1

Przecież to on podstawił nogę pod nogę Kounde…

0

Te głąby z Rayo się tylko kładą

0

Piękny jest Pedri w drugiej połowie, vamos!

0

Nasz klasyczny mecz. Na strzelenie gola potrzeba nam milion setek :)

0

No tak, liga negreiry

0

@tbas No Valle powinien zostać i tam grać, a Ferrana nie ma w sumie kim zastąpić na ten moment. Dla mnie było jasne, że Olmo nie zagra od razu

0

Ktoś może napisać, że się go ciągle czepiam i w ogóle bla bla, ale nigdy nie docenię w 100% Raphinhi. Brazol może i robi mega spoko liczby, ale dla mnie jest tak chaotycznym piłkarzem, że oglądanie go w akcji jest zwyczajnie frustrujące. Za dużo holuje piłkę, ma słabe prowadzenie piłki, jest wolny, ma przeciętny drybling, średni strzał i jest w słaby w podaniach prostopadłych na dobieg przez to psuje absolutnie każdą możliwą kontrę już w zarodku.

1

@tbas Każdy orze czym może. Przecież ten zespół jest dużo słabszy niż rok temu. Laporta z Deco to parodia.

8

Nie rozumiem co widzi Flick w tym Martinie. Gość to mega drewno.

2

Cała lewa flanka do wymiany. Niech wejdzie Balde, Olmo i to wygramy.

1

Uwielbiam tego naszego rekina :)

1

@Faro Chyab sam siebie, holuje tę piłkę bez sensu

2

Technika jak marzenie u Raphinhii hahaha

1

@michal26 Zapomniałeś wymienić kluczowej kwestii - słaby trener.

0

@bartekvisca Niech odnajdzie spokój jak umiejętnie prowadzić piłkę i nie psuć każdej możliwej kontry

2

Raphinha jest tak drewniany że masakra

1

Jest jakaś kontra jakiej Raphinha nie spieprzy? Chyba nie

0

Zluzujcie gacie, nawet nie ma jeszcze 29 minuty, a Rayo to zawsze niewygodny rywal.

0

Widać że idolem Neymar

4

Boże, ten spermiarz Kręcidło komentuje...

0

@FanKFC
Kanye West - My Beautiful Twisted Dark Fantasy
Kanye West - The Life of Pablo
Nas - Illmatic

0

@Danny Gaucho Mbappe zazdrości

3

@FCBparasiempre Nie, to żaden żart. Samuel wznowił karierę z powodu problemów finansowych.

0

US Open to w zasadzie się czymś różni od AO? Któreś korty są szybsze? Czy teraz to jest to samo? Bo może się mylę, ale kiedyś kojarzę że w USA te korty były wolniejsze.

0

@Stinger_ Tebas i covid się porobił

0

@Linnox @FcPortoFan1999 Djoko lubi na US Open odwalić coś nieoczekiwanego. Według mnie nie obroni.

0

A James w Rayo na dziś powołany?

0

Baskowie to tacy pajace i głąby

0

Ale będą cyrki coś czuje jak Christensena i Araujo będzie trzeba ponownie "zarejestrować".

0

@vangoor Niestety terminy są przewalone, ale co zrobić? Pojeżdżę tyle ile mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?