8

Ej bo podobno żadna lista nie istnieje @MesQueUnClub96

10

XD notatnik aż padł hahaha

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że to może być decyzja z góry samego Pereza

1

@Rupert_Haubica W 2020 to niestety nikt nie poleciał :/

2

Ogólnie widzę, że dużo kibiców Realu krytykuje to, że nie lecą na galę nazywając to wprost dziecinadą.
Bo prawda jest taka, że jak się coś chce bojkotować to wtedy gdy się wygrywa, a nie jak przegrywasz i się obrażasz na cały świat.

0

Ten obok Laporty nie mógł wytrzymać już XDD

2

@Sysia11 Mąż nie ściana.

7

Jeśli Rodri przyjmie tą ZP to jest zwykłym rasistą ;)

2

@Sysia11 A czy @Luciano99 wygra kiedyś twoje serce?

5

Ostatnie dni to jest totalna sielanka dla kibica Barcy. Chwilo trwaj haha

3

@Uukasz_93 Taki argument trochę z dupy mimo wszystko. Kiedyś wygrywał ZP jakiś Owen czy nawet Nedved gdzie okradli Henryego. Ronaldinho tez nie miał wybitnych statystyk gdy wygrywał ZP, Cannavaro wygrał ZP tylko i wyłącznie za mundial, nic więcej.

1

@LukaszFan @Sysia11 City odpadło w ćwierćfinale, nie półfinale.

4

Hahaha nie gadajcie, że serio Rodri wygra, a oni się splakali i nie pojechali XD

6

Xavi będzie głupcem jak wybierze United. Przecież ten klub to większy bajzel niż my po Bartomeu. To dla niego najgorsza opcja na jakikolwiek rozwój.

0

@Remi1899 Davies od 2 lat to równia pochyła

2

Wszystko spoko, ale nie za taka pensje

1

@takisobiektos Szkoda, że z Knicks taki cwany nie był i zdobył całe 0 pkt.

1

@Kapitan hawk Po prostu chodzi mi o to, że dzisiejsze piłkarzyki(w większości) tacy już są.

15

@Kapitan hawk A u nas kapitan Araujo posypał głowę popiołem jak zawalił nam dwumecz z PSG? Jeszcze miał czelność być oburzonym, że jest w ogniu krytyki i nie miał sobie nic do zarzucenia.

2

@Kapitan hawk I mój kupon

2

Verstappen to większy buc niż swego czasu Hamilton, a myślałem że to niemożliwe. Ale cóż jaki ojciec, taki syn.

4

@ViscaelBarca2007 Był dziś trening. Wolne jest jutro i we wtorek.

0

A wczoraj mu ktoś zarzucał, że Messi nic nie pisze na temat Barcelony i się totalnie nie udziela ;). Nie pamiętam już nicku, ale 100% coś takiego widziałem.

0

@michalgajdek Kiedy można spodziewać lajwa na temat budżetu Barcelony gdy już podali liczby?

1

@MessiForeverTheBest Tylko ten co miał być ich największa gwiazdą wybrał sobie do tego najgorszy klub.

0

@MOLESTA @creative7 A Icardi?

0

A ja w meczu Inter-Juve dałem undera 2.5 XDD

0

@takisobiektos Zdążył, ale ledwo. Powinni obaj od razu podążyć na Militao i Rudigerem.

3

Ale rykłem XDD


3

@Jakchcesz Lucas i Mendy totalnie nie ogarnęli XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?