1

City się sypie już

6

@Kondziubarca Przecież kopyto to zwykła chorągiewka

0

Ale Ronaldo wczoraj wystrzelił rakietę XD

1

@Jakchcesz Gistau się zapowiada ciekawie.

0

@Zoker Albo cały poprzedni sezon czy nawet nasze ostatnie okienko transferowe. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) @TAN

0

A kiedy wbija do nas ten Diarra z Mali? W styczniu?

5

@Encore To, że wygrał nie znaczy że był najlepszy. Nawet w Realu na swojej formacji wciąż lepszy był od niego Ramos. Mundial Francja nie wygrała swoją obroną tylko atakiem, więc on się tam nie wyróżniał, po prostu był jednym z wielu.

1

@Encore Jaki Varane XD

1

@Kapitan hawk No ten gość śmierdzi od dawna ;)

6

United bierze kolejnego trenera, który zapowiada się dobrze ale zostanie tam pogrzebany.

2

Za dużo ich XD. Wszystkich nie pomieścimy.

1

@Lahey W Bayernie 25% ma Adidas, chyba Audi i jeszcze ktoś.

0

@cules100pro Ale co mam rozumieć poprzez fundacje Realu Madryt? Kto ma tam rządzić? On do końca życia? XD

0

W ogóle czytałem, że Perez będzie próbował zmienić strukturę właścicielską Realu tak żeby właścicielem klubu była jakaś fundacja Realu Madryt. Ciekawe co ten staruch znowu kombinuje.

1

@Matheu12 Perez to tam najbardziej odklejony i skłócony z każdym. Polecam odcinek Cwiakaly jak mówi o tym, że każda telewizja miała studio przedmeczowe na ulicy przed stadionem, bo Real jest skonfliktowany z La Ligą i blokuje możliwość wejścia mediów na mecz przed jego startem i media czekały na wejście na wizji w przedszkolu na przeciwko tej ich drukarki XD. Cyrk i tyle.

0

@Eto'o9 R10 Jak zawsze zakłamany burak.

1

@Zoker Na sezon przed mundialem 2026.

24

„Myślę, że dzisiaj jest to pewna forma rekompensaty dla hiszpańskiej piłki. Tylu piłkarzy, którzy nie wygrali Złotej Piłki, a na nią zasłużyło, jak Xavi, Iniesta, Iker [Casillas], Busquets i wielu innych.”

Nic dodać, nic ująć. Klasa sama w sobie.

1

@CLS63AMG Jakby nie przewalili finału LE to może tak ;)

1

@Aragorn33 Też sobie o tym myślałem. Ktoś z Realu odbiera balona, a tu pusta sala i nikogo praktycznie nie ma. Marzenie ;)

5

A Real przecież w sobotę gra na Mestalla hahaha, ale będą dymy z trybun, aż się nie mogę doczekać.

24

Nie wiem jak można stwierdzić przy Pedrim, że mógł wydawać się niewidoczny, odniosłem całkowicie inne wrażenie.
W ogóle jak na 4:0 na Bernabeu to te opisy jak zwykle zbyt surowe, ale cóż. Widzę, że tutaj macie taki styl.
Plus za ocenę sędziego, bo jest ona jak najbardziej trafna, a Madryt co ciekawe ocenia jego pracę dobrze, heh ciekawe dlaczego :).

2

@kamyk_23 A rozumiesz, że w Hiszpanii ręce w kieszeni to żaden brak szacunku? Po prostu co kraj to zwyczaj…

2

@Peciak On sam sobie zrobił kampanie, tylko że anty.

0

Ciekawe czy brazolowi teraz siądzie psycha XD

2

Nie no ale troche beka, że wychodzi Laporta odebrać statuetkę dla najlepszego klubu w sekcji żeńskiej, a gada o wygranym klasyku w sekcji męskiej XD

4

Jest mocarnie XDDD


2

@tbas Plus on powiedział, że Hiszpania nie zasługuje na mundial XD. Przecież jego tam każdy nienawidzi poza jednym obozem.

0

@TheNekro94 ratio

8

Ej bo podobno żadna lista nie istnieje @MesQueUnClub96

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?