partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC On tam trafia już od ponad miesiąca.
0
Dobra z Nico będzie nico, to czas ruszyć po Doue ;)
0
Bo Gundogan wcale nie pressował w poprzednim sezonie, wcale.
Jak ktoś się sugeruje tym meczem z Realem i że nie pokrył to pozdro XD
0
Czyli wydaliśmy hajs na Olmo, i teraz nie ma jak do końca zapłacić za Nico?
0
@Comentateiro Za 4 lata to taki Edwards będzie np. liderem i będzie szaleć. Będzie też Brown, dalej pewnie jeszcze lepszy Tatum, może Butler itd. Tam jest w kim wybierać, szczególnie że impreza u siebie więc ciśnienie na złoto będzie niesamowite.
0
@CuleXaume Dosłownie masz artykuł o tym sprzed 8 minut
4
@kuz Ten farmazon to oszust
0
@SinMistico Desire Doue z Francji
1
@TankerHunter Solanke za 64 miliony XDD
0
@A4ron Który konkretnie
1
Dziękujemy naszemu prezydentowi, talizman znów „nie zawodzi” ;)
0
@Szklaner Bo dzisiejszy futbol stał się zbyt schematyczny. Głównie za sprawą Pepa.
0
@RoberDzik Jakbyś zapytał dwa lata temu bym powiedział Courtois, synuś zapytał rok temu bym powiedział Ter Stegen. Ciężko tak naprawdę jednoznacznie stwierdzić kto jest najlepszy. Alisson zjechał trochę poziomem, MATS też, Kurtuła po ciężkiej kontuzji.
0
@poskus No nie został
0
@sergio5 Przydałby się Calderon w Realu. Taki trochę madrycki Bartomeu w lżejszej wersji, ale wciąż.
18
@arasz1819 Jesteś po prostu zaślepiony miłością do holenderskiej piłki i rozumiem, że ciężko ci to zaakceptować :)
49
@arasz1819 To nie jest nagonka tylko krytyka i to uzasadniona. Piłkarz którzy na boisku często gubi w kryciu mapę i ma nieadekwatne zarobki do swojego poziomu piłkarskiego.
3
Zamienić w kontrofertę, że my dopłacamy, dajemy Faye i bierzemy w zamian Doue.
0
@Arden Wysłać kontrofertę, Faye plus my dopłacamy 30 i bierzemy tego Doue.
0
Ale ma gazidlo ten Doue
18
Znienawidziłem przez ten klub słowo „optymizm”
1
@Faro Skąd wiesz, że Gundo nie będzie wieczny jak Modric na przykład. Sory, ale jak ty piszesz te swoje wnioski bo kilku meczach towarzyskich to mi się tylko chce śmiać. Nie rób z siebie kretyna.
0
@Aureczek Ameryki nie odkryłeś
0
Powodzenia Olmo, ale szkoda Fermina.
3
Może i Font ma dużo racji, ale jak dla mnie śmieszna się to czyta od kogoś kto chciał podpisać CVC
1
@NeroTFP1 Najbardziej fun to watch koszykarz.
0
Odczepcie się od naszego najlepszego zawodnika
1
@jacobFCB To nie byłaby wtedy Barcelona ;)
0
@Faro Co ty się tak uwziąłeś tego Gundogana? Gość niedawno wrócił do treningów po Euro. Do tego to masz najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu, gość z mentalem i jajami który nie boi się powiedzieć prawdy.
0
Mam wrażenie, że z tych naszych wszystkich siatkarskich drużyn, tylko kadra z 2014 byłaby w stanie wygrać złoto na IO.