1

@Herbert Czemu ananasie? Przecież Araujo miał w Las Palmas bardzo udany sezon.

0

Po prostu go kupcie. Tylko tyle i aż tyle...

4

Serbski kanciarz. Mnie nigdy nie oszuka.

1

@Faro Ty jesteś taką zabawną maskotką tej strony XD

0

@Jay1981 Narodowy Bank Polski?

0

No to cyk, noga wyleczona.

1

@Barcanajlepszyteam Federer i przede wszystkim Nadal zwyczajnie nie mieli takiego zdrowia jak Novak.

7

@Kapitan hawk A nawet skszydłowy

0

@MesQueUnClub96 I jest „skszydłowym”?

0

@mekston Nie gdy korty i piłki są coraz to wolniejsze i trzeba więcej biegać.

2

@barcelonaLM Serbskie zastrzyki w kibelku

2

To koniec wielkiego tenisa, Djoković też już robi zjazd do bazy.

0

@4drian0 To o Star wars będzie pewnie katastrofą pokroju serialu o władcy pierścieni

0

@LatajacyHolender Ale przecież Davies dobrze ogarnia defensywę

0

Mieliśmy wielce wrócić do zasady 1:1, a dalej informacje że mogą być problemy z zarejestrowaniem tego i tamtego XD

0

@FabianekMrozek Gdzie niby Endrick jest głównym kandydatem do goldena?

2

Takie głośne wypowiedzi w tym języku mi się zawsze kojarzą tylko z jednym niestety XD

0

Wczoraj było zupełnie inne info XD

0

@tristan87 Denzel za stary, nie ta zwinność.

2

Jaki film z przeszłości chcielibyście zobaczyć najbardziej w adaptacji Netflixa? Ja Tarzana.

0

@PatrychoO Ja bym sobie kupił, ale póki co ta cena odstrasza dodając do tego kwestię licencji.

4

@HighestInTheRoom To nie jest kwestia organizacji, tylko tego że to po prostu USA i tak tam jest ze sportami.

0

@Colon Najlepszy i najpiękniejszy backhand w historii.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ten black angus?

1

Ale Barca dostaje lanie w kosza.

4

@agaFCB Pewnie na farcie albo przeciwnik nie dojechał. Przynajmniej na pewno taki jeden użytkownik tak myśli ;)

1

No i powodzenia Xavi, a te hieny dziennikarskie niech mu już dadzą święty spokój.

1

@La Pulgaa Hiszpańskie media ogólnie, ale katalońskie to są już kilka poziomów nad resztą...

1

@wpwelement Każdy z kontem ma powiadomienia odnoście artykułów, jeśli mu zależy to niczego nie ominie. A tak to robicie repost czegoś kropka w kropkę.

1

Po co wy wrzucacie jeszcze raz artykuły które już były? @Redakcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?