partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Chyba tylko w twojej głowie
4
@okiemtypera_lucaxx95 Niesamowite
4
A były już komentarze w stylu, że zaczyna się Yamal poczuwać XD
0
@AnsuLamine Które już konto?
0
@tbas Dlaczego? Przecież już razem pracowali.
0
@Kapitan hawk Pamiętam jak on tu wrzucał jakieś posty o swojej pracy, próbował być normalny i jak to super na tych pociągach, ale od jakiegoś czasu to konto prowadzi albo inna osoba albo go w przedziale przewiało. Ewentualnie jest po prostu też idiotą.
2
Bramka z Chelsea zawsze u mnie powoduje wzruszenie i łzy szczęścia gdy tylko ja widzę. Największy moment w kibicowskiej karierze. Dziękuję ci Andres! Jesteś wielki!
1
@reloaded Gdzie on do Fabsa? Fabregas to był gość z świetną wizją gry, który potrafił dyrygować drugą linią.
6
Bellingham? Za 3 lata każdy o nim zapomni.
3
On się powinien leczyć i mówię to na poważnie.
4
@Rust_Cohle Tylko ten nos od Viniciusa już tak średnio.
1
@barcelonaLM Swoją drogą na przestrzeni całej historii kto był lepszy dla Amerykanów u władzy? Demokraci czy Republikanie? Chyba ci drudzy.
22
Penalti a favor del madrid
1
@barcelonaLM Idol
2
@zadafcb Jedyny logiczny wybór
1
@Arden #grzejemy
3
Podobno Szczęsny tylko po to wznowił karierę, aby pograć w rękawicach power keeper
4
Cruyff zostawił nam tutaj takie dziedzictwo, że chwała mu na wieki.
1
@tristan87 Pójdzie do Como.
0
To są ceny za karnet rocznie czy miesięcznie?
0
Inaki Pena XD
6
@Comentateiro Garcia to dalej nie poziom na Barce.
0
@kanver_ Militao też nie jedzie
5
Kolejną magiczną kontuzja zawodnika Realu tylko na mecze kadry? Niesamowici są…
2
@Kapitan hawk Dobrze, że dziś sobie odpuściłem obstawianie.
0
Komentarz usunięty
11
Pewnie dalej się łudzę ale dziś Fati mi się nawet podobał. Coś tam próbował, dwa groźne strzały, był blisko gola. Też dużo schodzi do rozegrania jakby Flick mu kazał aby zdobył więcej czucia z piłką. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Najbardziej jest widoczny ten brak szybkości, oby się w tym poprawił.
7
Ten Pena to jest niezły agent. Gość pomylił dyscypliny i myśli, że gra w siatkówkę.
0
Ale po co ten Eric
2
Czemu my gramy w tych brzydkich strojach zamiast tych czarnych wyjazdówek.