0

@TheNekro94 Za rok już będzie.

3

@DIPENSE Spokojnie, nie kupimy Luisa Diaza. W gwoli ścisłości nikogo nie kupimy.

1

@Zoker Jeśli chodzi o jakiś moment związany z Polską i Euro to zdecydowanie gol Błaszczykowskiego z Rosją.

0

W ogóle to rozumiem, że Kamiński, Wąsik i Obajtek uzyskali już azyl na spokojnie 4 lata?

0

@Reviven Bo śmiałem skrytykować wielkiego Pepa?

13

Boi się. Jako Ancelotti drugi raz się nie bał Realu, przyszedł i robi lepsze wyniki niż nawet za 1 razem.

0

@barcelonaLM Czy to źle? XD Ta partia i tak się rozpadnie gdy tylko kaczor zakończy karierę(oby jak najszybciej).

1

@Jarema2000 Swego czasu była jakaś tam oferta z Vive. Mógł przyjść ;)

4

@MesQueUnClub96 Miałeś nie oglądać, a piszesz najwięcej.

1

@kigani Jak się można aż tak nie znać?

1

@MesQueUnClub_87 Nie ma co dyskutować, Jaro ma po prostu zawsze rację ;). To taki typ człowieka.

9

Marquez znów udowadnia, że może być bardzo dobrym trenerem.

0

Sinner już fizycznie jest wrakiem.

1

Kiedyś to były mecze :D


4

@macio_944 Wielki błąd Nawalki, że po tym golu na 1:0 kazał im się wycofać.

0

@Emhyr Oczywiście, że nie

0

Ehhh już mnie tak ten tenis bez Big 3 nie jara. Człowiek wychował się na wielkich meczach Federera, Nadala i Djokovicia. Jeden już skończył karierę, drugi niedługo to zrobi, a trzeci w sumie już też coraz bliżej końca. To już zwyczajnie nie to samo.

1

@daniel32778 Ale to nie zmienia faktu, że to kanciarz i każdy oglądający tenis o tym wie XD

7

@MesQueUnClub96 No ty na pewno nie jesteś neutralnym tylko fanatycznym na punkcie dwóch gości XD

0

Sinnera albo boli albo udaje jak pewien Serb ;)

0

@MessiForeverTheBest Dodi i kto?

1

Co on pieprzy z tym Mourinho XD

2

Nadalem to on nie będzie ;)

0

@Death_voice Ale to dalej kanciarz

1

To jakaś chińska podróba Alcaraza?

0

Sinner poziom wyżej, niszczy backhandem Alcaraza póki co.

0

@Arden Teraz nowe rozdanie, na 99,99% przygotowanie fizyczne będzie stanowiło absolutną podstawę. Licze, że będzie dobrze.

1

Niektórzy za szybko skreślają/skreślili Pedriego

0

@Zoker Tutaj to normalka, że ktoś wrzuca coś co już dawno na stronie jest.

0

Po obejrzeniu kilku spotkań męskiego tenisa, nie da się oglądać kobiecego tenisa dłużej niż kilka minut. Zupełnie jakby inna dyscyplina sportu już XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?