partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Emhyr Szkoda, że nie ma Liverpoolu.
0
Raya to kozak, nie ma co
0
Ale szczęście Rayi XD
0
Losowanie w poniedziałek?
2
@macio_944 Gundogan klasa, widać od razu kto go ostatnio trenował ;)
0
Havertz to jest tragiczny piłkarz.
4
@Kamiloos Zero zdziwienia, że wrzuca to madryciak. Tam był spalony geniuszu
2
@MesQueUnClub96 Zamiast się cieszyć z awansu to wy teraz niektórzy piszecie czy jakiś zawodnik jest istotny czy nie jest XD. Weź idź się przewietrzyć może.
0
Hajto to chyba dziś pobije albo potrąci tego prowadzącego XD
15
@barcelonaLM Tylko głupcy go krytykują. Najlepszy pomocnik sezonu, a może i ogólnie zawodnik.
0
@michal26 Dobrze, że uprzedziłeś bo już miałem pisać. Ale i tak byś sprzedał ;)
0
@against_modern_football W PK co zabrał to też oddał.
Mimo wszystko on wciąż ma jeszcze 16 lat… takie mecze z większym chaosem w poczynaniach będą się zdarzać.
8
Yamal mógł wiele rzeczy zrobić w tym meczu inaczej i lepiej. Ale jego rajd przy bramce na 2:0 to była poezja, a to jak on pracuje w defensywie jest imponujące.
0
@DonAndrzejos Typowy stat padder. Gość jest tragiczny, wszystko prawie psuje.
0
@Emhyr Mniejsze posiadanie i wygrana? Przypadek? Nie sądzę :D
28
Liga mistrzów to jest jednak to. Znowu poczułem te emocje, stres, ekscytację. Każda bramka to był wybuch radości. Oby teraz co roku taki ćwierćfinał był tylko formalnością jak kiedyś.
0
@Szmulek Dzięki niemu padł gol na 2:0
0
On jest głupi???
2
Gundogan to nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie.
0
Nie wierzę, że to nie wpadło…
0
O mój boże. Co on robi????
5
Błagam nie spieprzmy tego…
Real się prześlizgnął, my też to jakoś zróbmy.
0
2:0 to niestety jak mawia stare porzekadło niebezpieczny wynik
0
@Kamiloos Z całym szacunkiem dla Ansu ale on nie miał takich umiejętności i nie każdy musi skończyć jak Fati. Wystarczy nie trafić na brutala ;)
7
Lamine co poszedł przy bramce. Chłopak jest fantastyczny. Nie oddałbym go za żadne pieniądze. Czeka go wielka przyszłość i napisze tutaj wielką historię.
14
@Jakchcesz Nie za bardzo ryzykownie?
1
@Arden Brakuje jeszcze flaszki
1
@Emhyr Jugolska hipokryzja nie zna granic.
5
Gdybym był mieszkańcem Barcelony, to latałbym na każdy mecz ligowy niezależnie od poziomu jaki reprezentuje ta drużyna. Większość kibiców Barcelony z miasta jest po prostu żałosna...
1
@MESSIah16 Przecież Pique wtedy trzymał się po starciu z rywalem za bok, a zapalniczkę po prostu zobaczył i pokazywał sędziemu