0

Obrzydliwa drużyna. To każe im robić wielki taktyk Valverde? Tfu

0

Ci już na czas grają… żenada

1

I to jest właśnie to. Raphinha zamiast grać z pierwszej, musi przyjąć.

1

Chciałbym zobaczyć w tej formacji Fermina za Raphinie(nie nie uwziąłem się na Brazola XD)

0

@PizzerMan On nie umie rozgrywać płynnie, za bardzo holuje piłkę, nie ma wybitnego prowadzenia piłki też. Słaba z niego „10”

1

@don'T.R.I.P.e No akurat tam mógł przyjąć normalnie i strzelić pod ladę nie sądzisz? A nie jakieś pietki.

0

@RobiS Zaangażowaniem tak, ale jego decyzje pozostawiają wiele do życzenia. Tak samo ten strzał po podaniu Pedriego, co to miało być?

0

Bilbao nic nie gra. Ale nam brakuje tej kropki nad „i” w przodzie. Wkurza mnie Raphinha, każdą akcję spowalnia bo albo źle przyjmie piłkę albo ją holuje.

0

Ale wylało się w tym polu karnym. Ehhh ale gówno

0

2 potencjalne karne XD

0

Niby spoko, ale Raphinha spowalnia każdą akcję. Z nim nie da się zagrać płynnej kontry.

0

1

Ten chłopak to jest nasza szansa i przyszłość. Prowadź i wyprowadź nas z tego marazmu. Vamos!

1

@kamiVeB No Laporta jak z tego brzucha dmuchnie to może taki gwizd się nie niesie aż

1

Raphinha chyba sobie żartuje? Co to miało być?

0

To nie jest pozycja Pedriego. Tu gdzie gra nie może pokazać swoich walorów

3

Gwiżdżą na Nico XD

2

@olejtm Utkaj :)

0

Znowu ten kiep Ferran? Boże

3

@abram3k Przecież ty go już sprzedawałeś z 4 razy.

3

Może jesteśmy memem i beka z nas, ale gorsi od United to nie będziemy nigdy XD

1

Niby 30 stopni dziś, ale nie czuć tego aż tak

1

@gukwa Leśne to masz myślenie

2

Cieszę się że ktoś to mówi

0

Jak czwartek jak dziś sobota

0

Teraz czytam, że Christensen kontuzja. Boże ten klub jest jakiś przeklęty…

0

Aspas pokazuje, że jakby się dalej Messiemu chciało i klub byłby w normalnej sytuacji to mógłby tu spokojnie dalej grać z powodzeniem.

24

Chcieliśmy iść z nimi na wojnę, ale rozegrali grubego jak chcieli, jeszcze go poniżają XD

5

„Victor Navarro z COPE uspokaja jednak, że nie ma to związku z jego przyszłością, a powód jego nieobecności to nic poważnego. Konkretnie chodzi o dolegliwości ścięgna Achillesa. 28-latek trenuje na siłowni.”

Tak samo było z Gundoganem, że nie trenuje i nie powołany na mecz bo uraz ;)

0

@PatrykBarca Ale powiedz mi po co? Czy prawa obrona u nas to źle obsadzona pozycja? Absolutnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?