partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBMati10 Szkoda, uwielbiam ten sport. Ale stawiam, że będzie tylko coraz gorzej.
1
@FCBMati10 W Polsce niestety nie ma dobrych bokserów, a UK, Ukraina no i USA obecnie produkują ich aż nadto.
0
@kanver_ Jeden promotor, bo Borek to cienias.
1
XD polski boks dalej na dnie
0
Różański czy Okolie?
0
Raj dla Realu, bo więcej spornych sytuacji na ich korzyść.
0
Dzięki Xavi za to, że był moment w którym uwierzyłem że może być dobrze i za kilka fajnych chwil i w sumie tylko tyle. Powodzenia w karierze dalej i może kiedyś wróci, kto wie.
Dodam jeszcze, że osoba która jest najbardziej odpowiedzialna za to jak został potraktowany Xavi, jest sam Xavi.
0
@FcPortoFan1999 Nikt normalny nie tęskni za Valverde
2
@MichuZ44 Z Ferrari do Williamsa, ale zjazd XD
1
Im się sufit na głowę spierdolił do reszty
2
@Barcanajlepszyteam Napiszę co najwyżej, że wielka szkoda i tyle. Zdaję sobie sprawę z jego obecnych możliwości, ale to nie oznacza że mam w niego nie wierzyć, bo nikt mi nie zabroni nawet jeśli to obecnie głupie :)
0
@Barcanajlepszyteam Może dlatego, że bycie fanem między innymi na tym polega?
1
@barcelonaLM Robi to
1
@chavez Przecież my jesteśmy cyrkiem od dawna.
0
@Rewolucja123 Odejść od bandy oszustów ostatnich 20+ lat. Brzmi pięknie, a potem wychodzi że wielka nadzieja na przyszłość Pique też kręci jakieś dziwne interesy z prezesem hiszpańskiego związku. Dla tego klubu nie ma ratunku.
0
Nowy trener i powrót do zasady 1:1 to dobra nadzieja na lepsze jutro i ponowna chęć na coś więcej niż tylko odhaczenie kolejnego nudnego meczu.
2
@Arden Ilaix Moriba gdyby nie odszedł z Barcy:
0
@MichuZ44 EA przejęło te gierke?
1
Każda seria się kiedyś kończy. Dla Bayeru najgorsze, że w meczu finałowym.
0
@Rewolucja123 Nie żeby coś, ale pierwsza sytuacja to jego wina.
0
@kuz Po prostu wystarczy być Barceloną aby w mgnieniu oka zmieniła się o 180 stopni i oczywiście na gorsze.
0
@Encore I cała hala będzie wypełniona. Dawać KNICKS!
0
Za ile Usyk vs Fury?
0
@arsenallondyn0 Araby ratują boks
2
Barcelona to z tego bagna się już nigdy nie wygrzebie, jeszcze patrząc na to jak funkcjonuje i rozwija się Real. A już na pewno nie z takimi ludźmi u sterów, jedynie bym chyba uwierzył w Pique jakby był tu prezydentem, bo to mądry facet.
0
@Explode Ale LM go z reguły wyjaśnia
1
Xavi już pod względem odklejenia i pieprzenia głupot pobił Koemana, ale ma dużo lepszy PR więc nie zbiera i nie będzie zbierał takiego medialnego hejtu.
8
Xavi chce zawodnika kilera, kilerem to on jest ale drużyny i nadzieji kibiców
0
Te konferencje Xaviego są bardziej upokarzające niż mecze. „Byliśmy lepsi”… przecież z takich słów to kibic każdego innego klubu ciśnie sobie z nas taką beke, a my czujemy tylko zażenowanie i zero zdziwienia, że inni nas wyśmiewają, bo Xavi daje tyle amunicji co niemiara. Odechciewa się już następnego sezonu i u mnie absolutnie zero oczekiwań. Lige skończymy -10 minimum za Realem, a liga mistrzów to sukcesem będzie wyjście z grupy :)
8
Aż się odechciewa następnego sezonu śledzić z tym senseiem…