partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Wasacz_ No a nie był? Skoro to brąz, to znaczy, że po drodze była porażka.
0
@Ziemny I oby nigdy z nim nie było…
2
@Sulimo Kiedyś Ojciec Pijo, dziś już tylko Pijo…
0
Kto wczoraj wygrał bitwę? Duda czy Tusk?
5
@draxidox Ogólnie można wyprzedzać prawym pasem.
2
Jeśli Messi zdecydowałby się zagrać na Mundialu 2026, to wtedy grając dalej w MLS zakończyłby sezon w zimę, pół roku przed turniejem. Wtedy na te pół roku może by do nas wrócił na zasadzie wypożyczenia jak kiedyś Henry do Arsenalu? Ehh marzenie, od razu bym bilet na mecz kupował wtedy.
0
Wielka nadzieja brazylijskiej piłki znowu na ławce kosztem jakiegoś gościa co niedawno kopał na pustyni? Oj.
3
Niech Laporta się nie ośmiesza. Jakiekolwiek dalsze działania w czymś z Realem, po tym co oni odwalają w naszym kierunku, są potwarzą dla naszego klubu.
1
@Encore Za mało się naszprycował widocznie
0
@Pnog37 Z Gavim się pewnie wstrzymają
53
Ehhh taki mecz Messiego w sumie bardziej mniej smuci niż cieszy. Smuci, bo wiem że jakby chciał to dalej by mógł robić takie rzeczy w Europie i co gorsza pewnie by je robił dalej w Barcelonie gdyby nie nasza katastrofalna w tamtym czasie sytuacja finansowa.
0
@Rust_Cohle Złote myśli pytona
1
Dawidowicz dostał wędkę? XD
0
@Who_you_mam Si
0
Parisa w radiu puszczali XD
1
Ależ bramka Fornalczyka!
14
Zakłamany jest ten typ. Nie mówię, że w wielu aspektach nie ma racji, bo ma. Ale od niego bije taka aura typa któremu trudno zaufać. No i mam obawę, że ten właśnie kataloński Biedroń wygra następne wybory.
0
@mientusek1407 Z aktualnym Balde to nie kłopot sobie poradzić
0
Boże lysy weź już utkaj. Nie mogę go słuchać
1
Buddę zatrzymali? A to zdziwko ;)
0
Coś co jest normalnością, ale po ostatnich latach dla Barcelony to jakiś szok. Tyle ile artykułów powstaje na ten temat tylko to potwierdza.
1
@Bykunn Banshee to jest fenomenalny serial. Milo go wspominam.
0
@tbas No nominalnie Trent jest przecież prawym obrońcą
0
@tbas Tylko pytanie czy patrząc na naszą sytuację finansową ten Trent jest nam aż tak potrzebny mając też Kounde. Chyba, że Flick chciałby przejść na 3 stoperów, ale formacja 4-2-3-1 też działa i aktualnie mamy kadrę dostosowaną właśnie pod nią.
0
@tbas Na pewno zainteresuje się nim Real.
0
@Culers Jest słupem i ma swoje za uszami z wyciąganiem hajsu za „rozbite” auta z ubezpieczalni.
0
@ArterkHD Ale pizza to przecież nie jest śmieciowe jedzenie.
0
@MrKozamm Doszło do zdrady z jej strony?
2
@Mixtape Fati nie został zajechany. Jak już to Pedri.
3
Czemu mi coś mówi, że ten lysy bajerant tak czy siak wystawi Yamala na Serbię?