partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Dla mnie co drugi mecz z Xavim, bo prawie każdy kończył się 1:0. Pasuje? Nie wiem jak można w ogóle tutaj dalej przywoływać Xaviego jak za niego graliśmy karykaturę piłki nożnej. Wczoraj przegraliśmy po jawnym wale i nie wiesz jakby ten mecz się dalej potoczył mając już 1:0. Równie dobrze moglibyśmy ich wypunktować i mógłbyś schować swoje pseudo żale.
0
@tbas Były gorsze nawet ze strzeloną bramką.
6
Ale to co wczoraj robił De Jong przechodziło ludzkie pojęcie. W odstępstwie zaledwie kilku minut miał parę akcji gdzie ruszaliśmy z kontra mając przewagę i on zamiast szybko oddać piłkę to ja holował żeby zaraz stracić. Nie mogę już patrzeć na jego pseudo gra.obecnie to najbardziej niepasujący element w naszej kadrze.
0
@LukaszFan Tak, to koniec sezonu dla nas :)
12
Nie no hit, nie wierzę w to co czytam. Jak można pomylić buty i ramiona? Chyba musiał Perez ten Var obsługiwać? Innej opcji nie widzę.
1
Wydawało mi się, że po ostatnich latach nasz fanbase stał się „gruboskórny” i nauczył się też przegrywać i to akceptować.
Nic bardziej mylnego, przegraliśmy mecz 1:0 na trudnym dla nas zawsze terenie i to jeszcze po wale, a tu już narzekania, pisanie że gramy paździerz i zarzucanie zawodnikom, że są gwiazdeczkami XD. Niczym się nie różnimy od madryckich fanów, taka sama toksyczność i mentalność przy porażkach.
0
@LukaszFan Tak, już się skończyliśmy XD
2
Graliśmy słabo, ale zadecydowały szczegóły. Spalony milimetrowy, o ile w ogóle jakiś był i padający deszcz przez który poślizgnął się Cubarsi. Tu mógł być całkowicie inny scenariusz, ale trudno. Gramy dalej, nic nie przegrane, dalej my rozdajemy karty.
14
Takie mecze się ZDARZAJĄ. Wy tutaj niektórzy serio jesteście jacyś nienormalni.
1
@tbas Dobra weź nie rycz tyle człowieku. Nie ma większego narzekacza od ciebie. Już ich ciśniesz, że gwiazdeczki XD
Weź ogarnij
0
Przegraliśmy o spalonego, którego być może nawet dziś nie było. Ale no graliśmy mega słabo.
0
@tbas Sociedad puchnie, wygramy to.
4
W obecnej Barcelonie nie potrzebujemy już takiego holownika jak De Jong. Gość to dramat…
1
Czemu nie mogą strzelać tylko jak zawsze z piłką do bramki chcą wejść
3
Słychać wycie? Znakomicie ;) XD
0
@Who_you_mam O co chodzi? Bo mnie nie było
0
Mocna ta Legia XDD
0
@Sulimo Pajace z Częstochowy
1
No i ten nudny Rakow pewnie autobus postawił i Jagiellonia nic już im nie wciśnie, po kuponie…
0
@BorzyKrzys Moja opinia na temat grammy
0
@Arden Rudiger tak, ale Militao? Coś ci się pomyliło
0
@mekston Ale się rzuciliście XD. Właśnie dlatego tyle ludzi się tu was „czepia” i ma beke z tej całej ambasady. Bierzecie wszystko na poważnie gdy tylko coś o Messim jest napisane chociaż troszeczkę w negatywnym świetle.
0
Czyli Messi zawiódł jak Ronaldo na pustyni
0
@Lionel_Messi10 Oj wybacz, że nie śledzę ligi emerytów. A po drugie to przecież zadałem pytanie geniuszu
1
Busquets już nawet w MLS grzeje ławę? XD
3
@Kgorecki2500 Ta seria już i tak jest martwa i nijaka
6
Salah 17 spotkań i 10 bramek, 10 asyst. Chory gość.
0
Salah to po Henrym najlepszy zawodnik w historii Premier League(Ronaldo był tam za krótko w swoim prime).
0
Nie no ten Nunez to jest kasztan do sześcianu XD
0
@Gibbon_FCB No to niech będzie, że pomocnicy ;)