partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City się sypie już
6
@Kondziubarca Przecież kopyto to zwykła chorągiewka
0
Ale Ronaldo wczoraj wystrzelił rakietę XD
1
@Jakchcesz Gistau się zapowiada ciekawie.
0
@Zoker Albo cały poprzedni sezon czy nawet nasze ostatnie okienko transferowe. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) @TAN
0
A kiedy wbija do nas ten Diarra z Mali? W styczniu?
5
@Encore To, że wygrał nie znaczy że był najlepszy. Nawet w Realu na swojej formacji wciąż lepszy był od niego Ramos. Mundial Francja nie wygrała swoją obroną tylko atakiem, więc on się tam nie wyróżniał, po prostu był jednym z wielu.
1
@Encore Jaki Varane XD
1
@Kapitan hawk No ten gość śmierdzi od dawna ;)
6
United bierze kolejnego trenera, który zapowiada się dobrze ale zostanie tam pogrzebany.
2
Za dużo ich XD. Wszystkich nie pomieścimy.
1
@Lahey W Bayernie 25% ma Adidas, chyba Audi i jeszcze ktoś.
0
@cules100pro Ale co mam rozumieć poprzez fundacje Realu Madryt? Kto ma tam rządzić? On do końca życia? XD
0
W ogóle czytałem, że Perez będzie próbował zmienić strukturę właścicielską Realu tak żeby właścicielem klubu była jakaś fundacja Realu Madryt. Ciekawe co ten staruch znowu kombinuje.
1
@Matheu12 Perez to tam najbardziej odklejony i skłócony z każdym. Polecam odcinek Cwiakaly jak mówi o tym, że każda telewizja miała studio przedmeczowe na ulicy przed stadionem, bo Real jest skonfliktowany z La Ligą i blokuje możliwość wejścia mediów na mecz przed jego startem i media czekały na wejście na wizji w przedszkolu na przeciwko tej ich drukarki XD. Cyrk i tyle.
0
@Eto'o9 R10 Jak zawsze zakłamany burak.
1
@Zoker Na sezon przed mundialem 2026.
24
„Myślę, że dzisiaj jest to pewna forma rekompensaty dla hiszpańskiej piłki. Tylu piłkarzy, którzy nie wygrali Złotej Piłki, a na nią zasłużyło, jak Xavi, Iniesta, Iker [Casillas], Busquets i wielu innych.”
Nic dodać, nic ująć. Klasa sama w sobie.
1
@CLS63AMG Jakby nie przewalili finału LE to może tak ;)
1
@Aragorn33 Też sobie o tym myślałem. Ktoś z Realu odbiera balona, a tu pusta sala i nikogo praktycznie nie ma. Marzenie ;)
5
A Real przecież w sobotę gra na Mestalla hahaha, ale będą dymy z trybun, aż się nie mogę doczekać.
24
Nie wiem jak można stwierdzić przy Pedrim, że mógł wydawać się niewidoczny, odniosłem całkowicie inne wrażenie.
W ogóle jak na 4:0 na Bernabeu to te opisy jak zwykle zbyt surowe, ale cóż. Widzę, że tutaj macie taki styl.
Plus za ocenę sędziego, bo jest ona jak najbardziej trafna, a Madryt co ciekawe ocenia jego pracę dobrze, heh ciekawe dlaczego :).
2
@kamyk_23 A rozumiesz, że w Hiszpanii ręce w kieszeni to żaden brak szacunku? Po prostu co kraj to zwyczaj…
2
@Peciak On sam sobie zrobił kampanie, tylko że anty.
0
Ciekawe czy brazolowi teraz siądzie psycha XD
2
Nie no ale troche beka, że wychodzi Laporta odebrać statuetkę dla najlepszego klubu w sekcji żeńskiej, a gada o wygranym klasyku w sekcji męskiej XD
4
Jest mocarnie XDDD
2
@tbas Plus on powiedział, że Hiszpania nie zasługuje na mundial XD. Przecież jego tam każdy nienawidzi poza jednym obozem.
0
@TheNekro94 ratio
8
Ej bo podobno żadna lista nie istnieje @MesQueUnClub96