partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Iniestazooo
1
Widzieliście facebooka Błachowicza? XD Ktoś mu chyba konto zhakował
0
@adukla Weź usuń ten komentarz, bo pieprzysz jak potłuczony.
W ogóle ty chyba nie pamiętasz, że Fatiemu poszło kolano przez FAUL, a nie że nabrał jakiejś masy XD
0
Ogólnie to wydaje mi się, że z biegiem lat Yamal zostanie środkowym pomocnikiem ofensywnym ze swoją techniką i wzrostem.
0
@Encore I ani jednego kontraktu na poziomie przynajmniej 30 mln, dopiero Randle od przyszłego sezonu.
0
Knicks 3 seed, jeszcze z szansą na 2. Dla mnie jako fana po tylu latach bycia pośmiewiskiem ligi, to cudowny widok. Brakuje dosłownie jednego puzzla aby zostać contenderem. Mam nadzieję że Rose coś ugotuje latem i jazda.
8
@RoberDzik To była właśnie Barcelona Valverde. Wspominasz o sezonie z 1 porażką ligową, a tam była realna szansa na historyczny sezon BEZ PORAŻKI. Co zrobiła Barca Valverde? Zesrala się metr przed kiblem z Levante w ostatnim czy tam przed ostatnim meczu sezonu. Liga mistrzów czyli wygrywasz z przeciętniakiem europejskim jakim jest Roma 4-1 u siebie żeby w rewanżu dostać 3-0 i odpaść z rozgrywek, mecz z Liverpoolem wiadomo czyli wstyd, kompromitacja, frajerstwo, rozczarowanie, płacz i zgrzytanie zębów. Do tego w tym samym sezonie doszedł przegrany finał pucharu króla. Czyli sezon gdzie miał być pewny tryplet zakończył się z jednym pucharem na koniec sezonu. Valverde? Trener który tutaj w ogólnym rozrachunku zawiódł i rozczarował. Miał najbardziej kompletnego Messiego jako piłkarza w karierze i tylko dlatego wygrał ligę dwukrotnie.
0
@Emhyr W ogóle może to moje błędne wrażenie, ale ten Endrick wydaje się być strasznie ociężały.
1
@Aragorn33 I są ludzie co by go tutaj sprzedali bo 200 mln XD
3
@koziar No wszystko jest robione żeby ich wepchnąć do PO pomijając play iny, aby czasem ich ktoś nie wywalił.
1
Yamal wypracował karnego. Piękne podanie
1
Endrick co ma za wejście
0
Ale kopanina, masakra
1
01.07.2013 Brazylia – Hiszpania 3:0
Pamiętam ten mecz, finał pucharu konfederacji, wielkie show Neymara który w sumie był już zawodnikiem Barcelony, ale jeszcze bez żadnego meczu bo świeżo po transferze :D
0
Odesłać do klauzuli :)
0
@JarekS Dobrze, że Real nie kupił nigdy Brazola który nie wypalił :)))
2
Bez mąki nie ma chleba
0
@caadye A ten Felix po co? Ogony grać?
1
@TR3YWAY Ale oznaczaj ambasadę od razu XD
0
@jedrek7000 A ten jeszcze jeden?
2
@Faro Tak, tak a ty w to wszystko wierzysz co napisała Marca. Weź się zastanów czasami conajmniej dwa razy zanim coś napiszesz.
0
@Forsyth No ma więcej antyfanów bo:
-Jego stary to burak i robi szopki
-Redbull oszukiwał i dostał za to śmieszną, nieadekwatną karę
-A no i jest Polaczkiem z wybujałym ego
3
Verstappen awaria? Od razu dzień przyjemniejszy.
1
@Sulimo Wdowczyk- skazany za korupcję
0
@Transu96 PolandMT2 czy zwykły PL?
6
@usztafik Gdyby ją wziął to by go wywieźli na taczkach
1
@wisnia1234 XDDDD gościu, aż parsknąłem śmiechem.
1
Hiszpania to chyba dziś w 3 garniturze gra. Ale gunwo skład XD
0
Rosja zaatakowała Rosję, cóż za sceny...
0
@koziar Geniuszu, chodzi o to że Piechota tłumaczył z hiszpańskich stron artykuły 1:1 i podpisywał je jako SWOJE. Ten wpis Michała to taka szpilka w kierunku Piechoty i robienie z niego beki.