linia się nie podłacza.
Alves gra bardzo dobrze na swojej stronie - jest aktywny w każdej akcji, wchodzi, wbiega, gra klepke z messim, ma mało dośrodkowań z czego ani jedno nie przejeli przeciwnicy, więc dno to możesz szukać na dnie butelki
- Roberto się stara ale nie jest w stanie spróbować samodzielnej akcji,
- xavi bardzo wolno rozgrywa i nie wybiera tych najbardziej optymalnych zgrań
Pique - bardzo dobrze w obronie , oprócz jednej akcji
- Adriano - pełna zgoda

pax

4

zawsze tak grał

pax

0

Poczekaj na druga połowę sezonu. W Barcelonie tez miał zawsze taka pierwsza połowę sezonu i fatalna drugą

pax

0

nic, a dlaczego, zwykła rotacja w składzie

pax

0

a w to nie wątpię :-)

pax

0

Iniesta obecnie tez nie jest w formie, niestety.

pax

0

miało być komentarz do postu powyżej

pax

0

inny mecz oglądamy, Alves biega na swoim skrzydle. Gdzie ma biegać przy ataku pozycyjnym ?? na drugie skrzydło ??

pax

6

Jak na razie jest tak jak mówiłem we wcześniejszych komentarzach. Lucho nie do końca dopasował skład. Pisałem że najsłabszym ogniwem będzie druga linia i tak jest. Xavi – gra asekuracyjnie, nie wchodzi w dryblingi, Roberto – gra asekuracyjnie nie wchodzi w dryblingi, bez penetracji pola karnego, samper ustawiony jeszcze niżej. Są to praktycznie trzej najwolniejsi pomocnicy. Żaden pomocnik nie próbował zrobić przewagi w jakimkolwiek sektorze boiska. To co piszę, nie musi oznaczać że Barcelona nie wygra wysoko, ale że siła Barcelony będzie zależeć od indywidualności – głównie Messiego i Neymara.

pax

0

a co złego zrobił ??

pax

0

a co złego zrobił, hejtowanie w modzie

pax

0

tam był Alves ale krył innego zawodnika. typowa manipulacja

pax

0

Ale wciąż jest najlepszym prawym obrońcą w Barcelonie

pax

2

Najciekawsza jest druga linia - Xavi do którego były pretensje że gra zbyt asekurancko, Roberto że nie potrafi zagrać niekonwencjonalnej piłki do przodu i Samper który nie jest ograny z pierwszym składem. jeśli druga linia zawiedzie w kreacji co ostatnio ma miejsce to Alves będzie bardzo często wbiegał do przodu, aby zwiększyć siłę uderzeniową a Messi często będzie schodził po piłkę do drugiej linii. Przyjmując że Cypryjczcy się zamurują to może być taki scenariusz. Ważne jest szybkie strzelenie bramki - jeśli worek się rozwiąże będzie spacerek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?