partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Rodrygo 100
Camavinga 90
Tchouameni 90
XDDD dobre żarty
Valverde też zawyżony, ale nie AŻ tak
7
Do Choroszczy na oddział intensywnej terapii
0
@michal26 Niech sobie jadą blokować Bruksele.
0
Ja jebe, rozbijam dziś jajko, a tam mini kurczak... myślałem, że się zaraz porzygam.
1
@Sylwinho2823 W tym jednego skazanego za korupcję.
0
@Emhyr Dobrze, że go po strzale nie przechyliło na ten bebech.
11
Komentarz usunięty
0
@koziar Ale paka :O
0
@Encore 2022 to był niestety Last Dance Rafy. Tylko jeszcze o tym do końca nie wiedzieliśmy. Obym się mylił…
0
@Firestone Skoro Raphinha umiał kogoś przedryblować to czemu ma 0 dryblingów? Co do Felixa pełna zgoda.
6
O Raphinhii „Zdarzały mu się udane dryblingi jak” i w statystyce całe 0 udanych dryblingów XD
2
@MesQueUnClub96
Zielona Miła
Trylogia Ojca Chrzestnego
Trylogia LOTR
Incepcja
Mroczny rycerz
Avengers: Infity War
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Skazani na Shawshank
Zapach Kobiety
Scarface
Gladiator
Forrest Gump
0
@Matheu12 Trzeba mieć mega farta po prostu albo jakieś dojścia.
A te mikroprojekty to jakieś swoje pomysły masz czy bierzesz z neta?
0
@Klimach fan A on ogólnie ma talent i samym talentem potrafiłby się wybić i by rozpoznawalnym.
4
Niestety, ale tak to jest. Jedno kolano wyłączone to drugie zbyt obciążone i czasami nie wytrzymuje.
Oczywiście nie znam też jakoś bardzo by oceniać, ale czy Real nie spieszył się z jego powrotem? Uraz więzadła z reguły trwa dłużej.
13
Jeśli chce grać na prawej obronie - budować.
Jeśli chce znowu coś tam płakać o grę na środku obrony, gdzie jest mocno przeciętny - sprzedać.
0
Komentarz usunięty
4
@Nefir @FcPortoFan1999 Na pewno
0
@Volk Ale i tak się znajdą tacy co City wybronią XD
2
@Arden Za takie coś powinien stracić robotę
1
@Rust_Cohle Jak on wczoraj był beznadziejny i gol niczego nie zmienia.
0
@tbas No i nic nie zepsuł. Zrobił to co musiał i gdzie tu problem?
2
"To ostatecznie nic nie znaczyło. Ten powrót nie pozwolił nam wygrać Ligi Mistrzów. Potem Juventus nas wyeliminował."
No i właśnie niestety tutaj racja. Boli mnie mega, że po takim powrocie dosłownie mecz później wyszli i zagrali tak samo jak z PSG w 1 meczu.
10
Pozdrawiam wszystkich którzy nazywali Gundogana emerytem i że jest staruchem i że przyszedł sobie do Barcelonki poklepać na emeryturkę ;)
1
@tbas Ależ bramkarz daje spokoju. Kolejny mecz na 0 z tyłu, już chyba 490 minut bez straty gola jeśli sie nie mylę. Z Peną byśmy ten mecz wtopili.
0
@Kamiloos Już drugi raz to piszesz. Mało atencji? ;)
0
Cieszy coraz większa rola Darvicha.
2
A Fort znowu dał radę. Liczę, że Xavi go nie schowa znowu do szafy, a regularnie będzie mu dawał szanse. Szczególnie, że jego przecież można jeszcze wykorzystać na prawej obronie, która zresztą jest jego naturalną pozycją.
4
@norbi77 Ale Kessie nie był taki zły. Nie róbmy z niego jakiegoś cieniasa.
13
W końcu na boisku widziałem drużynę w której każdy wie co ma robić.