0

@Ojciec5tkidzieci Telwizor wyciszam jak tylko zaczynam słyszeć te ich melodie

2

@MesQueUnClub_87 Na siłę tylko z bramkarzem i dawanie szans temu Martinowi XD

Pena jest dłużej w klubie, ale sportowo nie jest i nigdy nie będzie lepszy od Wojtka.

0

Może w końcu po podpisaniu kontraktu ogarną się i zaczną dostarczać koszulki tak jak trzeba?

0

@Kengo To ten co ma go już Chelsea?

1

@Borneo Trzaskowski następca Tuska XD. To chyba nie dobrze wróży partii KO na przyszłość?

"trzaskowski to druga osoba w ko" czyli idealny kandydat na bycie długopisem, jak Duda był długopisem pisu...

4

@Kgorecki2500 Sikorski bardziej się nadaje od Trzaskowskiego. Po co nam kolejny prezydent długopis po Dudzie?

0

Zwycięskiego składu się nie zmienia, a w przypadku Realu raczej "przegranego składu się nie zmienia" i dlatego dziś Anczelotti znowu gra praktycznie to samo XD, jedynie Rodrygo wchodzi za Modricia, no i Cama za kontuzjowanego TooMuchMoneya. Guler dalej grzeje ławeczke i wejdzie w 90 minucie. Ależ jeden sezon w piłce to ogromna różnica, rok temu to my byliśmy w ich sytuacji mniej więcej.

0

@mekston Drugie miejsce, to pierwszy przegrany.

0

No i serce zadrżało skoro Yamal dziś nie trenuje.

0

Ten De La Fuente to też jest niezły beton. Bo jak wytłumaczyć sportowo brak powołania dla Inigo? No nie da się. Aczkolwiek i tak dla nas lepiej, jego strata ;)

0

@Maker0 Trudniej będzie z Atalantą aniżeli z Dortmundem.

0

Dortmund to żaden rywal. Idealny przeciwnik pod nasz styl.

2

@MesQueUnClub_87 Tak, ale czy znowu wracamy na salony? Tak. Czy wrócilibyśmy z takim Barto albo Fontem? Nie wydaje mi się. Coś w sobie ten Lapcio jednak ma.

0

@HypeR Tylko Balde nie ma aż takiej pensji i czy kilka klas? Na pewno jest lepszy, ale nie aż tak.

0

Nie widzę w nim nic specjalnego. Od 2-3 lat nic się nie rozwinął. Powiedziałbym że nawet zanotował spory regres.

2

Kiedy live o finansach Barcy? @michalgajdek

0

To co my mamy jeszcze zrobić żeby wrócić do 1:1? Ależ to wkurzające

3

@ranger3120 Oni tam mieli samych ogorow

10

@Gaz Uważam, że pod innym trenerem by to wypaliło. Jak przyszedł w zimę jeszcze z dynamika od Kloppa to te pół sezonu miał bardzo dobre.

1

@Kapitan hawk Jakby nie prawa autorskie by pewnie robił te skróty dalej.

0

@BorzyKrzys Powiedz to 20 letniemu Nasowi przy płycie Illmatic, że kłamał ;)

0

@Kozinho. Jak rękawiczki? Zmienili trenera trzy razy, w tym ta trzecia zmiana została dokonana tylko dlatego że pojawiła się opcja zatrudnienia Mou który wygrał LM. Tak to by został Pellegrini, bo sezon ligowy miał świetny.

3

@arasz1819 Tylko Ty porównujesz Vance który dla Trumpa może mieć i pewnie jakieś ma znaczenie w sprawowaniu władzy, do Sikorskiego i Tuska którzy dla Trumpa są mało ważni, żeby nie powiedzieć prawie w ogóle.

1

@Aragorn33 Jak można polubić kogoś kto był komuchem? Tak samo jak ludzie na emeryturze Urbana zaczynali go darzyć sympatią, czyli kogoś kto był odpowiedzialny miedź innymi za śmierć Popiełuszki

1

@WiernyKatalonii Ale daje znacznie więcej frajdy

1

@MesQueUnClub96 Gdyby babka miała wąsy

2

@Transu96 A United to topka? XD weź

1

@Transu96 Niech idzie do Arsenalu, im tam brakuje tylko napastnika.

0

„Var powinien zostać wyrzucony z futbolu” - Tomasz Roncero

0

Chwaliłem Maignana ale teraz to odwalił mega XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?