partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb Boston ma już wywalone jaja
3
City w każdym meczu w tym sezonie LM zdobywało 3 bramki. Powalone…
2
Ogólnie trzeba za wczoraj docenić Valverde, bo to gość od brudnej roboty. Był dosłownie wszędzie wczoraj i jeszcze bialasom uratował wynik l. Ogólnie to zawsze gdy on gra w takiej roli bardziej na boku aniżeli na środku to jest dużo bardziej przydatny dla zespołu.
0
@kiper09 Usmaży obronę na 40 metrze
0
@Encore Zdecydowanie, a i Kovacic nic nie pokazał.
1
Co ten Dyzma trenerki pieprzy?!
0
Widzę, że tutaj klasycznie narzekanie na Grealisha było, a on wczoraj w sumie nie zagrał najgorszego meczu, nawet na sofiście notą jedna z lepszych.
2
@fotohobby Drugą by Ederson luźno wyjął nogami. Dobry jest w tym aspekcie.
4
Najważniejsze do zrobienia jutro. Vamooooos
0
@michal26 luźne pytanie
1
W ogóle to zastanawiam się co się tak Guardioli odkleiło, że od kilku sezonów to on w lidze mistrzów w ważnych meczach totalnie nie zmienia? A przecież dziś taki Haaland czy Kovacic to byli do zmiany od samiutkiego początku.
0
Nie jest źle, mogło być lepiej.
1
Biedny Real, zremisował przez sędziego :/
2
Guardiola zamiast też Doku wcześniej wpuścić, ja nie wiem co on sabotuje w tym meczu.
0
@michal26 Yamal sprzedany za 200?
16
Powiedz ktoś Guardioli, że można zmieniać
0
No Valverde to jest niestety ich najlepszy gracz.
0
Bellingham ty miękka fajo!!!
0
@michal26 Do momentu wpisu tak było ;)
1
Anczelot to już trenerski dinozaur, a zjadł i wypluł dzisiaj Pepa.
0
W City nie ma nawet jednego zawodnika którego można pochwalić.
1
Nie wiem kiedy ostatnio widziałem tak słabe City
0
Żenada, oczywiście bramkarz musi być rezerwowy, kluczowy zawodnik ci wypada 10 min przed
0
Klasyka gatunku
0
Real jest makabrycznie dziurawy, ale i City strasznie nerwowe w poczynaniach.
1
Hahaha vamos, Toomuchmoney piękne wejście.
0
@MesQueUnClub96 W tym wszystkim pomijasz lepszy skład LAC i George'a w większym gazie ;)
0
@MesQueUnClub96 O jeju ktoś może napisać jakiś komentarz
1
@MesQueUnClub96 Wstawaj, zesrałeś się.
0
@Monegros A co tu sprawdzać geniuszu?