partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr @blakkudium Zbędny transfer. Trzeba szukać kogoś na lewe skrzydło.
0
Czyżby to był początek końca Djokovicia? Wieczny mimo wszystko nie będzie.
3
W ambasadzie chłodzi się już szampan
0
@mekston Wniosek? Sprzedać ;)
4
@fenix1983 No to jak chcesz trenera na rozwój młodych piłkarzy to raczej są znacznie lepsze opcje niż Flick.
0
No jak się nażarł to jaki może mieć humor? On coraz szerszy jest, zaraz pęknie.
2
@VegetaPolska Ale nikt nie pytał
1
Mortal Combat czy Tekken?
2
@mekston No pisowskich nie da się przebić ;)
1
@cules100pro Griezmann? Depay? Kessie? Patrząc ile wydają araby?
1
@Saviola88 W ostatnich latach sami tacy.
3
@MarioVeB! Wielka szkoda
0
@Faro Chodzi o to geniuszu, że to polskie wynalazki
1
@patrix211 O, wygląda nieźle i szczerze dla mnie chyba najlepsze.
0
Ktoś może doradzi?
Co się lepiej sprawdzi na smartwatcha? Folia czy szkło ochronne?
4
@tadzik447 wstawanie najwcześniej o 7 i praca do maks 14-15
1
Takie pytanie czysto nieironiczne. Czy żeby obrońca dostał notę wyższą niż 7 musi zdobyć bramkę? Czy jak to tutaj działa?
0
@sevs Przełęcz ocalonych dla mnie absolutny top.
A miniserial Kompania Braci najlepsze dzieło o tematyce wojennej że wszystkich produkcji jakie istnieją.
0
@Patriskos Uwielbiam go, ale dla mnie na Bonda to on mimo wszystko nie pasuje tak jakoś.
1
@Murazor No i wyszło odwrotnie. Pierwszy sezon i wylądowaliśmy w LE tracąc ogromne pieniądze z LM, a klub dalej drży o rejestrację piłkarzy.
0
@Arden Albo byśmy wygrali albo byśmy nie wygrali, gdybanie i tyle.
8
Aubameyang znowu dwie bramki. Pasował u nas idealnie. Kwota za transfer Lewego, jego kontrakt i forma wcale nie były warte całego zachodu.
0
Patrząc na terminarz to teoretycznie najłatwiej ma Liverpool, ale nie jest to jakaś znacząca różnica.
3
Przecież to jest rzut karny XD
4
Spina De Bruyne z Guardiola. Transfer do Barcelony coraz bliżej.
0
@koziar No Real ich ogra.
6
@FcPortoFan1999 ty pisałeś że Liverpool walczy o przetrwanie w 1 połowie, to City błaga teraz o litość w takim razie XD
2
Ten Diaz to jest impostor
1
Słaby mecz City biorąc pod uwagę ile nieobecności ma Liverpool.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież gra Foden na skrzydle.