6

@Emhyr Szkoda, że nie ma Liverpoolu.

0

Raya to kozak, nie ma co

0

Ale szczęście Rayi XD

0

Losowanie w poniedziałek?

2

@macio_944 Gundogan klasa, widać od razu kto go ostatnio trenował ;)

0

Havertz to jest tragiczny piłkarz.

4

@Kamiloos Zero zdziwienia, że wrzuca to madryciak. Tam był spalony geniuszu

2

@MesQueUnClub96 Zamiast się cieszyć z awansu to wy teraz niektórzy piszecie czy jakiś zawodnik jest istotny czy nie jest XD. Weź idź się przewietrzyć może.

0

Hajto to chyba dziś pobije albo potrąci tego prowadzącego XD

15

@barcelonaLM Tylko głupcy go krytykują. Najlepszy pomocnik sezonu, a może i ogólnie zawodnik.

0

@michal26 Dobrze, że uprzedziłeś bo już miałem pisać. Ale i tak byś sprzedał ;)

0

@against_modern_football W PK co zabrał to też oddał.
Mimo wszystko on wciąż ma jeszcze 16 lat… takie mecze z większym chaosem w poczynaniach będą się zdarzać.

8

Yamal mógł wiele rzeczy zrobić w tym meczu inaczej i lepiej. Ale jego rajd przy bramce na 2:0 to była poezja, a to jak on pracuje w defensywie jest imponujące.

0

@DonAndrzejos Typowy stat padder. Gość jest tragiczny, wszystko prawie psuje.

0

@Emhyr Mniejsze posiadanie i wygrana? Przypadek? Nie sądzę :D

28

Liga mistrzów to jest jednak to. Znowu poczułem te emocje, stres, ekscytację. Każda bramka to był wybuch radości. Oby teraz co roku taki ćwierćfinał był tylko formalnością jak kiedyś.

0

@Szmulek Dzięki niemu padł gol na 2:0

0

On jest głupi???

2

Gundogan to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.

0

Nie wierzę, że to nie wpadło…

0

O mój boże. Co on robi????

5

Błagam nie spieprzmy tego…
Real się prześlizgnął, my też to jakoś zróbmy.

0

2:0 to niestety jak mawia stare porzekadło niebezpieczny wynik

0

@Kamiloos Z całym szacunkiem dla Ansu ale on nie miał takich umiejętności i nie każdy musi skończyć jak Fati. Wystarczy nie trafić na brutala ;)

7

Lamine co poszedł przy bramce. Chłopak jest fantastyczny. Nie oddałbym go za żadne pieniądze. Czeka go wielka przyszłość i napisze tutaj wielką historię.

14

@Jakchcesz Nie za bardzo ryzykownie?

1

@Arden Brakuje jeszcze flaszki

1

@Emhyr Jugolska hipokryzja nie zna granic.

5

Gdybym był mieszkańcem Barcelony, to latałbym na każdy mecz ligowy niezależnie od poziomu jaki reprezentuje ta drużyna. Większość kibiców Barcelony z miasta jest po prostu żałosna...

1

@MESSIah16 Przecież Pique wtedy trzymał się po starciu z rywalem za bok, a zapalniczkę po prostu zobaczył i pokazywał sędziemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?