partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Największa mafia świata.
2
Finał kompletny... a wynik 3:1 to był najniższy wymiar kary dla United.
0
W ogóle dużo ludzi zapomina, że to nominalny prawy obrońca i tam też może zostać ogrywany.
0
@Herato No way.
0
@MesQueUnClub96 A co jeśli Dallas przestanie być fajne? Wiadomo Luka TOP, ale tam nie ma na ten moment jakiś perspektyw na stworzenie dynastii.
Jeśli teraz będzie mistrzostwo, to jako jednorazowy wyskok.
0
@MesQueUnClub96 Niedługo może się to zmienić, bo jesteś kibicem sukcesu? ;)
0
Xavinieta totalna
0
@FCB_dimiC O co chodzi? XD
2
Dzięki Rafa. I tak się to oglądało fajnie, legenda na zawsze!
3
@VegetaPolska Zdecydowanie IV
2
Brakuje Nadalowi tej precyzji przy rozrzucaniu przeciwnika, ten forehand mimo że dalej mocny to nie już taki zabójczy jak zawsze i grany najczęściej bliżej środka kortu.
0
@Encore Myślałem, że KD nie będzie tracił aż tyle do LBJ
7
@Emhyr I bez siwizny
0
Zverev tego nie dźwignie psychicznie
1
@barcelonaLM Stan poezja w graniu backhandu.
0
Felix to nie jest warty nawet 40 mln.
1
@barcelonaLM Mecz legend
5
Fermin to mega odkrycie. Trochę przypomina mi pod tym względem Pedro, pojawił się znikąd i też obunozny.
0
@sidi12843 To jeszcze jacyś są?
0
@FcPortoFan1999 Dramat…
0
Weźcie tego Lewego w pizdu do Arabii, on tu pasuje jak pięść do nosa.
1
@Firestone Po ostatniej akcji*
9
Wy tutaj co niektórzy z tym Ter Stegenem na serio? Co za psychiatryk XD
3
@norbi77 Jeszcze liga zakończona na poziomie 95 punktów co jest świetnym wynikiem.
0
Canal+ to specjalnie te trybuny wiciszylo czy o co chodzi? Aż się dziwnie ogląda ten mecz przez to.
4
@MesQueUnClub96 Ty jesteś chory
0
Serial Prosta sprawa poleca ktoś? Warto zacząć?
1
@Emhyr Ja najbardziej wymagałem rozwoju w tym zespole. A tu nie dość, że rozwoju to nie było, to pojawiał się jeszcze stały widoczny regres.
0
@takisobiektos Indiana sama awansowała pierw z Bucks przez kontuzje u nich, a potem z Knicks też przez kontuzje w składzie.
4
Ależ kompromitacja Pepa