partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio No patrząc na to ile Barcelona zapłaciła za De Jonga i Lewego i że też pewnie im dała bonus za podpis, to zmienia to wciąż niewiele, ale spoko.
2
Ja pierd*** Mbappe przychodzi do Realu i ma niższą pensję niż taki de Jong…
Nie wiem, rządy Bartomeu trudniej odbierać inaczej niż działanie na szkodę klubu. Gość za wszystko powinien odpowiedzieć prawnie.
Pensja Lewego to też żenada, szczególnie w sytuacji gdzie Laporta musiał niby ciąć koszta, nie mógł przedłużyć Messiego itd. Zwyczajna kompromitacja i tyle.
0
@VegetaPolska Odpowiedź dostałeś na Euro, gdzie wygryzł go młodzian z United.
1
@SelloutCrowd Najbardziej bezbekowa rzecz w radiu to jest to „pani Jadzia wie najlepiej”. Aż mnie skręca jak to słyszę.
10
Na następnym wielkim turnieju każdy będzie anty Argentyna. Jeszcze niech im do grupy wylosują coś z Afryki to będą tylko kości trzeszczały. Ale cóż, sami sobie zgotowali taki los ;)
0
@Uukasz_93 Los Czarnos
1
@takisobiektos Serio się nie spodziewałeś? Oni by bronili jakby zabił człowieka XD
0
Co zrobił Enzo? W sensie co tam śpiewał dokładnie?
1
@Bajson Guille Fernández też ma 16, a szanse już dostał.
1
Szkoda, że on nie dostał szansy w presezonie.
0
@Gaz Wyjmujesz jakiś argument z Dembele przy Yamala żeby pokazać jaki jesteś nieomylny, co tutaj nie ma sensu. Wielu chciało się pozbyć Dembele dużo wcześniej, ja również sam tego chciałem, bo z niego żaden profesjonalista i zwykły leń.
0
@Sysia11 Tak oczywiście, bo City skupia się na tym żeby zapewnić Barcelonie jak najlepszy byt ;)
0
@Nazio_87 Nowe koszulki oznaczają nowy deal sponsorski? No nie wiem, po prostu dalej mamy z nimi umowę.
1
Ciekawe kiedy ten nowy deal z Nike co miał w sumie już być, ale mniejsza o to bo przecież też miała być nowa stara„dźwignia”, ale narazie jej nie ma ALE na szczęście miały być też pieniądze od tych Niemców z libero czy jakoś tak, ale w sumie ich też nie ma.
2
@Gaz Chętnie wrócę do tego twojego komentarza za 2-3 lata i tego jak Yamala „będą” łatwo czytać, panie marudo i niszczycielu dobrej zabawy ;)
1
@tomek8756 Marca na yt
0
@tristan87 Bellinghama wczoraj przestawił jak pachołka.
1
@barcelonaLM Mistrzostwa Świata 2014. Najlepszy turniej siatkarski. Kosmiczny poziom Wlazłego.
0
@pikass14 A to ja już kończę prawko na A i się przymierzam do kupna czegoś.
0
@pikass14 Jeździsz na moto?
0
@PIWOSZ89 Motocykle
0
@Sulimo Kto niby?
3
@Sapos93 @graco14 W Hiszpanii ręce trzymane w kieszeni nie są znakiem braku szacunku czy braku wychowania.
0
Są tu jacyś fani jednośladów?
1
@tbas Zobacz co właśnie Barca wrzuciła na swojego tt ;)
0
@Gaz Czyli Inieste też byś swego czasu sprzedał.
1
@barcelonaLM Banda oszołomów
0
@Pasiak Nie, nie będzie. Nie ze swoją techniką i balansem ciała.
2
Jakiegoś pisowskiego pionka zatrzymali i znowu afera będzie na pół kraju przez kilka dni? Litości…
0
W Katarze Alvarez był w lepszej formie od Lautaro i grzał ławę. Teraz Lautaro jest w lepszej formie od Alvareza to on grzeje ławę.