partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież to on podstawił nogę pod nogę Kounde…
0
Te głąby z Rayo się tylko kładą
0
Piękny jest Pedri w drugiej połowie, vamos!
0
Nasz klasyczny mecz. Na strzelenie gola potrzeba nam milion setek :)
0
No tak, liga negreiry
0
@tbas No Valle powinien zostać i tam grać, a Ferrana nie ma w sumie kim zastąpić na ten moment. Dla mnie było jasne, że Olmo nie zagra od razu
0
Ktoś może napisać, że się go ciągle czepiam i w ogóle bla bla, ale nigdy nie docenię w 100% Raphinhi. Brazol może i robi mega spoko liczby, ale dla mnie jest tak chaotycznym piłkarzem, że oglądanie go w akcji jest zwyczajnie frustrujące. Za dużo holuje piłkę, ma słabe prowadzenie piłki, jest wolny, ma przeciętny drybling, średni strzał i jest w słaby w podaniach prostopadłych na dobieg przez to psuje absolutnie każdą możliwą kontrę już w zarodku.
1
@tbas Każdy orze czym może. Przecież ten zespół jest dużo słabszy niż rok temu. Laporta z Deco to parodia.
8
Nie rozumiem co widzi Flick w tym Martinie. Gość to mega drewno.
2
Cała lewa flanka do wymiany. Niech wejdzie Balde, Olmo i to wygramy.
1
Uwielbiam tego naszego rekina :)
1
@Faro Chyab sam siebie, holuje tę piłkę bez sensu
2
Technika jak marzenie u Raphinhii hahaha
1
@michal26 Zapomniałeś wymienić kluczowej kwestii - słaby trener.
0
@bartekvisca Niech odnajdzie spokój jak umiejętnie prowadzić piłkę i nie psuć każdej możliwej kontry
2
Raphinha jest tak drewniany że masakra
1
Jest jakaś kontra jakiej Raphinha nie spieprzy? Chyba nie
0
Zluzujcie gacie, nawet nie ma jeszcze 29 minuty, a Rayo to zawsze niewygodny rywal.
0
Widać że idolem Neymar
4
Boże, ten spermiarz Kręcidło komentuje...
0
@FanKFC
Kanye West - My Beautiful Twisted Dark Fantasy
Kanye West - The Life of Pablo
Nas - Illmatic
0
@Danny Gaucho Mbappe zazdrości
3
@FCBparasiempre Nie, to żaden żart. Samuel wznowił karierę z powodu problemów finansowych.
0
US Open to w zasadzie się czymś różni od AO? Któreś korty są szybsze? Czy teraz to jest to samo? Bo może się mylę, ale kiedyś kojarzę że w USA te korty były wolniejsze.
0
@Stinger_ Tebas i covid się porobił
0
@Linnox @FcPortoFan1999 Djoko lubi na US Open odwalić coś nieoczekiwanego. Według mnie nie obroni.
0
A James w Rayo na dziś powołany?
0
Baskowie to tacy pajace i głąby
0
Ale będą cyrki coś czuje jak Christensena i Araujo będzie trzeba ponownie "zarejestrować".
0
@vangoor Niestety terminy są przewalone, ale co zrobić? Pojeżdżę tyle ile mogę.