0

@barteq Piszesz z gościem który bronił Dembele zawsze także no.

0

@AxelF To gość z Betisu rozwalił Fatiemu łąkotkę wślizgiem

3

@LioNey99 No mózgownica to ty rusz albo schowaj się do cienia bo ci słone przygrzało. Coś ci zdradzę, na świecie Yamal nie jest jedynym 16 latkiem który już gra w seniorskiej piłce i nie ostatnim. Wszystko się rozwija i młodzi dostają swoje szanse znacznie szybciej aniżeli kiedyś.
Przywołujesz przykład Pedriego, a nikt nie jest nawet blisko jego liczny minut z sezonu 20/21 i nikt nie będzie a zyskał na IO nie jedzie.
Gavi zerwal więzadła, bo miał zwyczajnie pecha. I czemu już po karierze niby ma i go skreślasz? Wirtz też miał zerwane więzadła, a teraz jest czołowym pomocnikiem na świecie. Zresztą wielu już było, co po więzadłach wracało do gry, bo w dzisiejszych czasach wcale to nie jest koniec kariery gdy masz medycynę na takim poziomie.

18

@LioNey99 I co teraz każdy ma być nowym Fatim? Ja jebe to jest najdurniejszy argument jaki istnieje.

12

Nie obchodzi mnie kto co uważa, ale takich piłkarzy jak Yamal się nie sprzedaje. A jakiekolwiek porównania do Fatiego są tak debilne, że szkoda gadać, bo niektórzy to myślą że teraz każdy pójdzie drogą Fatiego, a on też ma być gwiazdą i pomijają przy tym fakt, że jemu kariera zniszczył gość z Betisu swoim brutalnym wejściem.

9

Na bezdomnych inżynierów ze wschodu?

0

@Faro Ty dalej żyjesz w bańce zwanej Ansu Fati? XD

1

@Arden Dzordzo to legenda. Mega pozytywna mordka.

9

Powodzenia Guiu! W jakimś Eibarze za 3 lata.

0

„Kwota 40 milionów, którą ma zapłacić pewna europejska firma (której nazwa nie została ujawniona dyrektorom)”

No jak rzekomo ma być to bukmacher z rosyjskimi właścicielami to Lapcio woli im tego wprost nie mówić :). Zero kręgosłupa moralnego.

1

@FcPortoFan1999 przyszłoroczne finały konferencji to Knicks vs Celtics jeśli nikt się po drodze nie połamie ;)

0

@FcPortoFan1999 Na swój i Stefka potencjalny Last Dance.

0

PG13 ma iść do Warriors?

0

@Faro Niepełnosprawny to ty masz mózg, co tylko potwierdzają twoje wpisy. Każdy ma tu z ciebie beke, bo jesteś zwykłym głąbem. Nie pozdrawiam.

0

@takisobiektos Alurat Memphis wybrało jakiegoś głąba. Idealny będzie do duetu z Morantem XD

0

@D10SLEO Laporta koniecznie chciał jakiegoś Brazola młodego i zapomniał o jakości.

0

@Faro Tak, tak a Ty komentujesz powtórkę tak o łbie

2

@Faro XDDD ty jesteś prze mocny haha

0

Borek encyklopedia gruzińskiej piłki.

1

@MesQueUnClub96 Nie no zejdź na ziemię XD

2

@MesQueUnClub96 Szkoda go na ławkę aż.

2

Gdyby Polsce się zrespil kiedyś taki skrzydłowy jak Kvara to byłby to cud cudów.

1

@RafiVeB Jeju co turniej to inaczej. Myślałem, że bramki.

@PatrychoO Aaaa fakt, pewnie zagrają z Francją. Myślałem że oni są w tej słabszej drabince.

0

Nieważne już ;)

4

Nie no to chyba jakiś żart?

0

@Faro A to jeden mecz definiuje zawodnika?

0

@Gaz Dla ciebie to zawsze wina piłkarzy XD
Wrzucasz do tego wora Anglię i twierdzisz, że oni nie mają paki? XD

3

@4drian0 Ehhh tylko ten nasz wiedźmin niestety nie trafił na HBO tylko tego shitflixa. Boli do dziś.

0

@BorzyKrzys Wakacje

1

Gość ogląda te mecze Argentyny czy tylko siedzi na x i przegląda co tu wrzucić? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?