0

@clyde A jak robił to Djokovic?

0

@kosiarz92 Ale nie porównuj swojej amatorskiej gry, do tego jak on wygląda na tle profesjonalnym.

0

Nie dawno czytałem, że ty Guille ma największy potencjał, a teraz że Toni. Szybko zmieniają opinie w tej Hiszpanii.

0

@kosiarz92 Po prostu śmiesznie się to ogląda.

1

Ale ten tenis stołowy jest memiczny XD

0

@bartas97 Pepsi ogólnie jest dużo lepsza niż Coca Cola. A wersja bez cukru pepsi bije już totalnie na głowę cole.

1

Ci komentatorzy to zasypiają czy o co chodzi?

5

@tbas Trudno mieć jakiś projekt z Laporta u sterów i z Deco jako dyrektorem sportowym.

0

Przychodzą IO i znowu dziadujemy.

0

@TheNekro94 Zapomniał o Monte

1

Ten sezon już męczy, a nawet się jeszcze nie zaczął ;)

0

@Aragorn33 Moskwę zaznaczają, ale Polski nie dadzą…

3

Chłopie daj nam spokój.

0

@DLFCB Myślałem, że to Antony.

0

@OldMc84 Jakieś potwierdzenie twoich słów?

2

@Kibic_83 Uzgodnione rafy transferowe nazywasz zaległościami?

2

@Antimadridista_WR Chodzi o koszta związane z tymi zawodnikami w całości.

1

Niedługo będzie, że odkładamy wszystkie transfery na przyszłe lato i znowu będziemy klubem który wydał najmniej ze wszystkich uczestników Ligi Mistrzów XD

2

@Antimadridista_WR No to ty dodaj jeszcze do pensji naszej dwójki koszty ich transferów i bonus przy podpisie jaki też na pewno dostali :)

1

@Transu96 Wakacje wakacjami, ale czasami ważne decyzje trzeba podjąć szybko. Myślę, że zarówno my jak i Bilbao liczą na jak najszybszą odpowiedź. Jak dla mnie to on i tak na 99% zostanie, jest zbyt przywiązany, a Barcelona to obecnie cyrk na kółkach, który nawet rejestracji nie jest w stanie zagwarantować.

0

Może czas w końcu sobie odpuścić Nico który nie wie sam co zrobić i może spróbować z Doue? Cena praktycznie ta sama, potencjał prawdopodobnie większy.

0

Nie rozumiem co ma na celu wątek Alicent w Rodzie Smoka. Totalny zapychacz, do tego kiepski.

0

@mekston Słuchaj nie wmówisz mi, że Djoko 2023 który wciąż był genialnym zawodnikiem to nie był past prime Serb. Z Serbem w prime Alcaraz by tego Wimbledonu wtedy nie wygrał. A peaku Alcaraza wciąż nie znamy.

2

Lech bez Velde to nawet pół skrzydłowego nie ma XD

0

Federer swój Last Dance miał w 2017, Nadal w 2022. Ciekawe kiedy swój ostatni będzie miał Djokovic. Chyba, że już miał w 2023.

0

@mekston 2 finały na past prime Serba* w tym jeden na Serba z urazem.

0

@mekston Ja nie ujmuję Carlosowi. W czasach świetności Big 3 myślę, że miałby jakieś tam szanse. Ale taki Sinner najwyżej byłby takim max Murrayem albo Wawrinką.

0

@esem91 Można powiedzieć, że było blisko :D

2

Dzięki za walkę Rafa. Mimo wszystko fajny meczyk.

0

@NeroTFP1 Nawet ta jego chora ambicja sportowa czasami go kosztowała kilkoma urazami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?