1

Jazda Gavi z tym cymbałem

1

Dziadzia co tam beczy? Połknij pigułkę porażki, a nie jak zawsze pretensje hipokryci

0

Gavi po Manite błagam

0

Trzeba oddać De Jongowi, że dziś klasa.

1

Hahaah ja jebe, ale sie micha cieszy. Co za drużyna, co za gra. Hansi stokrotne dzięki, dawno nie czułem takich radości z meczy i takiej satysfakcji.

0

Nokaut hahahaha grają jednego więcej i na łeb

0

Jak to się zemści to tego nie przeżyje

2

Czlapaka wpuszcza

0

@VegetaPolska Barcelona też

2

@Antimadridista~ „Panowie jest dobrze, ale jakieś penalti by się przydało”

0

Jestem przekonany, że madryle i tak narzekają na sędziego który gra z nimi

8

Najważniejsze po tej pierwszej połowie jest to, że nie przegrywamy. Real był jednak lepszy, ale widać zmęczenie po Bayernie i ciężkie nogi. Nawet te nasze długie piłki dziś zawodzą i to totalnie.
No i ten sędzia wybitny zjeb

1

Metr obok stoi i nie widzi XD

2

Neymar z alliexpress

5

Oczywiście ten śmietnik rudiger

5

Teraz nie ma „stołeczka” na Raphinhi? :)

3

XD skacze mu na plecy i faul dla Realu

0

Na razie średnio

1

Co to było XD lol

1

Ale stresik. Trzeba rozładować trochę na jakimś cardio.

4

Jazda z tą madrycka bandą

15

Z Valverde taki wychowanek jak z Araujo albo Pedriego.

0

Nawet nie wiedziałem, że w tym roku wychodzi Gladiator 2. Ciekawe czy chociaż trochę dowiezie.

0

@Pnog37 To też, a jeśli Manita to kto ją dopełni?

4

@killingjoker101 Albo nie będą wykorzystywać.

5

Powoli już ciężko mi usiedzieć. Myśli kto zagra Olmo czy Fermin. Jak zagra taktycznie Real, odda piłkę, czy o nią powalczy. Tak wiele pytań, no i ta morda viniciusa...

0

@Murazor I o wiele więcej szans, a nic nie pokazuje.

0

Ktoś komentuje na Canal+ a kto na Eleven?

1

A Ferran nie zagrożony?

1

@Kgorecki2500 Wczoraj rano był jeszcze 2.85 chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?