0

@FcPortoFan1999 We wtorek

6

@Oskar00 Laporta powinien zrobić wszystko żeby go sprowadzić.

0

@Encore Magic w 7

0

@Visca_barca Jako fan wolę żeby wtopili XD

0

@fart No nie do końca wszystko jasne to z kim jeszcze zagra.

3

Knicks kończy sezon na 2 miejscu. Coś pięknego po tylu latach sraki. Chociaż może być jeszcze 3, ale niewiele to zmienia.

W sumie to lepiej przegrać teraz z Bulls bo wtedy seria z Pacers. Wygrana to Heat/Sixers XD

0

Z PSG trzeba grać drużynowo. Felix to strasznie samolubny piłkarz.

4

Widzę, że zarówno Liverpool jak i Arsenal postanowili rozłożyć nogi dla City i to jednego dnia.

1

@Albatros Ból zębów

2

Cieszę się, że ten mecz się po prostu zakończył

0

Nie wiem ten Felix może zacząć podawać? Kiwa sie kiwa. Mega irytujący gość

0

@Rewolucja123 Felixa na boisku widzę, nawet Roque który stara się wychodzić do piłek(niestety wszystko przegrywa) ale no ich widzę. A Ferran? Jakby uciekał od gry.

0

Rozumiem, że Ferran wraca po kontuzji, ale on wygląda po prostu tragicznie.

1

@Emhyr Ty rzadko co kupujesz jak tylko ktoś ma inne zdanie niż ty. Trening a mecz to inna rzecz.

1

@koksik2700 Ale co ma szykować? To Tusk odpowiada za grzechy Obajtka?

1

Czyli Obajtek który święcił największe sukcesy Orlenu i tak doprowadził do tego, że w spółce jest dziura 2 mld?

0

@PatrychoO Szybko się znudzi mimo wszystko. I swoją drogą to on wygląda jakby nie wiedział jak trzymać ten pas XD

0

@BorzyKrzys Ten klub ma chyba najbogatszych właścicieli w całym kraju(jacyś bracia). Jak awansują to stadion spełniający wymogi pewnie kwestia czasu.

0

@Emhyr Tu jest tyle zmiennych i niewiadomych. Niewiadomo jak się ten sezon zakończy i kto będzie trenerem na nowy sezon.

1

@Emhyr Zawodnik ciekawy, ale dla Laporty pewnie zbyt małe nazwisko

2

@FCB_dimiC Mi się nie podoba, bo dostałem bana przed meczem z PSG za niewinność

0

Cóż, nie przepadam za konferencjami Xaviego. Strasznie dużo u niego takich odpowiedzi jak u polityka i dużo lania wody.

0

@Rewolucja123 Hazard

2

Nie wierzę, że to pisze ale Roberto za niska nota

0

Tyle twarzy ja zapamiętałem tylko jedną

1

@Bobo25 Ale ty człowieku wiecznie narzekasz

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bobo25 Zdecydowanie nie

0

@bartas97 Innowacja nie zawsze idzie w parze z jakością. Do tego od was odszedł też ten angielski ogrodnik o ile dobrze kojarzę, a gość znał się na fachu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?