1

@Khajio No patrząc na to ile Barcelona zapłaciła za De Jonga i Lewego i że też pewnie im dała bonus za podpis, to zmienia to wciąż niewiele, ale spoko.

2

Ja pierd*** Mbappe przychodzi do Realu i ma niższą pensję niż taki de Jong…
Nie wiem, rządy Bartomeu trudniej odbierać inaczej niż działanie na szkodę klubu. Gość za wszystko powinien odpowiedzieć prawnie.
Pensja Lewego to też żenada, szczególnie w sytuacji gdzie Laporta musiał niby ciąć koszta, nie mógł przedłużyć Messiego itd. Zwyczajna kompromitacja i tyle.

0

@VegetaPolska Odpowiedź dostałeś na Euro, gdzie wygryzł go młodzian z United.

1

@SelloutCrowd Najbardziej bezbekowa rzecz w radiu to jest to „pani Jadzia wie najlepiej”. Aż mnie skręca jak to słyszę.

10

Na następnym wielkim turnieju każdy będzie anty Argentyna. Jeszcze niech im do grupy wylosują coś z Afryki to będą tylko kości trzeszczały. Ale cóż, sami sobie zgotowali taki los ;)

0

@Uukasz_93 Los Czarnos

1

@takisobiektos Serio się nie spodziewałeś? Oni by bronili jakby zabił człowieka XD

0

Co zrobił Enzo? W sensie co tam śpiewał dokładnie?

1

@Bajson Guille Fernández też ma 16, a szanse już dostał.

1

Szkoda, że on nie dostał szansy w presezonie.

0

@Gaz Wyjmujesz jakiś argument z Dembele przy Yamala żeby pokazać jaki jesteś nieomylny, co tutaj nie ma sensu. Wielu chciało się pozbyć Dembele dużo wcześniej, ja również sam tego chciałem, bo z niego żaden profesjonalista i zwykły leń.

0

@Sysia11 Tak oczywiście, bo City skupia się na tym żeby zapewnić Barcelonie jak najlepszy byt ;)

0

@Nazio_87 Nowe koszulki oznaczają nowy deal sponsorski? No nie wiem, po prostu dalej mamy z nimi umowę.

1

Ciekawe kiedy ten nowy deal z Nike co miał w sumie już być, ale mniejsza o to bo przecież też miała być nowa stara„dźwignia”, ale narazie jej nie ma ALE na szczęście miały być też pieniądze od tych Niemców z libero czy jakoś tak, ale w sumie ich też nie ma.

2

@Gaz Chętnie wrócę do tego twojego komentarza za 2-3 lata i tego jak Yamala „będą” łatwo czytać, panie marudo i niszczycielu dobrej zabawy ;)

1

@tomek8756 Marca na yt

0

@tristan87 Bellinghama wczoraj przestawił jak pachołka.

1

@barcelonaLM Mistrzostwa Świata 2014. Najlepszy turniej siatkarski. Kosmiczny poziom Wlazłego.

0

@pikass14 A to ja już kończę prawko na A i się przymierzam do kupna czegoś.

0

@pikass14 Jeździsz na moto?

0

@PIWOSZ89 Motocykle

0

@Sulimo Kto niby?

3

@Sapos93 @graco14 W Hiszpanii ręce trzymane w kieszeni nie są znakiem braku szacunku czy braku wychowania.

0

Są tu jacyś fani jednośladów?

1

@tbas Zobacz co właśnie Barca wrzuciła na swojego tt ;)

0

@Gaz Czyli Inieste też byś swego czasu sprzedał.

1

@barcelonaLM Banda oszołomów

0

@Pasiak Nie, nie będzie. Nie ze swoją techniką i balansem ciała.

2

Jakiegoś pisowskiego pionka zatrzymali i znowu afera będzie na pół kraju przez kilka dni? Litości…

0

W Katarze Alvarez był w lepszej formie od Lautaro i grzał ławę. Teraz Lautaro jest w lepszej formie od Alvareza to on grzeje ławę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?