partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler Obaj siebie warci. Laporta obecny z finansami Bartomeu by narobił takiego samego szamba.
1
Nie mogę się pogodzić z tym, że oni serio wypychają Gundogana. To nie ma żadnego sensu i jest zwyczajnie przykre. Aż mi się odechciewa wszystkiego ehhh…
0
@cules100pro Improwizować taaa. Laporta działa bez żadnej mapy. Jest niewiele lepszy od okularnika.
2
@parpe Jakoś w City u Pepa gdzie tak musisz ciągle pressować Gundo był ich najlepszym zawodnikiem w swoim ostatnim sezonie :)
8
Jaki my dajemy sygnał innym zawodnikom? Przecież działania tego klubu odpychają aby tu przychodzić, bo niewiadomo czy w przyszłym sezonie nie będą chcieli cię wypchnąć…
0
@cules100pro Bo pewnie pokochałeś całą otoczkę wobec tego klubu. Dziś już są jej tylko zgliszcza
6
Prawda jest taka, że Barcelona jest obecnie przeciwieństwem tego za co pokochałem ten klub. Żadnego tu szacunku, klub traktuje zawodników jak zabawki. Dziś wybierając klub do kibicowania bym się niestety Barceloną zwyczajnie brzydził. Smutne, ale prawdziwe :/
0
@BorzyKrzys A co Budda zrobił?
4
@Ojciec5tkidzieci Po prostu też futbol stał się dziś zbyt schematyczny i tak też kształceni są piłkarze.
Moim zdaniem również obecny wygląd futbolu to w głównej mierze zasługa Pepa.
1
Aż się nie mogę doczekać następnego spotkania ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Idź tam drzwi w pociągu otworzyć
0
@jacobFCB Przecież on to wszystko w tłumacza wrzuca XD
1
@norbi77 Laporta wie co robi tylko w restauracji gdy się obżera
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
9
O niczym nie marzę tak bardzo jak o sprzedaży Ferrana. TRAGICZNY piłkarz.
9
I błagam niech się ten klub nie wydurnia z tym Gundoganem. Gość jest tutaj niezbędny.
4
Trzy punkty i do przodu. Wierzę, że będzie tylko lepiej. Oby z Balde nic groźnego. VAMOS!
5
Komentarz usunięty
0
Już się darłem że gol
4
@Ziemny Ale czemu niby oddycha rękawami? Bo jest spocony? XD przecież normalnie biega. Nie pisz głupot.
Plus jest po kontuzji.
0
Pedri czasami mógłby częściej strzelać
3
Boże trzymaj w opiece Pedriego
0
@norbi77 No i mógł dostać XD
7
Można krytykować każdego, ale Ferran to jest przegięcie. Piłkarz duch na boisku, od niego jest serio lepszy połamany Fati.
0
Najważniejsze, że panuje optymizm
0
@Mazi Za ponad 150 milionów ;)
0
Raphinhii się nie chce? Gość gra na takiej wyjebce, że mnie to drażni.
0
Widzę, że ten żałosny klub już robi swoje w mediach
8
Jakiekolwiek próby wypchnięcia Gundogana z klubu to podsumowanie tego „mem” klubu.
3
@Rastafarnianin Kołczan prawilności