5

Myślę, że Szczęsnego w podjęciu decyzji najbardziej zachęciło pierdole*** Dudka.

0

@gukwa Wiadomo ty byś zbudował kadrę na samych 20 latkach, każdy z pensją max 5 mln i lecimy.

0

@tristan87 Kiedyś było słowem dla „wybranego”, ale na szczęście te czasy to już przeszłość.

0

@gukwa Tak, bo zespół się buduje na samych nastolatkach. Weź zejdź na ziemię

18

Dudek to debil, człowiek jednego meczu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Janas11224 To lepsze XD


0

Gdyby istniała sprawiedliwość na tym świecie to inni piłkarze by zrywali więzadła czy tam rzepki.

0

@Czajka90 To po co on poszedł do tego Como?

3

@4Fabregas4 Jesteś jakiś specjalny?

0

Kreatyna z KFD. Shit czy ok?

0

0

Masz jakieś typy? @okiemtypera_lucaxx95
Chciałbym zarobić z 15 zł

0

@michalgajdek Okej, dobrze wiedzieć. Dzięki

0

@michalgajdek Pamiętam to, i o ile mnie pamięć nie myli zarząd wtedy utrudniał całe to wydarzenie.

0

@Herbert Ale przeczytałeś moją wypowiedź w całości czy tylko początek?

21

Przecież Cubarsi wprowadził spokój w obronie. Więc jak jego obecność mogła być mało widoczna?

No i jak dla mnie Pedri znów mało doceniony zarówno przed redakcję jak i użytkowników. Przecież on większość meczu musiał sam utrzymać pomoc w ryzach, co nawet wynika z opisów gry Erica i Torre. Wszystko przechodziło przez niego, regulował tempo gry itd, plus no jednak asysta to asysta. 7.0 dla Pedriego to minimum.

0

Wszystko spoko dużo tu racji, ale gdzie były te grupy jak rządził ten szczur Bartomeu?

I tak wiem jest tutaj fragment:
„Grupy kibicowskie przypominają, że to ich wysiłek za czasów rządów Bartomeu doprowadził do dymisji poprzedniego zarządu mimo beznadziejnych do tego warunków.”

Ale kompletnie nie trafia do mnie ta argumentacja, bo jeśli podjęli takie działania to gdzie byli wcześniej? Powinni byli działać kilka lat wstecz. Dzięki czemu nigdy by nie doszło do tej katastrofy, która nas ogranicza po dziś dzień.

0

@JohnnySilverhand Tak i kończyć sezon kimś takim jak Pena…

0

Czemu Atalanta przełożona?

0

@JohnnySilverhand Nie sprowadzimy na ten moment nikogo lepszego. Mógłby grać teraz do końca sezonu, a potem być zmiennikiem, bo Pena to ręcznik.

0

Tragicznie wygląda ta murawa na Betisie

1

Betis strzela no to super, kupon wchodzi. Minuta później jeb 1:1 XD

0

@FcPortoFan1999 Liverpool

1

@Kapitan hawk I prawie 600 komentarzy nastukane

1

Ależ to trzeba mieć czasu żeby być madryciakiem, oglądać live o Barcy i pisać tam jakieś dyrdymały ;)

1

@JohnnySilverhand Jak nie wieszczemu go odstawili to po co się wypowiadasz? I jaki jeden sezon? To, że grał w Segunda czyni go już plackiem?

0

A wiadomo co z Rodrim? Wczoraj wyglądało na więzadła, ale nie widziałem żadnego info dziś z nim związanego.

11

Szczęsny butów nie odwiesi. Według mnie najsensowniejsza opcja to ten Valles z Las Palmas. Gość i tak siedzi na trybunie, nasze relacje z Las Palmas są pozytywne więc ja tutaj widzę jakąś furtkę do dogadania się aby doszło do rozwiązania jego umowy itd.

1

Real tak parking buduje, że mieszkańcom auto zalało na parkingu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?