partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrzydliwa drużyna. To każe im robić wielki taktyk Valverde? Tfu
0
Ci już na czas grają… żenada
1
I to jest właśnie to. Raphinha zamiast grać z pierwszej, musi przyjąć.
1
Chciałbym zobaczyć w tej formacji Fermina za Raphinie(nie nie uwziąłem się na Brazola XD)
0
@PizzerMan On nie umie rozgrywać płynnie, za bardzo holuje piłkę, nie ma wybitnego prowadzenia piłki też. Słaba z niego „10”
1
@don'T.R.I.P.e No akurat tam mógł przyjąć normalnie i strzelić pod ladę nie sądzisz? A nie jakieś pietki.
0
@RobiS Zaangażowaniem tak, ale jego decyzje pozostawiają wiele do życzenia. Tak samo ten strzał po podaniu Pedriego, co to miało być?
0
Bilbao nic nie gra. Ale nam brakuje tej kropki nad „i” w przodzie. Wkurza mnie Raphinha, każdą akcję spowalnia bo albo źle przyjmie piłkę albo ją holuje.
0
Ale wylało się w tym polu karnym. Ehhh ale gówno
0
2 potencjalne karne XD
0
Niby spoko, ale Raphinha spowalnia każdą akcję. Z nim nie da się zagrać płynnej kontry.
0
@Faro @michal26
1
Ten chłopak to jest nasza szansa i przyszłość. Prowadź i wyprowadź nas z tego marazmu. Vamos!
1
@kamiVeB No Laporta jak z tego brzucha dmuchnie to może taki gwizd się nie niesie aż
1
Raphinha chyba sobie żartuje? Co to miało być?
0
To nie jest pozycja Pedriego. Tu gdzie gra nie może pokazać swoich walorów
3
Gwiżdżą na Nico XD
2
@olejtm Utkaj :)
0
Znowu ten kiep Ferran? Boże
3
@abram3k Przecież ty go już sprzedawałeś z 4 razy.
3
Może jesteśmy memem i beka z nas, ale gorsi od United to nie będziemy nigdy XD
1
Niby 30 stopni dziś, ale nie czuć tego aż tak
1
@gukwa Leśne to masz myślenie
2
Cieszę się że ktoś to mówi
0
Jak czwartek jak dziś sobota
0
Teraz czytam, że Christensen kontuzja. Boże ten klub jest jakiś przeklęty…
0
Aspas pokazuje, że jakby się dalej Messiemu chciało i klub byłby w normalnej sytuacji to mógłby tu spokojnie dalej grać z powodzeniem.
24
Chcieliśmy iść z nimi na wojnę, ale rozegrali grubego jak chcieli, jeszcze go poniżają XD
5
„Victor Navarro z COPE uspokaja jednak, że nie ma to związku z jego przyszłością, a powód jego nieobecności to nic poważnego. Konkretnie chodzi o dolegliwości ścięgna Achillesa. 28-latek trenuje na siłowni.”
Tak samo było z Gundoganem, że nie trenuje i nie powołany na mecz bo uraz ;)
0
@PatrykBarca Ale powiedz mi po co? Czy prawa obrona u nas to źle obsadzona pozycja? Absolutnie...