partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq Szczególnie, że Bayern to od lat nasz problem.
0
@Comentateiro Całościowo oczywiście, że nie. Ale w pierwszej połowie był okres gdzie to oni prowadzili grę.
1
Aston Villa pokazała, że Bayern wcale taki groźny nie jest i że da się ich zdominować, szczególnie gdy grają na wyjazdach. Kluczowe będzie jak podejdziemy mentalnie do tego spotkania, oby właśnie nasi to udźwignęli, wtedy wygramy. I oby Upamecano zagrał, gość to turbo elektryk.
1
@Safrani Tylko, że ta ich aplikacja to porażka.
3
Dortmund tylko potwierdza, że nie ma większych frajerów od nich.
32
Jak można od 55 minuty bronić wyniku 2:0? Szkolny błąd i to się źle skończy.
Wiedziałem
1
@norbi77 W ogóle ta analiza wygląda w końcu jakoś, a nie jak na polszmacie
0
@MesQueUnClub96 No skupia się na nazwiskach, a nie potrzebach ;)
0
I pomyśleć, że Borussia gra bez swojego najlepszego piłkarza.
0
No i aż fioletową przylagowało :D
0
W klasyk to tego Vasqueza trzeba na karuzele wrzucić. Gość jest mega słaby
1
Hahahah XDDDDDD
1
Haha co jest XD
1
@barcelonaLM Dla mnie to definicja przygłupa XD. Jeszcze to jak kiedyś spermił na tt do pośladków Antonelli XD
0
Anczelot znowu zapomniał wytłumaczyć zawodnikom żeby nie grali padaki XD
0
@Gibbon_FCB Nie przesadzajmy, że Ćwiąkała jest madryciakiem. To obiektywny gość.
1
@Guapo A najgorsze, że większość wygrywają bo mają fenomenalnego bramkarza i bardzo solidną obronę.
2
@barcelonaLM Tam wie tyle ile przeczytał z wikipedii
0
@AnsuLamine Najbardziej przereklamowany komentator.
5
Głoś Kręcidło "gwałci" słuch
0
Jaki jest sens tych skróconych konferencji? Chyba tylko żeby sobie podbić wyświetlenia.
0
@DavidVilla2305 Euro pokazało że niekoniecznie
2
@ToWinaSedziego Jutro oprócz nas wcale nie lepiej.
1
@MalanFCB Bez bez obsługi będzie niegroźny
3
@AnsuLamine Wymęczone zwycięstwo
3
@esem91 Za to mu płacą
0
Musiala w zagra w środę czy nie?
1
@MesQueUnClub_87 To polecam, świetna giera.
0
@xVENUMx Przyklejałem i piłem na zmianę. Jeden kafelek jedna lufa, drugi kafelek dwie lufy. Kładę trzeci kafelek to wypijam trzy lufy, i tak do końca ściany, aż urwał mi się film. Jak się ocknąłem to było już za późno. Patrzę, no żesz kur** mać, niby u obcego a zrobiłem jak u siebie.
0
@Encore Randle w PO nie daje rady psychicznie i mówię to jako fan Knicks. Do tego lubi holować piłkę i nie grał rok w kosza.