17

Rodrygo 100
Camavinga 90
Tchouameni 90
XDDD dobre żarty
Valverde też zawyżony, ale nie AŻ tak

7

Do Choroszczy na oddział intensywnej terapii

0

@michal26 Niech sobie jadą blokować Bruksele.

0

Ja jebe, rozbijam dziś jajko, a tam mini kurczak... myślałem, że się zaraz porzygam.

1

@Sylwinho2823 W tym jednego skazanego za korupcję.

0

@Emhyr Dobrze, że go po strzale nie przechyliło na ten bebech.

11

Komentarz usunięty

0

@koziar Ale paka :O

0

@Encore 2022 to był niestety Last Dance Rafy. Tylko jeszcze o tym do końca nie wiedzieliśmy. Obym się mylił…

0

@Firestone Skoro Raphinha umiał kogoś przedryblować to czemu ma 0 dryblingów? Co do Felixa pełna zgoda.

6

O Raphinhii „Zdarzały mu się udane dryblingi jak” i w statystyce całe 0 udanych dryblingów XD

2

@MesQueUnClub96
Zielona Miła
Trylogia Ojca Chrzestnego
Trylogia LOTR
Incepcja
Mroczny rycerz
Avengers: Infity War
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Skazani na Shawshank
Zapach Kobiety
Scarface
Gladiator
Forrest Gump


0

@Matheu12 Trzeba mieć mega farta po prostu albo jakieś dojścia.

A te mikroprojekty to jakieś swoje pomysły masz czy bierzesz z neta?

0

@Klimach fan A on ogólnie ma talent i samym talentem potrafiłby się wybić i by rozpoznawalnym.

4

Niestety, ale tak to jest. Jedno kolano wyłączone to drugie zbyt obciążone i czasami nie wytrzymuje.
Oczywiście nie znam też jakoś bardzo by oceniać, ale czy Real nie spieszył się z jego powrotem? Uraz więzadła z reguły trwa dłużej.

13

Jeśli chce grać na prawej obronie - budować.
Jeśli chce znowu coś tam płakać o grę na środku obrony, gdzie jest mocno przeciętny - sprzedać.

0

Komentarz usunięty

4

0

@Volk Ale i tak się znajdą tacy co City wybronią XD

2

@Arden Za takie coś powinien stracić robotę

1

@Rust_Cohle Jak on wczoraj był beznadziejny i gol niczego nie zmienia.

0

@tbas No i nic nie zepsuł. Zrobił to co musiał i gdzie tu problem?

2

"To ostatecznie nic nie znaczyło. Ten powrót nie pozwolił nam wygrać Ligi Mistrzów. Potem Juventus nas wyeliminował."
No i właśnie niestety tutaj racja. Boli mnie mega, że po takim powrocie dosłownie mecz później wyszli i zagrali tak samo jak z PSG w 1 meczu.

10

Pozdrawiam wszystkich którzy nazywali Gundogana emerytem i że jest staruchem i że przyszedł sobie do Barcelonki poklepać na emeryturkę ;)

1

@tbas Ależ bramkarz daje spokoju. Kolejny mecz na 0 z tyłu, już chyba 490 minut bez straty gola jeśli sie nie mylę. Z Peną byśmy ten mecz wtopili.

0

@Kamiloos Już drugi raz to piszesz. Mało atencji? ;)

0

Cieszy coraz większa rola Darvicha.

2

A Fort znowu dał radę. Liczę, że Xavi go nie schowa znowu do szafy, a regularnie będzie mu dawał szanse. Szczególnie, że jego przecież można jeszcze wykorzystać na prawej obronie, która zresztą jest jego naturalną pozycją.

4

@norbi77 Ale Kessie nie był taki zły. Nie róbmy z niego jakiegoś cieniasa.

13

W końcu na boisku widziałem drużynę w której każdy wie co ma robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?