- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
2
No jest ciekawy ten Gyokeres. Nie powiem, że nie. Wygląda jakby miał wszystko co potrzebuje 9, ale już był kiedyś taki w Benfice co nawet w LM zaliczył całkiem udaną edycję i ustrzelił kilka dużych klubów. Chyba nigdy już nie zaufam tym kotom z ligi holenderskiej i portugalskiej bo zbyt często się duże kluby nacinają na tych transferach. Szczególnie graczy ofensywnych.
https://zapodaj.net/plik-FUwbFuFfRL
0
@ViscaelBarca2007 kotom z ligi Holenderskiej Van nisterloy van piersi Suarez Ronaldo no fakt przereklamowani
1
@ViscaelBarca2007 Nie porównuj Szweda do Nuneza XD. Nunezowi zawsze piłka przeszkadzała przy nodze.
1
@Krzysztof1987 podajesz transfery sprzed 15-20 lat, a ja mówię o ostatnich latach. Te ligi mocno osłabły moim zdaniem. Zobacz ile wyszło stamtąd klasowych graczy ofensywnych w przeciągu ostatnich 5 lat. Masz wysyp Nunezów, Felixów, Antonych, Ziyechów itd. Procent udanych transferów do topowych klubów bardzo wątpliwy w ostatnich latach.
0
@ViscaelBarca2007 Zgadzam się z kolegą wyżej. Nunez w Benfice był Wernerem 2.0 i każdy po transferze zaskoczony, że w Liverpoolu też jest Wernerem 2.0.
0
@ViscaelBarca2007 to nie tylko tych lig się tyczy a całego świata.
Piłka nożna obniża loty.
Zawodnicy są słabsi. Za dużo kasy i tik toków za mało pasji i chęci
0
@Khajio Nie no trochę przesada Werner to z 5 na pustaka nie trafił a setkę to 1 na 10 wykorzystał. Nunez jakieś tam statystyki ma
0
@Krzysztof1987 Nunez grał w ligowym Bayernie. Miał lepsze statystyki, ale miał też więcej sytuacji.