0

„Var powinien zostać wyrzucony z futbolu” - Tomasz Roncero

0

Chwaliłem Maignana ale teraz to odwalił mega XD

1

Vinicius by komuś nogę przetrącił, a Ćwiąkała i tak by znalazł dla niego usprawiedliwienie.

0

Widziałbym Maingana u nas za Ter Stegena. Pewny i sprawdzony bramkarz, świetny na linii.

1

Liverpool jest potężny w tym sezonie. Oby w końcu ograli ten real

0

Boże ale ci komentatorzy się spuszczają nad byle akcja Realu, a nad Milanem praktycznie zero jakiś zachwytów.

2

@reloaded No Maingnan to świetny bramkarz ogólnie.

0

@Zoker Niestety jednak muszę iść do pracy.

1

Ale trzeba przyznać, że taktycznie Milan dziś top.

1

City jest skończone. Zresztą wystarczy spojrzeć, że Guardiola gra tym plackiem Nunesem na skrzydle XD

0

Real ma nawet mniejsze posiadanie XD

1

@ViscaelBarca2007 Nie porównuj Szweda do Nuneza XD. Nunezowi zawsze piłka przeszkadzała przy nodze.

2

@Zoker A ty jak zawsze na straży prawilnosci ;)

4

@CLS63AMG Przestańcie wklejać tego debila

0

@MessiForeverTheBest Mówisz o Araujo?

2

@michal26 Wrócił do ceny z 2 listopada. Była górka, dołek teraz znowu wybija.

0

@gukwa Pierwszy twój komentarz z sensem w którym nikogo nie atakujesz. Brawa i oby tak dalej.

1

Kolejne wakacje za ogromne miliony. Ale mu dobrze.

9

Oczywiście, że Pena mógł zrobić więcej przy bramce. On tam schował lewą rękę.

0

@Gaz Prawo głupca

2

@MesQueUnClub96 Ty to masz prawdziwie problemy. Masakra jednym słowem.

1

@Gaz U nas nie miał kontuzji. Odszedł dla hajsu do PSG, zaczęły się kontuzje. Został ukarany za chciwość.

0

@Stinger_ No ja jestem chętny, pierwszy raz na nich postawiłem i „brawa” dla mnie…

0

A kiedy zaczniemy grać w koszulkach z tym prawidłowym logiem Spotify?

4

@barcelonaLM Kto pokazał kopyto?

41

Jedyny klub piłkarski któremu gdy idzie gorzej to zrzuca winę na ZASADY GRY W PIŁKĘ. To jest po prostu niebywałe XD.

10

Apeluje o to aby nie cytować tego odklejeńca i robić z tego artykułów. To tak jakby pisać artykuł o wpisach tego gały z Twittera. Szanujmy się, a oni niech sobie szczekają. Na nic więcej ich nie stać.

4

@Maker0 De Jong grając tak jak wczoraj będzie miał problem z każdym. To był standardowy Frenkie, który truchta, odpuszcza i nie walczy na boisku.

0

@Rewolucja123
Bramkarz: Donnarumma
Boczny obrońca: Davies
Środkowy obrońca: Upamecano(gość to poziom średniaka maks)
Defensywny pomocnik: TooMuchMoney
Pomocnik: Szoboszlai
Napastnik: Jesus/Havertz, obaj siebie warci

2

@Transu96 Oficjalnie eafc25 to shiton, jak co roku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?