partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Firestone Zero zdziwienia XD
3
Taki chichot losu, że Perez swój sukces w biznesie budowlanym zawdzięcza głównie Barcelonie(chodzi o miasto) i ogólnie całej Katalonii.
0
@Arden Oni zamiast coś z tym robić to się zajmują blokowaniem tik toka XD
0
@RoberDzik A jak będzie po tyle samo punktów?
7
@KacperVEB Dziwi cię wysoko Arsenal i dajesz Barcelonę na 3 miejscu XD
2
@NeroTFP1 Najbardziej fun to watch koszykarz, zawsze.
0
@Zoker Fakty takie, że na mundialu zawiódł, wczoraj zawiódł plus zrobił Ramosa ;)
0
Lautaro jak trzeba dźwignąć drużynę nie przeciwko ogorasom z Włoch już nie taki mocny ;)
0
Amerykanów tak bardzo boli sukces chińskiego produktu, że już go(znowu) blokują? Zero zdziwienia.
0
@tbas Przecież ewidentnie widać na tym filmiku uciętą stop klatkę gdzie akurat byłoby widać trafienie XD
0
Luuk The Goat miał piłkę na dogrywkę, a tak to niestety się kończy 2:0
0
@Barcasub I wciąż oddaliśmy za 3 mln. Dodając jeszcze pensje, jakąś premię za podpis wyszliśmy na minusie
0
Oddaliśmy go za 3 mln tam, i jeszcze prawdopodobnie pozbawi nas 50 mln XD
0
@mekston W sumie i tak nie mamy praktycznie szans jak trzeba do półfinału dojść.
0
@Encore Wszystko dziś zagrał źle
0
Ale ten Thuram to drewno
1
Człowiek z wyrokiem za korupcję niezmiennie „ekspertem” odkąd ta podstacja przejęła LM. Żałosne
0
Barella to świetny zawodnik. Widziałbym go u nas.
0
@Popitek12 Przeciętniak.
1
Atletico się wyszumi, a potem dostanie gonga.
No i szybko poszło XD
0
@Rewolucja123 Czyli żadnych 50 baniek nie będzie.
0
A jak Atletico odpadnie to na 100% mamy uczestnictwo w tych nowych KMŚ?
1
@MesQueUnClub96 Nie każdy twardy kort jest szybki.
0
@oleoleole No jak się uja znasz to takie masz zdanie ;)
0
@oleoleole Co? Zagrożenia? Przecież był jednym z lepszych.
0
@Faro Zablokowane :/
2
@pacior95 No i zagrał paździerz
0
@Barcasub City nas oszczędzi XD
1
Ma ktoś filmik z reakcją Xaviego po stracie Romeu?
0
@Encore Jeszcze lepiej go mieć w swoim zespole będąc kibicem tego zespołu ;)
#GoKnicks!
Swoją drogą ty kiedyś sypiasz?