1

@michal26 Nie, nie warto.

2

@michal26 Za ile byś go teraz sprzedał?

22

Podpisz Kontrakt i nabierz pokory. No i wracaj, jesteś potrzebny ;)

0

@Kgorecki2500 W Warzone pewnie tak samo beznadziejny jest jak na boisku.

1

@Krzysztof1987 Ale z Ciebie boomer ;)

3

@Kapitan hawk Laporta kupił i namówił mieszkańców na pozew. Do tego im wcisnął „bajkę” o jakiejś przestarzałej licencji na stadion.

0

Death Stranding spoko giera? Bo ten początek jest taki powolny i nudnawy, że mam wątpliwości.

0

@Katalonbar PiS jest już skończony

0

@tristan87 A co on byk?

30

@Arden Grałeś kiedyś profesjonalnie w piłkę aby komentować temat jego zwolnień? Nie, więc nie powinieneś się wypowiadać ;)

0

@Lucerfi Według mnie w tym sezonie socio nie będą oddawać za dużo biletów do puli.

1

@Sysia11 A baby to już nie?

4

Stan murawy w Wenezueli odzwierciedla ich stan gospodarki.

1

Jednak mogą już dalej grać? ;)

11

@Rifek Problemy z mieszkańcami, słabe wygłuszenie, słaby stan murawy, zalane parkingi, nieaktywny jakiś mega atrakcyjny bar od kilku miesięcy, zablokowane duże wydarzenia w tym koncerty. To mi na szybko przychodzi do głowy, a pewnie coś tam jeszcze jest.

A no i wygląda jak kibel.

0

@takisobiektos CP3 i Wemby to mogą reaktywować popularne "Lob City".

14

Ogólnie to za mało się mówi w sferze publicznej o tym jakim niewypałem na ten moment jest nowe Bernabeu. Gdyby to była odwrotna sytuacja związana z Barceloną to śmiechu i beki w mediach społecznościowych i jakiś programach ala El Chiringuito byłoby co nie miara. Fakt, że Perez jest wieloletnim właścicielem ogromnej firmy budowlanej też powinien potęgować to aby rozmawiać o ich wpadkach znacznie więcej.

No i ile ja się tutaj naczytałem od pewnego użytkownika jak to ten wielki Real wyznacza trendy i że ich nowy stadion będzie im przynosił TAK OGOMNE zyski, że hoho. Dziwnym trafem teraz nic na ten temat nie pisze.

5

Tymczasem Xavi ze swoim bratem na asystencie po doświadczeniu na pustyni XD.

0

@BORO_12 Casado też jest DM. I obecnie formacja 4-2-3-1 bardziej nadaje się do nowoczesnego futbolu aniżeli 4-3-3.

0

@mekston Włoch jest spalony. Zawsze będzie się za nim ciągnął ten smród z dopingiem.

0

@mekston Ale nie ma co się oszukiwać. Peak tenisa już minął i to bezpowrotnie. A już na pewno w naszym pokoleniu.

1

@norbi77 Są robione na siłę, ale i tak potrafią wciągnąć i masz ochotę odpalać odcinek po odcinku żeby zobaczyć co wydarzy się dalej.

0

@mekston Djoko to całą karierę ma szczęście do łatwych drabinek :)

3

@norbi77 Ja też to oglądałem w tym roku. Ale się zdziwiłem gdy pojawił się w tym serialu zwrot "Surprise Motherfucker" XD. Nie wiedziałem, że to akurat z Dextera, a przecież znałem to wiele lat XD.
No i ikoniczne już "Tonight's the night"

@Safrani Przecież 3 sezon najlepszy

0

@ShawnC Nikogo to nie interesuje

1

@tristan87 Na pewno nie.

2

@Marian_Pazdzioch Dobra tobie o kiepskich chodziło XD. Myślałem, że jak piszesz o sporcie to coś związanego ze sportem.

@Szklaner

0

@Encore Na steryda trudniej

1

1

Ikona i legenda. Dzięki Rafa za wszystko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?