partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 We wtorek
6
@Oskar00 Laporta powinien zrobić wszystko żeby go sprowadzić.
0
@Encore Magic w 7
0
@Visca_barca Jako fan wolę żeby wtopili XD
0
@fart No nie do końca wszystko jasne to z kim jeszcze zagra.
3
Knicks kończy sezon na 2 miejscu. Coś pięknego po tylu latach sraki. Chociaż może być jeszcze 3, ale niewiele to zmienia.
W sumie to lepiej przegrać teraz z Bulls bo wtedy seria z Pacers. Wygrana to Heat/Sixers XD
0
Z PSG trzeba grać drużynowo. Felix to strasznie samolubny piłkarz.
4
Widzę, że zarówno Liverpool jak i Arsenal postanowili rozłożyć nogi dla City i to jednego dnia.
1
@Albatros Ból zębów
2
Cieszę się, że ten mecz się po prostu zakończył
0
Nie wiem ten Felix może zacząć podawać? Kiwa sie kiwa. Mega irytujący gość
0
@Rewolucja123 Felixa na boisku widzę, nawet Roque który stara się wychodzić do piłek(niestety wszystko przegrywa) ale no ich widzę. A Ferran? Jakby uciekał od gry.
0
Rozumiem, że Ferran wraca po kontuzji, ale on wygląda po prostu tragicznie.
1
@Emhyr Ty rzadko co kupujesz jak tylko ktoś ma inne zdanie niż ty. Trening a mecz to inna rzecz.
1
@koksik2700 Ale co ma szykować? To Tusk odpowiada za grzechy Obajtka?
1
Czyli Obajtek który święcił największe sukcesy Orlenu i tak doprowadził do tego, że w spółce jest dziura 2 mld?
0
@PatrychoO Szybko się znudzi mimo wszystko. I swoją drogą to on wygląda jakby nie wiedział jak trzymać ten pas XD
0
@BorzyKrzys Ten klub ma chyba najbogatszych właścicieli w całym kraju(jacyś bracia). Jak awansują to stadion spełniający wymogi pewnie kwestia czasu.
0
@Emhyr Tu jest tyle zmiennych i niewiadomych. Niewiadomo jak się ten sezon zakończy i kto będzie trenerem na nowy sezon.
1
@Emhyr Zawodnik ciekawy, ale dla Laporty pewnie zbyt małe nazwisko
2
@FCB_dimiC Mi się nie podoba, bo dostałem bana przed meczem z PSG za niewinność
0
Cóż, nie przepadam za konferencjami Xaviego. Strasznie dużo u niego takich odpowiedzi jak u polityka i dużo lania wody.
0
@Rewolucja123 Hazard
2
Nie wierzę, że to pisze ale Roberto za niska nota
0
Tyle twarzy ja zapamiętałem tylko jedną
1
@Bobo25 Ale ty człowieku wiecznie narzekasz
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bobo25 Zdecydowanie nie
0
@bartas97 Innowacja nie zawsze idzie w parze z jakością. Do tego od was odszedł też ten angielski ogrodnik o ile dobrze kojarzę, a gość znał się na fachu.