3

W Madrycie serio wierzą, że mogli wygrywać 2/3:0 do przerwy, bo oni z góry zakładają, że ich spalone nie powinni obowiązywać XD. A gdyby męczennik wtedy strzelił po tej swojej akcji to byłby gol cofnięty za faul na Pedrim. Legalnie to oni oddali jeden celny strzał w 1 połowie, JEDEN XD

0

Hahaha no tak trzeba zmienić przepisy, bo jak jest sprawiedliwie to nie dajemy rady i nam się to niepodoba. Klasyczny, typowy i durny madryt w akcji, tfu.

0

@lysy1015 No ale to wciąż jest faul.

0

@Zoker Piszesz przy jakimś kryminale w sytuacji gdzie spalony jest 2 metrowy i zawodnik to widzi.

1

Według Madrytu to PEDRI się wyrąbał TooMuchMoneyowi przed nogi i tam żadnego faulu nie było.

0

@gukwa Jedynym nieudacznikiem jesteś ty i to mocno odklejonym. Jedyne co robisz to leczysz tutaj swoje kompleksy. Mecz z psg to nam przegrał pan Araujo jak już.

8

U prześcieradeł oczywiście nie ma żadnego newsa związanego z ich hołotą na trybunach która obrażała Yamala XD

1

@gukwa To tylko jeden z przykładów. Najlepsze jak obrażasz Gundo w sumie bez powodu i się szczycisz, że masz rację.

16

Będę bardzo rozczarowany jeśli nasz klub to zostawi tak bez reakcji. Pieprzeni madryccy hipokryci na czele z tym pajacem viniciusem

0

@gukwa Ty tylko o jednym zawsze jak to wszystkich ktoś wyjaśnia. Jesteś tak toksycznym człowiekiem, że masakra.

1

@Comentateiro Po finałach każdy go kwestionował, do tego na celebracji kopiował każdego kogo się dało swoimi zachowaniami XD np. Stepha, Kobego, Garnetta czy nawet Kanyego Westa XD
Widocznie chce coś udowodnić w tym sezonie sobie, bo to on miał być gwiazdą numer 1 w Celtach a został nią Brown i krytykom.

0

@KrwawiaceoczyVEB Once a Culer, always a Culer.

0

@Xxxbarca4ever W Ferranie nie ma co odzyskiwać, on zawsze był cienki.

0

@MOLESTA TooMuchMoney*

2

@Isso89 Messi wtedy odpalił szczególnie w 2012

0

@MesQueUnClub96 Zoker jak czasami jakieś wnioski zapoda, to tylko on je rozumie XD

0

@Sawik_10 Fabregas? On się skończył dopiero po 30. Bez przesady.

0

Nie podoba mi się fakt, że Lakers są 3-0 póki co.

2

@Tasde I po niestrzelonym karnym i dobitce z City.

2

@norbi77 A i hymn odśpiewali ;)

5

Pique przed meczem na tik toku Kings League typował 4:0 dla Barcy :D

1

@Derean Nie wierzę żeby Canal+ odpuściło znów PL

5

Gdyby Realowi się chciało to by nie przegrali 4:0, ale że im się nie chciało to przegrali 4:0.

7

Już raz to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jaki by nie był Laporta i wiele można mu zarzucić, to fakty są takie że znów z nim u sterów wracamy na sam top.

44

Lewy w 4 językach płynnie mówi, totalny kozak.

4

Jak madryle uważają, że sędzia dziś spisał się dobrze XD, ale nic dziwnego.

8

Mamy tak naprawdę 7 punktów przewagi nad Realem.

/video/1

0

@norbi77 Wiadomo, ale on też musi to ogarniać żeby działało ;)

2

@pokerzemon A w takich komentarzach prym wiódł niejaki Jaro ;)

1

DRUŻYNA! Vamoooooos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?