0

@RoberDzik Iniestazooo

1

Widzieliście facebooka Błachowicza? XD Ktoś mu chyba konto zhakował

0

@adukla Weź usuń ten komentarz, bo pieprzysz jak potłuczony.
W ogóle ty chyba nie pamiętasz, że Fatiemu poszło kolano przez FAUL, a nie że nabrał jakiejś masy XD

0

Ogólnie to wydaje mi się, że z biegiem lat Yamal zostanie środkowym pomocnikiem ofensywnym ze swoją techniką i wzrostem.

0

@Encore I ani jednego kontraktu na poziomie przynajmniej 30 mln, dopiero Randle od przyszłego sezonu.

0

Knicks 3 seed, jeszcze z szansą na 2. Dla mnie jako fana po tylu latach bycia pośmiewiskiem ligi, to cudowny widok. Brakuje dosłownie jednego puzzla aby zostać contenderem. Mam nadzieję że Rose coś ugotuje latem i jazda.

8

@RoberDzik To była właśnie Barcelona Valverde. Wspominasz o sezonie z 1 porażką ligową, a tam była realna szansa na historyczny sezon BEZ PORAŻKI. Co zrobiła Barca Valverde? Zesrala się metr przed kiblem z Levante w ostatnim czy tam przed ostatnim meczu sezonu. Liga mistrzów czyli wygrywasz z przeciętniakiem europejskim jakim jest Roma 4-1 u siebie żeby w rewanżu dostać 3-0 i odpaść z rozgrywek, mecz z Liverpoolem wiadomo czyli wstyd, kompromitacja, frajerstwo, rozczarowanie, płacz i zgrzytanie zębów. Do tego w tym samym sezonie doszedł przegrany finał pucharu króla. Czyli sezon gdzie miał być pewny tryplet zakończył się z jednym pucharem na koniec sezonu. Valverde? Trener który tutaj w ogólnym rozrachunku zawiódł i rozczarował. Miał najbardziej kompletnego Messiego jako piłkarza w karierze i tylko dlatego wygrał ligę dwukrotnie.

0

@Emhyr W ogóle może to moje błędne wrażenie, ale ten Endrick wydaje się być strasznie ociężały.

1

@Aragorn33 I są ludzie co by go tutaj sprzedali bo 200 mln XD

3

@koziar No wszystko jest robione żeby ich wepchnąć do PO pomijając play iny, aby czasem ich ktoś nie wywalił.

1

Yamal wypracował karnego. Piękne podanie

1

Endrick co ma za wejście

0

Ale kopanina, masakra

1

01.07.2013 Brazylia – Hiszpania 3:0

Pamiętam ten mecz, finał pucharu konfederacji, wielkie show Neymara który w sumie był już zawodnikiem Barcelony, ale jeszcze bez żadnego meczu bo świeżo po transferze :D

0

Odesłać do klauzuli :)

0

@JarekS Dobrze, że Real nie kupił nigdy Brazola który nie wypalił :)))

2

Bez mąki nie ma chleba

0

@caadye A ten Felix po co? Ogony grać?

1

@TR3YWAY Ale oznaczaj ambasadę od razu XD

0

@jedrek7000 A ten jeszcze jeden?

2

@Faro Tak, tak a ty w to wszystko wierzysz co napisała Marca. Weź się zastanów czasami conajmniej dwa razy zanim coś napiszesz.

0

@Forsyth No ma więcej antyfanów bo:
-Jego stary to burak i robi szopki
-Redbull oszukiwał i dostał za to śmieszną, nieadekwatną karę
-A no i jest Polaczkiem z wybujałym ego

3

Verstappen awaria? Od razu dzień przyjemniejszy.

1

@Sulimo Wdowczyk- skazany za korupcję

0

@Transu96 PolandMT2 czy zwykły PL?

6

@usztafik Gdyby ją wziął to by go wywieźli na taczkach

1

@wisnia1234 XDDDD gościu, aż parsknąłem śmiechem.

1

Hiszpania to chyba dziś w 3 garniturze gra. Ale gunwo skład XD

0

Rosja zaatakowała Rosję, cóż za sceny...

0

@koziar Geniuszu, chodzi o to że Piechota tłumaczył z hiszpańskich stron artykuły 1:1 i podpisywał je jako SWOJE. Ten wpis Michała to taka szpilka w kierunku Piechoty i robienie z niego beki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?