partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten serial o Star wars to taka sraka jak ten o władcach pierścieni
0
@Tomason Co się stanie to i tak Demokraci tych wyborów nie wygrają.
0
Ja się nie dziwie, że ten deal z Nike się opóźnia jak ich akcje lecą na łeb i na szyję.
0
Interwencja roku
0
@Faro Przy 1 golu nie było asysty.
0
Montella taktycznie zjadł Ragnicka
0
Słaby jest ten mecz.
0
Dąbrowa Górnicza
8
Gakpo nosi na plecach te Holandię.
5
Takie symulki to powinna być interwencja VARu i żółta kartka, ZAWSZE.
6
Obrzydliwa symulka, tę nogę miał metr od niego a on się łapie za twarz XD
2
Czemu ta kamera jest taka dziwna? Jakby płaska. Do tego przecież to stadion Bayernu.
0
Jaki serwbot godny uwagi na tym Wimbledonie?
1
Przecież Araujo nie zmarnuje kariery transferem do United nawet za większe pieniądze.
1
USA tym meczem z Panama i czerwoną kartką na początku spotkania totalnie sobie popsuła turniej, szkoda.
0
@Encore No Shai już wtedy wykazywał ogromny potencjał, więc no.
1
Gość stargany psychicznie 1 do karnego, no tak.
0
Pamiętaj takie podobne 1 na 1 Suareza z PSG jak teraz to co miał Sesko. No ale słoweński placek nie ma podjazdu do Luisito.
0
Ten Sesko to niby wielki talent? Mega drewniany placek.
2
@Comentateiro Z drugiej strony Messi w LM często nie dźwigał karnych, najbardziej boli ten z Chelsea.
1
Z jednej strony beka, z drugiej strony takich sportowców z taką ambicją się po prostu docenia.
3
Oblak rozgrzany przed karnymi
1
Najbardziej memiczny występ indywidualny na tym turnieju XD
1
Przecież ta Portugalia nie ma żadnej taktyki. Każda akcja wygląda tak samo. Podanie do boku i próba wrzutki na Ronaldo.
0
@tomek8756 Jutro Austra-Turcja też może być fajne.
0
Cancelo walczy o transfer
1
Alaves to za słaby klub i grający archaiczną piłkę. Na takim wypożyczeniu za wiele nie zyska.
0
@Lordzi Rzuciłby się na niego XD
22
@Peciak Na dzisiejszy rynek to świetna cena. To Barcelona ma niestety problem.
1
Niech reanimują Naniego żeby zabrał Ronaldo bramkę tak jak kiedyś z Hiszpanią XD