partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AtakMozna Rano jest już różnica spora. Jeszcze z tydzień temu z rana sobie na moto jechałem bez termówki, od tego tygodnia koniecznie muszę ją na siebie nakładać żeby mi nie było zbyt zimno.
0
Jak Iga chce coś więcej wygrać poza „mączką” to chyba trzeba w końcu dofinansować w sztab ;)
14
Niech on w końcu zamknie morde
0
@jacobFCB Tak, byłem kiedyś.
1
@TowarEK Valverde to już powinien był wylecieć za kompromitacje.
6
"Lubię generować ekscytację i motywować, ale na bazie argumentów, nie lubię trywialnych oświadczeń."
XDDD
1
@MesQueUnClub22 No to jest całkowicie bez sensu, ale cóż. Klika się dwa razy ;)
0
Raphinha pierwsza 10 od czasów Messiego?
PS. Taka sama nota dla Pedriego i Erica to żart
4
Boże te durnie z Katalonii już zaczynają coś szukać na siłę…
2
Ten Brahim Diaz to jest mega grajek. Zawsze jak wchodzi to robi coś mega pożytecznego na boisku. Moim zdaniem to zawodnik na pierwszy skład, ale na szczęście Anczelot go dusi na ławie.
0
Słabiutki ten Betis.
3
Przecież to jest nur i druga żółta XD
5
Mbappe biegnie, a Ćwiąkała dochodzi.
4
Typowy Abde, chaos i tyle XD
0
@kanver_ Raphinha to nie jest nominalny LS i nigdy nie będzie. Flick go zbudował i super, cieszę się, ale Nico też mógłby zbudować, a Hiszpan ma znacznie większy potencjał i jest lepszym skrzydłowym.
5
Ale ta koszulka Mbappe tak nie pasuje, że masakra. Co zbliżenie na niego to mam wrażenie jakby worek nosił XD. Chyba XL sobie zakłada XD
0
@A4ron Potwierdzam, w czwartek u mnie zadziałało.
0
@kanver_ Nie bądź śmieszny.
5
Mbappe w szoku, że tutaj są obrońcy
0
@BartqRKO Przecież łatwo odróżnić. Już bez przesady XD
0
@BorzyKrzys Mega nudny mecz, plus Juve raczej bardziej ciśnięte.
3
Oczywiście Var ślepy, komentatorzy też zero wspomnienia o jakimś potencjalnym karnym :)
0
Kiedy ostatnio był taki rok żeby Djoko nie wygrał żadnego szlema?
0
Trzeba przyznać, że PSG poza napastnikiem ma dobry, ciekawy i perspektywiczny skład.
0
@Who_you_mam Czemu? Ceballos umie rozgrywać. Dobry skład.
0
Juve sobie z Roma nie radzi.
0
@Nefir No tak, ale przy Ferranie się to nie sprawdzi.
5
@Kgorecki2500 Dziś jak na złość wygrają
0
W środku drużyny wszystko się wydaje być idealne, perfekcyjnie. Szkoda, że w strukturach klubu jest całkowicie odwrotnie. Jeden wielki burdel i szambo.
2
Ferran może trenować 24/7 ale nie doda mu to talentu i umiejętności.