0

Rozczarowujące jest to lato jeśli chodzi o pogodę.

1

@NeroTFP1 A pomyśleć, że on kiedyś jak był młodszy to był jeszcze lepszy.

4

@jeronimofrancisco Widać nawet dzisiaj XD. Dalej jesteśmy w dupie :)

4

@Rupert_Haubica Czyli też miał płakać przy prezentacji?

4

Boli po dziś dzień…

0

Czyli o złoto z Włochami

3

@4drian0 Aż żal ściska jeszcze bardziej, że to nie HBO robiło Wiedźmina…

0

@kuz Tak było, nie zmyślam.

1

GG Novak to wygrywa

0

@regatta52 Myśli, że jest Nadalem ale odgrywa zbyt krótko ;)

0

Novak dziś serwisem załatwia sprawę

0

@agaFCB Novak po prostu ma ten instynkt zabójcy, od zawsze.

0

Tyle razy mógł zamknąć tego seta, Novak to zrobił przy 2 próbie. Tym się różnią.

0

Jak można tyle break pointow popsuc XD

0

Bije pewność siebie od Novaka w tym meczu, wygra to.

0

@MesQueUnClub96 A według mnie przy tym co sędzia podchodził sprawdzić, piłka dotknęła linii więc ;)

2

Król smeczow jest tylko jeden XD

0

Z jednej strony życzyłbym tego złota Novakowi. Z drugiej strony każdemu z Big 3 czegoś brakuje w swojej wspaniałej karierze i niech tak zostanie ;)

0

@BorzyKrzys Kto to?

0

To Babiarza odwiesili?

0

To kiedy przyznają nam ten tryplet?

0

@MesQueUnClub96 No i co z tego?

3

Wy się już tutaj sracie o Mundial w USA XD. Jakoś w 1994 zagrali i nikt nie narzekał i nie dopowiadał sobie 1000 teorii.

0

@Faro No co one mają do oceny ogólnej? Rok temu ograliśmy w USA Real 3-0 i co z tego? Do tego większość z tych chłopaków nie będzie nawet grała w 1 zespole.

4

@Faro To tylko sparingi

2

@Matheu12 No na przykład taka jaką ci napisał @BorzyKrzys. Przez np. 3 lata możesz szorować dno tabeli, żeby potem przez następne 3 lata bić się o mistrzostwo. Tam nie ma coś takiego, że ktoś ma bogatszego właściciela, a ktoś biedniejszego. Każdy ma jakieś sałaty cap i każde równe, bo pieniądze są przydzielane po równo. Oczywiście można to przekroczyć, ale mało kto to robi, bo płaci się wtedy duże koszta.
Każdy system ma jakieś plusy i minusy. Zarówno ten amerykański jak i ten europejski. Z tym, że ten amerykański na pewno nie monopolizuje aż tak rozgrywek na kilka drużyn.
@barcelonaLM W obecnym systemie draftowym i tak przegrywanie na siłę nie ma aż takiego celu jak kiedyś.

2

@FcPortoFan1999 Szczególnie trenerzy Djokovicia coś o tym wiedzą ;)

4

@Matheu12 Komentarz z cyklu „nie wiem, ale się wypowiem”.

1

@Kgorecki2500 Do mnie taki humor trafia. Mega mi się spodobał ten film. Ogólnie mi się osobiście bardziej też podobała 2 aniżeli 1, ale po na myślę o obejrzeniu 3 to ona wskakuje na lidera. Postać Wolverina mega dużo dała tej produkcji i plus za to, że w tej obecnej poprawności politycznej i tak nie bali się zrobić Deadpoola tak jak trzeba.

0

@barcelonaLM Czemu był bojkot wtedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?