partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@abram3k Przecież ty go już sprzedawałeś z 4 razy.
3
Może jesteśmy memem i beka z nas, ale gorsi od United to nie będziemy nigdy XD
1
Niby 30 stopni dziś, ale nie czuć tego aż tak
1
@gukwa Leśne to masz myślenie
2
Cieszę się że ktoś to mówi
0
Jak czwartek jak dziś sobota
0
Teraz czytam, że Christensen kontuzja. Boże ten klub jest jakiś przeklęty…
0
Aspas pokazuje, że jakby się dalej Messiemu chciało i klub byłby w normalnej sytuacji to mógłby tu spokojnie dalej grać z powodzeniem.
24
Chcieliśmy iść z nimi na wojnę, ale rozegrali grubego jak chcieli, jeszcze go poniżają XD
5
„Victor Navarro z COPE uspokaja jednak, że nie ma to związku z jego przyszłością, a powód jego nieobecności to nic poważnego. Konkretnie chodzi o dolegliwości ścięgna Achillesa. 28-latek trenuje na siłowni.”
Tak samo było z Gundoganem, że nie trenuje i nie powołany na mecz bo uraz ;)
0
@PatrykBarca Ale powiedz mi po co? Czy prawa obrona u nas to źle obsadzona pozycja? Absolutnie...
1
@derus Białych chusteczek jak dla Gasparta?
0
Czy my naprawdę chcemy wydać pieniądze na jakiegoś Jaśka z Almerii, kiedy możemy stawiać na swoich? A w naszej sytuacji nawet powinniśmy.
4
Hansi ma brawo czuć się oszukany. Laporta zamiast mu wzmacniać kadrę, tylko ją osłabia.
0
Flick to już pewnie żałuje, że tu przyszedł XD
0
@damcio24 Niektórzy są tutaj po prostu odklejeni
0
@Zoker Zadaj to pytanie sam sobie i myślę że uzyskasz odpowiedź
0
@Kengo Bo DC jest zbyt poważne, mroczne i nie dla dzieciaków
0
Jakie macie najlepsze domowe sposoby na ból gardła?
2
@NeroTFP1 Iście po Barcelońsku
15
@Lucyfffer Nie byłbym tego taki pewien XD
0
@cules100pro Realnie to tyle on jest wart
3
@Bananowysong I już tam grał i był absolutnie kluczowym piłkarzem, a w sezonie 22/23 nawet najlepszy
0
@krol211 Dokladnie
3
@Culer9002 Boli jeszcze bardziej…
0
@KaammiilM1206 Całe lato nikt go nie brał, więc dlaczego ktoś by miał nas teraz uprzedzić?
11
@Faro No to jak nie pamiętasz to zacznij oglądać mecze, a nie przesiadywać podczas nich na la rambli racząc wszystkich swoimi „mądrościami”
5
@Rewolucja123 No i co z tego? Miał jakieś szanse przy tych strzałach? Wkurwiajaca jest już ta krucjata w Ter Stegena i szukanie problemu tam gdzie go nie ma.
1
@Hogart co za brednie. Chcesz szybko biegający to idź oglądaj ligę afrykańską
3
@Arden Właśnie ostatnio oglądając mecz z Chelsea myślałem że Mahrez tam wrócił XD. Ten sam numer, ten sam styl prowadzenia piłki, aż musiałem na flashscore sprawdzić.