2

@agaFCB 1 do 1 XDD

0

@MesQueUnClub96 Użył argumentu, a ty go poparłeś XD

5

@takisobiektos @MesQueUnClub96 Serbiki już się spłakały XD

0

@TR3YWAY Najlepsze jak te niektóre artykuły o niczym są wrzucane jeszcze raz XD

2

Igrzyska i Garros dla Nadala i można kończyć w chwale.

0

@MesQueUnClub96 mniej niż na pół gwizdka

0

@MesQueUnClub96 hAhA ale zabawny jesteś

3

@Emhyr nie rozumiem co ci Barceloniarze mają z tymi Arabami

0

Boże Rublev zwijaj się z kortu, bo każdy czeka na powrót króla

1

Oko za oko i ząb za ząb

0

Dziś w Barcelonie dwa wielkie wydarzenia. Meczyk Barcy i powrót Rafy!

0

@MesQueUnClub96 Historia lubi zataczać koło

0

@Transu96 Romek mógł się miesiącami nie pojawiać od lat, ale Rhea nagle już od razu musi wakowac? XD

0

Palmer jest dobry, ale i tak Watkins>

0

@abram3k Tylko jest jeden duży minus, nie ma kto wtedy wejść ewentualnie zbytnio z ławki na pomoc.

0

Totalnie się to mija z większościami newsów jakie pojawiały się do tej pory i z tym artykułem, który niedawno był na stronie gdzie choćby @michalgajdek pisał, że z raportów finansowych klubu wcale dalej nie jest tak kolorowo.

W gwoli ścisłości było to w podcaście i mówił to dokładnie redaktor @blazeq

0

@MesQueUnClub96 PG13 nie zawsze był chokerem w play offach. Legendarny Playoff P

0

Składa się ktoś na league passa na czas PO w NBA?

0

@MesQueUnClub96 Na szczęście bukmacher często się myli.

0

@krol211 Wymień mi jeszcze jakiś fachowców, którzy odeszli albo dalej są. Ja niestety się nie znam :/

0

@krol211 Przecież ty nawet nie wiedziałeś gdy odchodzili czy są fachowcami czy nie XD. Dalej ci brakuje konkretów tak jak napisał @Emhyr. Rzucasz farmazonami na lewo i prawo w furii i tyle.
Fakty są takie, że mimo tego iż w klubie nie jest kolorowo to odkąd Laporta się pojawił nasz skład stał się dużo bardziej konkurencyjny i jesteśmy w trakcie wykonywania największej inwestycji w historii klubu. Czy robi wszystko idealnie? No oczywiście, że nie i sam czasami jestem z kilku rzeczy niezadowolony.

0

@krol211 A czego ty się tu spodziewasz jak w klubowej kasie jest biednie? Deco dopiero ledwo jedno okienko miał szansę przepracować i to zimowe.

0

@krol211 Coś więcej?

0

@krol211 No i jak zarządza?

0

Bo Ter Stegen to kozak

3

Cardio potężne dla niego

0

@Emhyr A pewien Jarek ich tak zachwala :D

0

@Striker W przyszłe lato widzę szanse

9

No i już poniedziałek i już stresik przed meczem odczuwalny. Ahhh ta LM, brakowało mi tego.

20

@esem91 Ten kot Emery niewiele pokazał w pierwszym meczu, czemu się go mamy obawiać nagle? Zajechany Gundogan? No każdy zawodnik gra gdy jest kluczowy, a akurat ostatnio to Gundo miał sporo odpoczynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?