0

@zadafcb Boston ma już wywalone jaja

3

City w każdym meczu w tym sezonie LM zdobywało 3 bramki. Powalone…

2

Ogólnie trzeba za wczoraj docenić Valverde, bo to gość od brudnej roboty. Był dosłownie wszędzie wczoraj i jeszcze bialasom uratował wynik l. Ogólnie to zawsze gdy on gra w takiej roli bardziej na boku aniżeli na środku to jest dużo bardziej przydatny dla zespołu.

0

@kiper09 Usmaży obronę na 40 metrze

0

@Encore Zdecydowanie, a i Kovacic nic nie pokazał.

1

Co ten Dyzma trenerki pieprzy?!

0

Widzę, że tutaj klasycznie narzekanie na Grealisha było, a on wczoraj w sumie nie zagrał najgorszego meczu, nawet na sofiście notą jedna z lepszych.

2

@fotohobby Drugą by Ederson luźno wyjął nogami. Dobry jest w tym aspekcie.

4

Najważniejsze do zrobienia jutro. Vamooooos

0

@michal26 luźne pytanie

1

W ogóle to zastanawiam się co się tak Guardioli odkleiło, że od kilku sezonów to on w lidze mistrzów w ważnych meczach totalnie nie zmienia? A przecież dziś taki Haaland czy Kovacic to byli do zmiany od samiutkiego początku.

0

Nie jest źle, mogło być lepiej.

1

Biedny Real, zremisował przez sędziego :/

2

Guardiola zamiast też Doku wcześniej wpuścić, ja nie wiem co on sabotuje w tym meczu.

0

@michal26 Yamal sprzedany za 200?

16

Powiedz ktoś Guardioli, że można zmieniać

0

No Valverde to jest niestety ich najlepszy gracz.

0

Bellingham ty miękka fajo!!!

0

@michal26 Do momentu wpisu tak było ;)

1

Anczelot to już trenerski dinozaur, a zjadł i wypluł dzisiaj Pepa.

0

W City nie ma nawet jednego zawodnika którego można pochwalić.

1

Nie wiem kiedy ostatnio widziałem tak słabe City

0

Żenada, oczywiście bramkarz musi być rezerwowy, kluczowy zawodnik ci wypada 10 min przed

0

Klasyka gatunku

0

Real jest makabrycznie dziurawy, ale i City strasznie nerwowe w poczynaniach.

1

Hahaha vamos, Toomuchmoney piękne wejście.

0

@MesQueUnClub96 W tym wszystkim pomijasz lepszy skład LAC i George'a w większym gazie ;)

0

@MesQueUnClub96 O jeju ktoś może napisać jakiś komentarz

1

@MesQueUnClub96 Wstawaj, zesrałeś się.

0

@Monegros A co tu sprawdzać geniuszu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?