0

@Emhyr @blakkudium Zbędny transfer. Trzeba szukać kogoś na lewe skrzydło.

0

Czyżby to był początek końca Djokovicia? Wieczny mimo wszystko nie będzie.

3

W ambasadzie chłodzi się już szampan

0

@mekston Wniosek? Sprzedać ;)

4

@fenix1983 No to jak chcesz trenera na rozwój młodych piłkarzy to raczej są znacznie lepsze opcje niż Flick.

0

No jak się nażarł to jaki może mieć humor? On coraz szerszy jest, zaraz pęknie.

2

@VegetaPolska Ale nikt nie pytał

1

Mortal Combat czy Tekken?

2

@mekston No pisowskich nie da się przebić ;)

1

@cules100pro Griezmann? Depay? Kessie? Patrząc ile wydają araby?

1

@Saviola88 W ostatnich latach sami tacy.

3

@MarioVeB! Wielka szkoda

0

@Faro Chodzi o to geniuszu, że to polskie wynalazki

1

@patrix211 O, wygląda nieźle i szczerze dla mnie chyba najlepsze.

0

Ktoś może doradzi?
Co się lepiej sprawdzi na smartwatcha? Folia czy szkło ochronne?

4

@tadzik447 wstawanie najwcześniej o 7 i praca do maks 14-15

1

Takie pytanie czysto nieironiczne. Czy żeby obrońca dostał notę wyższą niż 7 musi zdobyć bramkę? Czy jak to tutaj działa?

0

@sevs Przełęcz ocalonych dla mnie absolutny top.
A miniserial Kompania Braci najlepsze dzieło o tematyce wojennej że wszystkich produkcji jakie istnieją.

0

@Patriskos Uwielbiam go, ale dla mnie na Bonda to on mimo wszystko nie pasuje tak jakoś.

1

@Murazor No i wyszło odwrotnie. Pierwszy sezon i wylądowaliśmy w LE tracąc ogromne pieniądze z LM, a klub dalej drży o rejestrację piłkarzy.

0

@Arden Albo byśmy wygrali albo byśmy nie wygrali, gdybanie i tyle.

8

Aubameyang znowu dwie bramki. Pasował u nas idealnie. Kwota za transfer Lewego, jego kontrakt i forma wcale nie były warte całego zachodu.

0

Patrząc na terminarz to teoretycznie najłatwiej ma Liverpool, ale nie jest to jakaś znacząca różnica.

3

Przecież to jest rzut karny XD

4

Spina De Bruyne z Guardiola. Transfer do Barcelony coraz bliżej.

0

@koziar No Real ich ogra.

6

@FcPortoFan1999 ty pisałeś że Liverpool walczy o przetrwanie w 1 połowie, to City błaga teraz o litość w takim razie XD

2

Ten Diaz to jest impostor

1

Słaby mecz City biorąc pod uwagę ile nieobecności ma Liverpool.

0

@ViscaelBarca2007 Przecież gra Foden na skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?