3

@abram3k Przecież ty go już sprzedawałeś z 4 razy.

3

Może jesteśmy memem i beka z nas, ale gorsi od United to nie będziemy nigdy XD

1

Niby 30 stopni dziś, ale nie czuć tego aż tak

1

@gukwa Leśne to masz myślenie

2

Cieszę się że ktoś to mówi

0

Jak czwartek jak dziś sobota

0

Teraz czytam, że Christensen kontuzja. Boże ten klub jest jakiś przeklęty…

0

Aspas pokazuje, że jakby się dalej Messiemu chciało i klub byłby w normalnej sytuacji to mógłby tu spokojnie dalej grać z powodzeniem.

24

Chcieliśmy iść z nimi na wojnę, ale rozegrali grubego jak chcieli, jeszcze go poniżają XD

5

„Victor Navarro z COPE uspokaja jednak, że nie ma to związku z jego przyszłością, a powód jego nieobecności to nic poważnego. Konkretnie chodzi o dolegliwości ścięgna Achillesa. 28-latek trenuje na siłowni.”

Tak samo było z Gundoganem, że nie trenuje i nie powołany na mecz bo uraz ;)

0

@PatrykBarca Ale powiedz mi po co? Czy prawa obrona u nas to źle obsadzona pozycja? Absolutnie...

1

@derus Białych chusteczek jak dla Gasparta?

0

Czy my naprawdę chcemy wydać pieniądze na jakiegoś Jaśka z Almerii, kiedy możemy stawiać na swoich? A w naszej sytuacji nawet powinniśmy.

4

Hansi ma brawo czuć się oszukany. Laporta zamiast mu wzmacniać kadrę, tylko ją osłabia.

0

Flick to już pewnie żałuje, że tu przyszedł XD

0

@damcio24 Niektórzy są tutaj po prostu odklejeni

0

@Zoker Zadaj to pytanie sam sobie i myślę że uzyskasz odpowiedź

0

@Kengo Bo DC jest zbyt poważne, mroczne i nie dla dzieciaków

0

Jakie macie najlepsze domowe sposoby na ból gardła?

2

@NeroTFP1 Iście po Barcelońsku

15

@Lucyfffer Nie byłbym tego taki pewien XD

0

@cules100pro Realnie to tyle on jest wart

3

@Bananowysong I już tam grał i był absolutnie kluczowym piłkarzem, a w sezonie 22/23 nawet najlepszy

0

@krol211 Dokladnie

3

@Culer9002 Boli jeszcze bardziej…

0

@KaammiilM1206 Całe lato nikt go nie brał, więc dlaczego ktoś by miał nas teraz uprzedzić?

11

@Faro No to jak nie pamiętasz to zacznij oglądać mecze, a nie przesiadywać podczas nich na la rambli racząc wszystkich swoimi „mądrościami”

5

@Rewolucja123 No i co z tego? Miał jakieś szanse przy tych strzałach? Wkurwiajaca jest już ta krucjata w Ter Stegena i szukanie problemu tam gdzie go nie ma.

1

@Hogart co za brednie. Chcesz szybko biegający to idź oglądaj ligę afrykańską

3

@Arden Właśnie ostatnio oglądając mecz z Chelsea myślałem że Mahrez tam wrócił XD. Ten sam numer, ten sam styl prowadzenia piłki, aż musiałem na flashscore sprawdzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?