0

@KamQiX No i w sumie nie wygrał, bez innych by przegrał.

1

Widzę, że gwiazdy Realu w ataku Brazylii niezawodne ;)

1

@mekston No wiadomo, ale to po prostu jest durne

1

To trochę patologia, że meczę reprezantacji są jeszcze rozgrywane we wtorek/środę, tak jakby nie mogli wszystkiego upchnąć na weekend. Więcej byłoby odpoczynku przed następnym meczem w klubie.

4

@xavi890 To przypomnij sobie Roy Keana przed więzadłami i po ;)

4

@barcelonaLM Mnie zawsze bawi ból dupy androidowców o wszystko co robi Apple. Oni tam sobie działają, robią swoje, sprzedaż idzie a ci od androida zawsze z pianą w pysku XD

0

@ToWinaSedziego Dlaczego niby lekarze popsuli karierę Fatiemu?

7

@Pawlak1992 Taktyka Valverde to polegała głównie na posiadaniu Messiego.

0

Liga Mistrzów w czwartek, ale dziwnie

0

Przecież to jakaś patologia

0

Dawaj Fritz, jedziesz ze sterydziarzem

0

@Kgorecki2500 Dzięki Bogu

0

Pedri uraz czy zmiana taktyczna?

0

@KamQiX Katuje zawodników kosztem wyników?

0

Ten De La Fuente to jest niezły kretyn

14

Inigo to w normalnych warunkach świetny zmiennik. Obecnie gra jako podstawowy obrońca i też daje radę. Tacy zawodnicy też są w składzie potrzebni.

0

@Who_you_mam No gra głębiej, ale od początku sezonu jest absolutnie kluczowy. Pcha grę do przodu i ma ten luz

0

@Who_you_mam Pedri też pcha

0

@4drian0 To względem zwykłej wersji mocno będzie ten pro lepszy? Czy wersja dla nabicia kabzy?

0

@4drian0 Podobno procesor ten sam tylko lekko podkręcony XD

0

Artykuł na polecenie Laporty

0

@Danny Gaucho Messi raczej przegra te rywalizację

0

Ronaldo wczoraj 900 bramka. A Messi ile ma?

0

@arasz1819 Z ciekawości zadam pytanie. Czy zweryfikowałeś jak było naprawdę?

34

Nie mogę się doczekać najbliższego meczu wyjazdowego Realu, a szczególnie na Mestalla XD

0

@AtakMozna Okej, ale wiatr jest dużo chłodniejszy.

0

@KamQiX Jednorazowo, brakuje jej ciągłości.

1

Vini jak wróci po kadrze to Carvajal mu tam chyba po „ojcowsku” w końcu przywali liścia ;)

0

@AtakMozna Rano jest już różnica spora. Jeszcze z tydzień temu z rana sobie na moto jechałem bez termówki, od tego tygodnia koniecznie muszę ją na siebie nakładać żeby mi nie było zbyt zimno.

0

Jak Iga chce coś więcej wygrać poza „mączką” to chyba trzeba w końcu dofinansować w sztab ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?