partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś może doradzi?
Co się lepiej sprawdzi na smartwatcha? Folia czy szkło ochronne?
4
@tadzik447 wstawanie najwcześniej o 7 i praca do maks 14-15
1
Takie pytanie czysto nieironiczne. Czy żeby obrońca dostał notę wyższą niż 7 musi zdobyć bramkę? Czy jak to tutaj działa?
0
@sevs Przełęcz ocalonych dla mnie absolutny top.
A miniserial Kompania Braci najlepsze dzieło o tematyce wojennej że wszystkich produkcji jakie istnieją.
0
@Patriskos Uwielbiam go, ale dla mnie na Bonda to on mimo wszystko nie pasuje tak jakoś.
1
@Murazor No i wyszło odwrotnie. Pierwszy sezon i wylądowaliśmy w LE tracąc ogromne pieniądze z LM, a klub dalej drży o rejestrację piłkarzy.
0
@Arden Albo byśmy wygrali albo byśmy nie wygrali, gdybanie i tyle.
8
Aubameyang znowu dwie bramki. Pasował u nas idealnie. Kwota za transfer Lewego, jego kontrakt i forma wcale nie były warte całego zachodu.
0
Patrząc na terminarz to teoretycznie najłatwiej ma Liverpool, ale nie jest to jakaś znacząca różnica.
3
Przecież to jest rzut karny XD
4
Spina De Bruyne z Guardiola. Transfer do Barcelony coraz bliżej.
0
@koziar No Real ich ogra.
6
@FcPortoFan1999 ty pisałeś że Liverpool walczy o przetrwanie w 1 połowie, to City błaga teraz o litość w takim razie XD
2
Ten Diaz to jest impostor
1
Słaby mecz City biorąc pod uwagę ile nieobecności ma Liverpool.
0
@ViscaelBarca2007 Przecież gra Foden na skrzydle.
0
@michal26 I sprzedaży Yamala :)
0
@michal26 Jak masz nieograniczony budżet i do tego łamiesz zasady, a jesteś i tak bezkarny to jest łatwiej.
0
Liverpool gniecie
0
@draxidox Ostatnie 0;0 między nimi to 2018
0
Czemu Salah ława?
0
@michal26 "Oprócz Raphinhi kto jest negatywnym transferem Laporty?"
Ferran
Bellerin
Alonso
Romeu
Mimo wszystko może i kontrowersyjne, ale Lewy z jego kontraktem... Równie dobrze mógł tutaj zostać Auba który świetnie pasował.
Do tego dochodzi żałosna sprzedaż Griezmanna i Depaya i nawet Kessiego patrząc za ile idzie byle jasiek do Arabii.
0
@MesQueUnClub96 powinno być:
1. SGA
2. Luka/Tatum
5
@D10SLEO A może lepszego Busquetsa? Rodri choćby dysponuje dużo lepszym uderzeniem i ma lepsze warunki fizyczne.
0
Dla mnie Kimmich to już lekko wygląda jak wrak piłkarza, taki trochę Verratti. Mało tego on już nawet nie gra jako pomocnik tylko prawy obrońca.
2
Nowy Pique rośnie.
0
@Emhyr Sprzedać ;)
0
"Sergi Roberto (wielofunkcyjny)" To juz mem XD
0
@michal26 Dodam jeszcze, że kibica Barcelony nic nie cieszy bardziej, gdy o sile zespołu stanowi twój człowiek czyli wychowanek, a gdy przy tym ma jeszcze szanse zostać najlepszym piłkarzem na świecie to nie ma nic lepszego i kogoś takiego się zwyczajnie nie pozbywasz choćby nie wiem co. Dla mnie tutaj sentymenty>biznes. Szczególnie, że do normalnego funkcjonowania można wrócić na wiele innych sposobów.
I nie widzę piłkarza którym mógłbyś zastąpić taki potencjał, umiejętności jakim dysponuje Yamal, szczególnie że z tych 200 mln i tak nie masz do wydania 200.
0
@michal26 Dawno nie widziałem takiej głupoty w twoim wykonaniu. Jak już porównujesz Messiego z Yamalem, to Messi w wieku Yamala nawet nie grał w 1 zespole…