partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jazda Gavi z tym cymbałem
1
Dziadzia co tam beczy? Połknij pigułkę porażki, a nie jak zawsze pretensje hipokryci
0
Gavi po Manite błagam
0
Trzeba oddać De Jongowi, że dziś klasa.
1
Hahaah ja jebe, ale sie micha cieszy. Co za drużyna, co za gra. Hansi stokrotne dzięki, dawno nie czułem takich radości z meczy i takiej satysfakcji.
0
Nokaut hahahaha grają jednego więcej i na łeb
0
Jak to się zemści to tego nie przeżyje
2
Czlapaka wpuszcza
0
@VegetaPolska Barcelona też
2
@Antimadridista~ „Panowie jest dobrze, ale jakieś penalti by się przydało”
0
Jestem przekonany, że madryle i tak narzekają na sędziego który gra z nimi
8
Najważniejsze po tej pierwszej połowie jest to, że nie przegrywamy. Real był jednak lepszy, ale widać zmęczenie po Bayernie i ciężkie nogi. Nawet te nasze długie piłki dziś zawodzą i to totalnie.
No i ten sędzia wybitny zjeb
1
Metr obok stoi i nie widzi XD
2
Neymar z alliexpress
5
Oczywiście ten śmietnik rudiger
5
Teraz nie ma „stołeczka” na Raphinhi? :)
3
XD skacze mu na plecy i faul dla Realu
0
Na razie średnio
1
Co to było XD lol
1
Ale stresik. Trzeba rozładować trochę na jakimś cardio.
4
Jazda z tą madrycka bandą
15
Z Valverde taki wychowanek jak z Araujo albo Pedriego.
0
Nawet nie wiedziałem, że w tym roku wychodzi Gladiator 2. Ciekawe czy chociaż trochę dowiezie.
0
@Pnog37 To też, a jeśli Manita to kto ją dopełni?
4
@killingjoker101 Albo nie będą wykorzystywać.
5
Powoli już ciężko mi usiedzieć. Myśli kto zagra Olmo czy Fermin. Jak zagra taktycznie Real, odda piłkę, czy o nią powalczy. Tak wiele pytań, no i ta morda viniciusa...
0
@Murazor I o wiele więcej szans, a nic nie pokazuje.
0
Ktoś komentuje na Canal+ a kto na Eleven?
1
A Ferran nie zagrożony?
1
@Kgorecki2500 Wczoraj rano był jeszcze 2.85 chyba