partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Do Robbena to on nie ma podjazdu.
0
Ale ten Sane jest rzadki
0
@Emhyr Przyzwyczajenie z ostatnich lat wstydu i kompromitacji.
2
Przecież to jest czerwona
0
@AFA Chodzi mi o to, że mało składnych akcji mają, dużo długich piłek.
0
Mówiąc szczerze i tak Niemcy nie grają jakiegoś świetnego meczu. Dużo się tam dalej nie klei, są po prostu bardzo skuteczni.
0
@Destroyer_of_Worlds Co ma obrońca do pomocnika?
2
Wirtz i Musiała kibice Barcy. Aż niewiadomo kogo wybrać.
1
Gundo jaka piłeczka
0
Co oni się tak przewracają na tej murawie
1
Te otwarcia imprez i piosenki to z turnieju na turniej są coraz gorsze. Shakira i Pitbull to była absolutna topka...
0
Co to za autystyczny taniec?
1
Niemcy znowu mają fajną pakę, przynajmniej na papierze. Brakuje im tylko typowego napastnika, bo Havertz to cienias.
0
@BulaKG Nawet gorzej, bo stał się asłuchalny.
0
@Jakchcesz Akurat Marquezowi nie można zarzucić, że u niego piłkarz nie trenuje ;)
0
Ostatnie takie jednostronne finały jak w tym roku to były w 2018 roku jak jeszcze w GSW był Durant.
8
Nie ma śladu ;). Gavi czekamy!
1
@Kapitan hawk Jakże okropne, że na tej liście jest Vinicius...
4
Komentarz usunięty
4
@Kapitan hawk Ale jaki kompleks co do twojej osoby?
Twoje wpisy się tutaj opierają na byciu jakim strażnikiem teksasu i śledzeniu podróbek(nie wiem w jakim celu), które mają po 12 lat i sobie trollują po szkole.
Do tego jeszcze tak jak dziś(i wielu innych dniach) wrzucasz któryś post, żeby na siłę umniejszyć Ronaldo XD
Nie mam żadnego kompleksu co do ciebie, ale mnie po prostu dziwi że tobie się chce bawić w takie rzeczy, szczególnie w tego strażnika teksasu XD
4
@Kapitan hawk Ty masz cholerny kompleks XD
1
@Jakchcesz Most nad Sundem top topów
0
@arasz1819 Podobnie w sumie jak z Holendrami.
2
@Joe_Barbaro "Robert słuchaj, z tą Anką no głupio wyszło..."
1
@arsenallondyn0 1992 najlepszy.
21
U siebie też mógłby tej obsesji dorzucić.
0
@Pawel13sz Barcelona nikogo w to lato nie kupi.
0
@maroon Oficjalnie jeszcze za nic, JESZCZE.
0
@TheNekro94 Za rok już będzie.
3
@DIPENSE Spokojnie, nie kupimy Luisa Diaza. W gwoli ścisłości nikogo nie kupimy.