8

@masik86 Boże skończcie już rozważać, że każdy skończyć może jak Fati. To już jest takie wkurwiające…

0

@patriczix no lol to przeczytaj jeszcze raz swój komentarz no lol

0

@ShawnC Przez jeden sezon mu wychodziło jak był u nas Auba.

0

@Rust_Cohle Pensje to on już dostał po tym urazie właśnie.

0

@Destroyer_of_Worlds Może ten z La Masii Oscar Gistau też odpali ;)

8

@patriczix Chyba Nico

0

@arasz1819 Niby tak, ale dla mnie od Yamala bije totalna normalność i pokora. Chłopak wie, że dalej musi ciężko pracować i że nie może osiadać na laurach.

22

@Faro Borek tam wyjaśnił wtedy tego Podolinskiego XD

2

@Bulbulator Przecież Carvajal zagra

1

VAMOSSSSSS piękna drużyna.

Jutro jeszcze wywalić tych angoli i piękny finał.

1

@kuz Kopyto to dziś chyba już po kilku głębszych, bo średnio co kilka minut wali jakąś pomyłkę.

1

Ruiz drugi raz robi smród na 16 metrze

0

Sami biali Francuzi na trybunach. Szok

2

@Kapitan hawk Kebaba

1

@MesQueUnClub96 Najlepsze bylo po golu Francji. Jak Encore oznaczył mekstona że Mbappe asysta XD. Tak jakby nie oglądał albo był ślepy. Nie czaję tego, ale co kto woli.

3

Ale że Yamal przy golu akurat nawinął Rabiota? Karma ;)

1

@BulaKG Jest lepszy, bardziej nowoczesny.

4

Yamal przy bramce aż się wzruszył. Było widać na powtórkach jak go Morata przytulał.

1

Olmo przy bramce zabrał TooMuchMoneya na grzyby

0

Niektórzy by go sprzedali przypominam, bo 250 mln XD

1

O mój boże nie wierzę co wpierdolil. Szczęka na podłodze

0

Kante to jest fenomen.

0

@takisobiektos Ten to żyje w swoim świecie XD

4

Navas dramat, nie dźwignął tego meczu.

0

Spokojnie, Gruzja też strzeliła pierwsza.

0

Co oni tak buczą tego Cucu?

0

@Kazragore Czarny kowboj będzie?

0

@NeroTFP1 Nie no jak Di Caprio.

1

@krol211 On myśli to co mu Jaro powie

0

@Faro Zacznij brać jakieś tabletki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?