partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Nie, nie warto.
2
@michal26 Za ile byś go teraz sprzedał?
22
Podpisz Kontrakt i nabierz pokory. No i wracaj, jesteś potrzebny ;)
0
@Kgorecki2500 W Warzone pewnie tak samo beznadziejny jest jak na boisku.
1
@Krzysztof1987 Ale z Ciebie boomer ;)
3
@Kapitan hawk Laporta kupił i namówił mieszkańców na pozew. Do tego im wcisnął „bajkę” o jakiejś przestarzałej licencji na stadion.
0
Death Stranding spoko giera? Bo ten początek jest taki powolny i nudnawy, że mam wątpliwości.
0
@Katalonbar PiS jest już skończony
0
@tristan87 A co on byk?
30
@Arden Grałeś kiedyś profesjonalnie w piłkę aby komentować temat jego zwolnień? Nie, więc nie powinieneś się wypowiadać ;)
0
@Lucerfi Według mnie w tym sezonie socio nie będą oddawać za dużo biletów do puli.
1
@Sysia11 A baby to już nie?
4
Stan murawy w Wenezueli odzwierciedla ich stan gospodarki.
1
Jednak mogą już dalej grać? ;)
11
@Rifek Problemy z mieszkańcami, słabe wygłuszenie, słaby stan murawy, zalane parkingi, nieaktywny jakiś mega atrakcyjny bar od kilku miesięcy, zablokowane duże wydarzenia w tym koncerty. To mi na szybko przychodzi do głowy, a pewnie coś tam jeszcze jest.
A no i wygląda jak kibel.
0
@takisobiektos CP3 i Wemby to mogą reaktywować popularne "Lob City".
14
Ogólnie to za mało się mówi w sferze publicznej o tym jakim niewypałem na ten moment jest nowe Bernabeu. Gdyby to była odwrotna sytuacja związana z Barceloną to śmiechu i beki w mediach społecznościowych i jakiś programach ala El Chiringuito byłoby co nie miara. Fakt, że Perez jest wieloletnim właścicielem ogromnej firmy budowlanej też powinien potęgować to aby rozmawiać o ich wpadkach znacznie więcej.
No i ile ja się tutaj naczytałem od pewnego użytkownika jak to ten wielki Real wyznacza trendy i że ich nowy stadion będzie im przynosił TAK OGOMNE zyski, że hoho. Dziwnym trafem teraz nic na ten temat nie pisze.
5
Tymczasem Xavi ze swoim bratem na asystencie po doświadczeniu na pustyni XD.
0
@BORO_12 Casado też jest DM. I obecnie formacja 4-2-3-1 bardziej nadaje się do nowoczesnego futbolu aniżeli 4-3-3.
0
@mekston Włoch jest spalony. Zawsze będzie się za nim ciągnął ten smród z dopingiem.
0
@mekston Ale nie ma co się oszukiwać. Peak tenisa już minął i to bezpowrotnie. A już na pewno w naszym pokoleniu.
1
@norbi77 Są robione na siłę, ale i tak potrafią wciągnąć i masz ochotę odpalać odcinek po odcinku żeby zobaczyć co wydarzy się dalej.
0
@mekston Djoko to całą karierę ma szczęście do łatwych drabinek :)
3
@norbi77 Ja też to oglądałem w tym roku. Ale się zdziwiłem gdy pojawił się w tym serialu zwrot "Surprise Motherfucker" XD. Nie wiedziałem, że to akurat z Dextera, a przecież znałem to wiele lat XD.
No i ikoniczne już "Tonight's the night"
@Safrani Przecież 3 sezon najlepszy
0
@ShawnC Nikogo to nie interesuje
1
@tristan87 Na pewno nie.
2
@Marian_Pazdzioch Dobra tobie o kiepskich chodziło XD. Myślałem, że jak piszesz o sporcie to coś związanego ze sportem.
@Szklaner
0
@Encore Na steryda trudniej
1
@Marian_Pazdzioch ŚWK?
1
Ikona i legenda. Dzięki Rafa za wszystko!