0

@Ojciec5tkidzieci Jak można kłamać, że się pracowało w maku? W jakim celu? XD

5

0

@MesQueUnClub_87 Ale on nie sprawuje się normalnie

4

Ten brak karnego po ręce to była bardziej wina Varu aniżeli głównego arbitra. Miał prawo tego nie zauważyć.

1

Zakładając, że wszyscy są w formie i dostępni to ciekawe jakby wyglądała nasza Once de gala w pomocy? Raphinha by pewnie wtedy poszedł na znów na „lewą” Pedri jest nie do ruszenia, to na pewno ale co dalej? Kłopot bogactwa(w końcu)

0

@SelloutCrowd Co jest nie tak z naszym składem?

1

@zadafcb Liczę, że Yankesi w końcu wygrają ten tytuł.

3

@kulek22 A Pedri w sumie też w pressingu zapieprza jak za dwóch.

4

@Coutinho007 Na lepsze wyszło. Xavi by jeszcze go popsuł, jak Forta po pewnym czasie.

1

@macio_944 Dokładnie o to mi chodziło ;)

42

No i wymowne też to, że od razu po wejściu pierwsze co zrobił to kosa w rywala. Cały Gavi XD

0

@ViscaelBarca2007 Bramkarz, lewe skrzydło, lewa obrona, napastnik.

0

@macio_944 Nie mówię, że postawimy autobus, ale bardziej bym się spodziewał ustawienia na 30 metrze, a nie 50 XD

6

@zodiak_10 Co ciekawe jak odejmiesz z tego grona Bellinghama to liczba dalej wynosi 11.

0

@Pedri16Future Czeski remis

0

@Eto'o9 R10 Tyle lat kariery Messiego zmarnowane ehhh, z topowymi trenerami i normalnym zarządem byśmy wycisnęli znacznie więcej lig mistrzów

3

Dużo tu obaw o wysoką linię obrony, ale myślę że Flick wie co robi i nie jest takim wariatem żeby zagrać tak samo przeciwko Bayernowi i Realowi.

3

No i czemu on nie wyszedł? Ja jebe i oczywiście też bez obrony. Co za ręcznik.

0

@NoswaR Fati już chyba bez sił. Nie jest gotów na 90 minut.

3

Pedri jest fantastyczny. Przypominam, że był okres w którym niektórzy go tu sprzedawali :)

0

Komentarz usunięty

1

Szkoda mi go, widać że bardzo chciałby tego gola zdobyć.

20

Gavi jak Messi kiedyś.

1

Zejdzie z Ansu, on ewidentnie jeszcze fizycznie nie jest w 100% gotowy.

1

Takie mecze to ja rozumiem.

0

Mógł podawać ehhh

0

@Thaarg Ale Yamala można oszczędzić

0

Dla Flicka rotacja to coś obcego

1

@jakub1906 Raków też zawalił. Mi też ŁKS zjeba*
Jednak Raków nie XD

2

@Sulimo Jest jeszcze Lech Poznań kiedy gra z nożem na gardle walcząc o mistrzostwo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?