partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Novak po prostu ma ten instynkt zabójcy, od zawsze.
0
Tyle razy mógł zamknąć tego seta, Novak to zrobił przy 2 próbie. Tym się różnią.
0
Jak można tyle break pointow popsuc XD
0
Bije pewność siebie od Novaka w tym meczu, wygra to.
0
@MesQueUnClub96 A według mnie przy tym co sędzia podchodził sprawdzić, piłka dotknęła linii więc ;)
2
Król smeczow jest tylko jeden XD
0
Z jednej strony życzyłbym tego złota Novakowi. Z drugiej strony każdemu z Big 3 czegoś brakuje w swojej wspaniałej karierze i niech tak zostanie ;)
0
@BorzyKrzys Kto to?
0
To Babiarza odwiesili?
0
To kiedy przyznają nam ten tryplet?
0
@MesQueUnClub96 No i co z tego?
3
Wy się już tutaj sracie o Mundial w USA XD. Jakoś w 1994 zagrali i nikt nie narzekał i nie dopowiadał sobie 1000 teorii.
0
@Faro No co one mają do oceny ogólnej? Rok temu ograliśmy w USA Real 3-0 i co z tego? Do tego większość z tych chłopaków nie będzie nawet grała w 1 zespole.
4
@Faro To tylko sparingi
2
@Matheu12 No na przykład taka jaką ci napisał @BorzyKrzys. Przez np. 3 lata możesz szorować dno tabeli, żeby potem przez następne 3 lata bić się o mistrzostwo. Tam nie ma coś takiego, że ktoś ma bogatszego właściciela, a ktoś biedniejszego. Każdy ma jakieś sałaty cap i każde równe, bo pieniądze są przydzielane po równo. Oczywiście można to przekroczyć, ale mało kto to robi, bo płaci się wtedy duże koszta.
Każdy system ma jakieś plusy i minusy. Zarówno ten amerykański jak i ten europejski. Z tym, że ten amerykański na pewno nie monopolizuje aż tak rozgrywek na kilka drużyn.
@barcelonaLM W obecnym systemie draftowym i tak przegrywanie na siłę nie ma aż takiego celu jak kiedyś.
2
@FcPortoFan1999 Szczególnie trenerzy Djokovicia coś o tym wiedzą ;)
4
@Matheu12 Komentarz z cyklu „nie wiem, ale się wypowiem”.
1
@Kgorecki2500 Do mnie taki humor trafia. Mega mi się spodobał ten film. Ogólnie mi się osobiście bardziej też podobała 2 aniżeli 1, ale po na myślę o obejrzeniu 3 to ona wskakuje na lidera. Postać Wolverina mega dużo dała tej produkcji i plus za to, że w tej obecnej poprawności politycznej i tak nie bali się zrobić Deadpoola tak jak trzeba.
0
@barcelonaLM Czemu był bojkot wtedy?
1
@Sulimo W Lechu brakuje dobrych skrzydeł.
0
Ciekawe kiedy albo czy w ogóle nasza sytuacji ekonomiczna wróci kiedyś do normalności i będziemy mogli rywalizować na rynku transferowym z innymi tak jak kiedyś
1
@tbas Czyli i tak będziemy do przodu ;). W Barcelonie Laporty to sukces.
0
@barcelonaLM Karabatic nie jest GOATEM
1
@Rust_Cohle To niezmiennie.
0
Ciekawe czy na trybunach będzie dominacja kibiców Realu jak rok temu
0
Możemy być mistrzem świata co 4 lata, ale co z tego skoro nie potrafimy wygrać najważniej imprezy w siatkówce?
1
Jeszcze wypożyczenie za gościa wartego z 2-3 miliony. Cyrk na kółkach XD
1
@Krzywy95 Jak zawsze do całego świata
0
Ahhh ta jugolska krew ;)
2
Mam lepszego smecza niż Djoko